Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

zackata

Как да задавам въпросите си :)

Препоръчан отговор

Любовта не се казва-

тя се доказва.

"Обичам те" не е просто дума-

тя е мисъл,желание за другия.

Не я питай,това се усеща

;)

Здравейте съфорумници не съм сигорен дали темата е в правилния раздел но все пак ще се опитам да ви обясня какво се мъча да направя

Та мисля че не мога да задавам правилните въпроси ...

Да, знам звучи странно много странно дори :s

Може ли да кажете как да подходя за да разбера дали един човек ме обича или не как да го попитам как да подходя към него, същия този човек аз го обичам страшно много и не мога без него той е всичко за мен (inlove)

Та ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен :)

Редактирано от zackata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумници не съм сигорен дали темата е в правилния раздел но все пак ще се опитам да ви обясня какво се мъча да направя

Та мисля че не мога да задавам правилните въпроси ...

Да, знам звучи странно много странно дори :s

Може ли да кажете как да подходя за да разбера дали един човек ме обича или не как да го попитам как да подходя към него, същия този човек аз го обичам страшно много и не мога без него той е всичко за мен (inlove)

Та ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен :D

Ами горе в посланието ти е обяснено всичко. Няма просто какво да се казва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да разбере дали някой го обича или не, човек може да разбере и без да задава въпроси. Освен ако не е изключително много заслепен, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любовта се усеща по действията - думите са излишни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама означава ли нещо това че не го казва ?

Като не го казва не означава,че не те харесва.То просто се усеща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама ако можехте да е чуете като и кажа че я обичам как... и се разтреперва гласа.... мисля си или се заблуждавам жестоко че и тя иска да го каже... А някак си не върви да е питам " Ти мен Обичаш ли ме " нали ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама ако можехте да е чуете като и кажа че я обичам как... и се разтреперва гласа.... мисля си или се заблуждавам жестоко че и тя иска да го каже...

А някак си не върви да е питам " Ти мен Обичаш ли ме " нали ....

Какво да ти кажа. Просто трябва да си го изживееш сам. Да изпиеш чашата до дъно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми е трудно като си мисля някои работи относно нея .... Постоянно ми е в мислите постоянно си мисля за нея дори понякога си мисля че прекалявам... ОБИЧАМ Е :ph34r: Пиша и доста СМС-и (Питал съм е дали Е притеснявам. Тя отговори че и харесвало, затова продължих) много яки римички с обичам те измислих доста поезия изрових от мислите си мисля че скоро и книга ще напиша,,,, За книга не съм сигурен ама за песен съм обеден че ще измисля...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От такива въпроси смисъл няма. Тя, ако почувства нужда и желание, сама ще ти го каже :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...