Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво играете в момента?

holler_pz
 Сподели

Препоръчан отговор

Обикновено играя на rotativkiigri.com и определено ми е любимата игра. Понякога играя и някои игри с биткойни с приятели, когато ни е скучно. Наскоро също се наслаждавам на Call of Duty mobile, тъй като е доста лесно да се играе, следователно наистина ми е приятно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Oт няколко месеца разцъквам Game of Thrones и изглежда май съм единствения в играта, който не е гледал нито един епизод от филма. Игрицата е интересна и зарибяваща за мен, има готини идеи, нон стоп куестове и евенти, и прочие, и прочие позитиви, НО! - има един твърде  огромен минус: без реални кинти си точно за никъде. Играл съм и други заглавия, в които истинските пари са фактор, но чак такава драстична разлика м/у "със пари" и "без пари", като в тази никога не бях срещал - толкова е огромна, че е чак обезкуражаващо: просто категорично абсолютно никъв шанс да "премериш сили" срещу някой, който играе със пари; а предвид, че има хора, които наливат пет цифрени суми, направо не е за разказване за какво иде реч ...... все едно различни игри играем. За справка/ пример - за близо половин година, висока активност и редовен гейминг съм стигнал едва 30млн. power или точки да ги наречем (няма значение единицата и кое, какво точно означава), като тенденцията е пролетеска да съм стигнал около 50млн. , а играя срещу хора със по милиард и половина от същите тези точки ........  еваси евасимуса другарко: един пич идва и ни разбива цял отбор от сто човека, пф. Ааааадски разочароващо!!! Как ли не го мислих, какви ли не вариянти търсих, обаче нема братче - без пари си никаква конкуренция.

Разказвам това, защото акаунта, като за без пари е развит завидно добре, но обмислям да спирам вече, щото ..... просто нема сми, нема тръпка, то това не е гейминг за мен, а надпревара кой ще похарчи повече. Та, ако някой проявява интерес нека пише, може да му дам акаунта си (не искам нищо насреща) - не съм се решил окончателно все още, но желанието ми  за игра последните няколко дена взе рязко да се топи. Игрицата е готина - поне за мен де - но с тези пари, развалят целия кеф, пак поне за мен, макар че гледам доста играчи се отказват по същата причина, то просто се обезмисля, щото поне да идеше реч за някой лев да дадеш там, а то така са я направили, че или се ръсиш яко, или въобще не започвай да се харчиш, междинно положение няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Много съм доволен от Red dead redemption 2,страхотна атмосфера,много добра графика и се чувстваш потопен в играта през цялото време,така че сега играя само нея :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди час инсталирах Star Wars Jedi Fallen Order. За половин час разцъкване, впечатленията са скромни, но освен че движи супер плавно, внимание ми привлече супер атмосферското озвучаване. Макар само на 2 колонки, сякаш в стаята ми се изпълни с десетки футуристични джаджи, а един прелитащ наблизо кораб, едва не ми отнесе главата.

Малко нереално ми е над главата ми да премине летящ кораб, чиито двигатели изхвърлят тонове неоново синя отпадна продукция, а да оставам недосегаем, но нали това им е кефа от игриците, да създават привидности, където сме недосегаеми.

Доста линейна ми се струва, че ще бъде, но да не бързам.

Сега съм запецнал тук и не намирам начин да продължа, няколко пъти пропадам, но системата за възстановка е буквално мигновена, което е супер.

JEDI.jpg.563192316173909d2b8eac3233a461f0.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
на 29.12.2010 г. в 2:07, holler_pz написа:

Споделете с какво сте се зарибили и какво цъкате тези дни? :wink12:

Rival Stars Horse Racing

Редактирано от Мелек Т.
Правописна грешка (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 5 месеца по-късно...

GTA V Online (ама е много постно и безинтересно)

FIFA 20

WoW BFA (Retail, чакам новият експанжън)

LoL (соло не играя, само като се съберем, примерно 5v5 custom)

Тук-там някоя друга малка игричка за по 1-2 дни разнообразие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Това играя. Който иска да си ги премерим, да пусне едно лично във форума, защото не следя темата за отговори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Beyond a Steel Sky - 2019

https://revolution.co.uk/games/beyond-a-steel-sky/

Мислена игра, напомни ми зората на игриците, когато и най-дървените притежаваха готина история. Най-първо е словото. Няма ли го него, клишета на конвейр колкото щеш. 

Не е нeщо изключително и невиждано. Но много е мислена, така, че да е удобна и на припряните бързаци, и на екстазващите по детейлите; без да се налага час по час да дириш walkthrough.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз разцъквам ето тая :D За  мен лично си е доста добре направена https://store.steampowered.com/app/1233260/FAIRY_TAIL/ (С джойстик се играе по лесно,въпреки че и от клавиатура може) 

fairy-tail-game-screenshot.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се пуснах на hype-a на Total War: TROY. Добре са се представили сънародниците, раздавам тупалки с Агамемнон :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Играя от известно време Baldur's gate 3 - early access

178332-bg3-compagnons-orig-1-amp_main_me

Мен ме радва, аз съм фен на тяхната Divinity original sin 2 -та намирам доста сходни неща :wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 16.08.2020 г. в 10:48, Sydie написа:

Аз се пуснах на hype-a на Total War: TROY. Добре са се представили сънародниците, раздавам тупалки с Агамемнон :D

Какво искаш да кажеш със сънародниците? Да не би да я правят българи? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 4.11.2020 г. в 1:38, kre10 написа:

Какво искаш да кажеш със сънародниците? Да не би да я правят българи? 

Абсолютно. Разработчиците са Creative Assembly Sofia

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване