Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така започвам.. :inlove1: Имам лаптоп HP dv9000 - изстрадал е много екрана му пада и т.н. от известно време ми пише NO AUDIO DEVICE INSTALLED и нямам никакъв звук :х Във контрол панела въобще няма раздел за звука,за това мисля ,че е хардуерен проблем.Друг интересен факт е,че през 1,2 седмици идва звука за по 1 час и после пак изчезва.Та въпроса ми е ако си купа USB звукова карта ще мога ли да слушам музика на колнки/слушалки или трябва да ми е наред звуковата в пц???И друг въпрос- да предположим ,че ми е изгоряла картата..със една такава usb карта ще мога ли да извадя звук :wow:http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=539382 тази е най-съпата,която видях 20 лв.Без диск http://aukro.bg/item1356310905-usb-zvukova-karta-audio-sound-card.html тази е някаква друга по-евтина. :wors: Моля ви дайте съвет,щото нищо не разбирам и да не зема да си хвърля парите напразно Весела Коледа :inlove1:))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо просто не го отвориш да видиш лентовият кабел да не дава добре контакт (извадил)??? Или пък колонките (кабелът се е извадил)..... Лаптопът май не е в гаранция, ако не те е страх го отвори, или го занеси на сервиз... В момента сглобявам HP DV5000 би трябвало нещата да са еднакви.... :snowballfight:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Която и да е от двете би трябвало да ти свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

zander75,защото разглобя ли го после не мога го сглобя.Иначе и аз мисля ,че някой кабел се е**ва stdask, мерси за отговора :snowballfight:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване