Премини към съдържанието
holler_pz

Какво играете в момента?

Препоръчан отговор

World of Warcraft в battle.net. Стандартната версия за 15 евро, нямам идея кой експанжън е това. Някой ми го каза, но го забравих. :) До 100-ия левел е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички без Легион ^^

Аз пък се зарибих по Wolfenstein II. Mного добра игрица с интересна инсценировка. Бърз шутър но и елементи на RPG от едно време. Сиреч ,колкото повече правиш нещо ,толкова повече бонуси свързани с този стил на игра получаваш - автоматично...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малей, много здрава игра :) Тъкмо ми отрязаха главата...обаче ми я монтираха пак :shock11::ph34r::) И за разлика от много игри, където филмчетата ми стават досадни и ги прескачам, тия ги гледам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Battlefield Hardline - Blood Money и Hotwire за мен е уникална страшно ми харесва.:inlove1:

Който обича шутъри силно му го препоръчвам.

Редактирано от PigManu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MU Online 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За момента - Quantum Break. Една не лоша игрица. Накупил съм една камара ААА заглавия, които така си и стоят от месеци, че и от години. Време е вече да ги "подкарвам".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новия Assassin's Creed Origins , системата за бой е напълно преправена а и е по RPG от всякога , скочиш ли на някои противници дето са по-голямо ниво от тебе те разкатават от 1-2 удара , някои и от една стрела , огромния свят е доста интересен лично на мен много ми допада и някак напомня на първата игра от поредицата , няма разни изгъзици , пушки пистолети и тем подобни историята за сега не е кой знае какво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Metro Exodus, харесва ми, обаче не могат да се прескачат филмчетата, или аз не откривам как :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

споделете какво си цъкате по цял ден на коя игра ,да по играя и аз.какви игри ви харесва да играете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, didikavi написа:

споделете какво си цъкате по цял ден на коя игра ,да по играя и аз.какви игри ви харесва да играете.

В момента цъкам яко Dragon City с емулатор и FIFA 19. На другите, засега, съм им дал почивка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=ime72qZvq94

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, YelloWonKEY написа:

Предложете игра с джойстик?

Мортал Комбат 11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.05.2019 г. в 0:03, YelloWonKEY написа:

Предложете игра с джойстик?

всяко indie, на което пише action/acrade/platformer/metroidvania :biggrin:

аз сега играя Shantae Half Genie Hero и Freedom Planet и много се ядосвам :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.