Премини към съдържанието
TIapko

Проблем с влизането(login) в Skype

Препоръчан отговор

Вписах се ! :cheers: Успех и на вас :cool: . Обаче не праща съобщенията ... В момента говора със един пичага но само със него имам връзка .

Редактирано от Sniper Control (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сложих въпросната библиотека,но нищо не промени.Но не е вирус - нито параноичната Авира персонал,нито АВГ интернет секюрити я разпознава(касперски и нод32 са само за отличниците!)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно, ако бях казал "всички да си сложат въпросната библиотека" щеше да е по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че е спрян сървъра е повече от ясно и преди години имаше нещо подобно. Интерисува ме има ли конкретна причина. Преди няколко месеца разбрах че безплатните разговори ще бъдат платени за България

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах какъв интересн бъг ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах какъв интересн бъг ....

Аз бях така преди повече от три часа,даже файлове ми пращаха и ги получавах.Оттогава нямам никакъв скайп..така или иначе се разкачих,рестартирах....и повече не се свързах.

Можеше и да се запази като при Вас....!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак туитер страницата на скайп (в частност може и самият туитер) взе да сдава багажа

post-17677-0-32213400-1293048709_thumb.p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все едно тока е спрял в цялата планета без тоя скайп Публикувано изображение . Дано скоро го оправят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От преди няколко минутки от туитер: Skype is now gradually returning to normal – we expect it may take several hours for everyone to be able to sign in again, however Т.е. реалната процедура по възстановяване на нормалната им работа е в ход. Хайде вече да се успокоите, планетата е спасена :rolleyes: Дано после да дадат някакво обяснение как така няколко супер-възела падат едновременно... Много интересно ще ми е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също нямам Skype . Някои са влезнали вече . Дано да стане утре вече. Да, да видим какво ще обяснението.

Редактирано от alex_90 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво сте запънали като магаренца на мост ;) айде на ICQ-то :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво сте запънали като магаренца на мост ;) айде на ICQ-то :cool:

Не мерси Skype не, че ми е притрябвал, но в играта бъгове - World of Warcraft сега и това Ползвам Windows Live Messenger Редактирано от Andrian Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да призная че днес видях повече народ в ICQ, колкото не бях виждал от години... Дано повечето да си припомнят че има и други варианти за комуникация освен Скайп. Иначе още ъпдейт от Туитер: Earlier today, we noticed that the number of people online on Skype was falling, which wasn’t typical or expected, so we began to investigate. Skype isn’t a network like a conventional phone or IM network – instead, it relies on millions of individual connections between computers and phones to keep things up and running. Some of these computers are what we call ‘supernodes’ – they act a bit like phone directories for Skype. If you want to talk to someone, and your Skype app can’t find them immediately (for example, because they’re connecting from a different location or from a different device) your computer or phone will first try to find a supernode to figure out how to reach them. Under normal circumstances, there are a large number of supernodes available. Unfortunately, today, many of them were taken offline by a problem affecting some versions of Skype. As Skype relies on being able to maintain contact with supernodes, it may appear offline for some of you. What are we doing to help? Our engineers are creating new ‘mega-supernodes’ as fast as they can, which should gradually return things to normal. This may take a few hours, and we sincerely apologise for the disruption to your conversations. Some features, like group video calling, may take longer to return to normal. Или преразказано накратко - едновременно голям брой от т.нар. супер възли които отговарят за коректната работа на Скайп едновременно (!!!) са излезли от строя и в момента софтуерните инжинери изпълняват процедура по пускане на т.нар. мега-супев възли които да възстановят работата и това се очаква да стане до часове, като първо ще се възстановят основните функции, а след това и "екстрите" - описателно-преразказан превод е това. Съжалявам, нямам време да го преведа точно. Но хора - недейте така. Ами ако утре реши да спре ултра гига възелът на Фейсбук? Какво ще правите - вълна от масови разрушения на хардуер и периферия? Я използвайте хубавото време и излезте да пиете по едно кафе или чай :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
https://support.skype.com/faq/FA10874/I-m-having-problems-signing-in-to-Skype-today;jsessionid=A9EDAE49802AA187B8782C620B79AADA?frompage=category Чудно защо никой не е погледнал в сайта на скайп, а само гадания. ДАно го оправят скоро!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

klavdimundi: И аз това се чудя, затова и цитирах официалното съобщение от туитер и си позволих тази лека закачка - да раздедрим трагичната вечер :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в началото дори форумите на скайп не се зареждаха !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.dnes.bg/technology/2010/12/22/skype-ruhna.107045

ето това намерих в БГ сайтовете за проблема със Скайп.

тръгна

тръгна, но за малко и пак спря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да почна да "припалва". Нормално е да се случват такива неща.Не е болка за умиране след час - два ще е наред или най-късно до ден едва ли на някой това му е едиствента възможност за комуникация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има даже фейсбук група http://www.facebook.com/pages/SKAJP-SE-BGNA/174644199235027?ref=sgm (14610 последователя),а на сайта на скайп четете на английски и на немски http://www.skype.com/content/skype/intl/en-us/StatusUpdate.html?return_url=https%3A%2F%2Fsecure.skype.com%2Faccount%2Flogin

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване