Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

holler_pz

Какво играете в момента?

Препоръчан отговор

Нова супер яка браузър игричка за битката между софиянци и провинциалисти и живота в столицата. http://www.sofiawars.com/register/22365/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Witcher 2. Много добра. Дойде точно за да компенсира гнева ми към Инфодар, за мръсния номер с последната книга от поредицата. (И ще ми позапълни чакането на Mass Effect 3)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е да кача Codemasters F2011 , но откъде да си взема волан на аванта :( и то за предпочитане поне Logitech G25 :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз играя игрите Counter - Strike 1.6 и LoL (League of Legends) :) Обаче те не ми стигат и играя една онлайн стратегическа игра - Managore :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз разцъквам Диабло 2 в последно време. Ето и сървъра където играя, ако има желаещи да поиграем заедно (копирам информацията от сайта им):

-

SLAYSTATION Български Diablo II реалм

Характеристики на сървъра:

-> Класически реалм, без никакви допълнителни модове.

-> Поддържана версия на играта: Diablo 2 LOD - пач 1.13c

-> Безплатен реалм -> няма ItemShop и платени предимства за играчите. Равен старт за всички.

-> Оптична свързаност.

-> Dedicated линукс хостинг (QuadCore) 24/7.

Реалмът има солидна хардуерна основа и отлична Интернет свързаност (БГ/Int), които създават отлични условия за безпроблемна игра на голям брой потребители.

Свързване:

1. Инсталирате си чиста версия "Diablo 2 LOD" - patch 1.13c

2. Регистрирате се в сървъра: http://diablo.lachev.com/d2/

Забележка: моля използвайте валиден имейл адрес, който ще служи за възстановяване на забравена парола.

3. Добавяне на сървъра чрез ".reg" файл -> slaystation.reg

или използвайте Battle.Net Editor за да добавите ръчно данните на реалма:

Name: SLAYSTATION
Zone: 0
IP: diablo.lachev.com

* След регистрацията ви в сайта, трябва да изчакате около 5 минути преди да се логнете, за да се зареди акаунта ви в сървъра.

Приятна игра :)

-

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз играя F1 2010 Codemasters и бих ви попитал друга такава за 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dead Island!! И от време на време Minecraft.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една браузър базирана игра - sofia wars, която за съжаление изисква крупни суми, за да си напред в класацията. Ако все пак се навиете да цъкате, кажете да ви пратя линк, от който да се регнете, за да ми даде бонус :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Medal of Honor 2010, Battlefield Bad Company 2, Call of Duty Black Ops, Crysis 2, FIFA 11, Operation Flashpoint Red River, Assassin's Creed Brotherhood и Call of Duty 4!(имам впредвид легални копия за PC, а не пиратски!) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Предимно World Of Tanks, но сега ще пробвам Skyrim-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качих пак ЯРОСТ да си я припомня:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих си Deus ex, но нещо не ме радва особено. Battlefield-а я почнах и още от началото ме издразни, да не говорим, че е с най-омразната ми save/load система и директно я изтрих. Drakensang се бях надъхал да играя, но играта е с толкова проблеми под 64-битова седмица, че крашва през 5 минути. Сега се спрях на Risen 2, да видим как ще е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...