Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво играете в момента?

Препоръчан отговор

Dragon Age, Dead Space 3,Mass Effect 3,Darksiiders II,Risen 2 Dark Waters,The Elder Scrolls V Skyrim,Diablo III,The Witcher 2,Borderlands II

Ето няколко предложения за Вас колега badsector

Редактирано от Ross Atanasov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 363
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

RA2: Yuri's Revenge Ретро съм P.S. Търся си другарче за мрежово, само не знам кога ще имам повече време.

Heroes III,Blade and Soul,чат пат разни коли...Но най-вече Хирос нищо че е на 100 години вече...

Размятвам последния задник на кака Лара по разни радио кули и въжета. Отпуска ме, неангажираща игрица

Публикувани изображения

Skyrim и Dota 2... няма какво друго да се играе в последно време.

При теб няма ама при мен : Team Fortress 2, Dino D-Day, Warframe, Alien Swarm, Jurassic Park Operation Genesis, Heroes 3, Red Alert 2, Ice Age 3, Dogfighter. Halo Combat Evolved ...  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

:D :D :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dragon Age, Dead Space 3,Mass Effect 3,Darksiiders II,Risen 2 Dark Waters,The Elder Scrolls V Skyrim,Diablo III,The Witcher 2,Borderlands II

Ето няколко предложения за Вас колега badsector

Благодаря. Dragon Age ги разцъках и двете части с допълненията. Първата имаше уникална история и принципно заслужава още едно превъртане, но нямам време и ще си остане само с едно. Втората не беше нещо кой знае какво, ама пак ставаше. Dead Space много ми я хвали колегата, но не съм фен на хорър жанровете, а и FPS-тата не ме влечат осбено, така че едва ли ще я играя. За Mass Effect днес си мислех дали да не изиграя цялата поредица наново. но като се замисля, че пак трябва да преживея брутално идиотското сканиране за ресурси във втората част и се отказвам. И без това няма какво ново да ми предложи тази поредица. Darksiders директно го отсвирвам заради мега циганска графика. Да си я цъкат децата в детската градина и да се радват на шарениите. Risen 2, я имам на компа и съм минал повече от половината, но нещо не може да ме грабне като първата част. Все пак сигурно ще я довърша, но ми се цъка нещо по-тактическо. Elder scrolls поредицата няма да я играя, докато не направят възможност сами да си определяме respawn таймера на противниците. Тоест не ме радват игри, в които има respawn и искам да го махна. Във Fallout 3 лесно ставаше през конзолата, но за Elder scrolls така и не намерих как става. Дебило абсурд, игри на Близард не играя, докато не си променят политиката да правят игри за играчите, а не за печелене на пари. The Witcher поредицата е уникална и съм луд фен на цялата концепция. Е, има тук там неща, които не ми допадат, но се преглъщат. Обаче ме тревожи как наравиха втората част, че да иска преиграване, за да схванеш пълната история. По принцип това е знак, че авторите са тръгнали към печалбарство, а това не вещае нищо добро. Дано да се вразумят за третата част. Borderlands тръгнах го цъка навремето и изглеждаше много добре. До момента, в който не разбрах, че save/load системата е на чекпойнти и веднага я изтрих. Не обичам да минавам едно и също нещо в дадена игра по 100 пъти. Предпочитам да ми удължават геймплея с нови елементи, а не с многкратно повторение на едни и същи. Същата работа като с постоянния respawn в elder scrolls. Нон стоп да биеш едни и същи гадини не си е работа. Затова зарязах Far Cry 2 въпреки, че играта изглеждаше много обещаващо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.....

Ехе колега, доста си се променил от последния път, когато бях в тоя форум. Crysis и Brothers in Arms иначе ако ти се играе нещо по-тактическо. Следващата е естествено DotA, че тая игра/мод/"insert random определение here" си е неостаряващ/а.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехе колега, доста си се променил от последния път, когато бях в тоя форум. Crysis и Brothers in Arms иначе ако ти се играе нещо по-тактическо. Следващата е естествено DotA, че тая игра/мод/"insert random определение here" си е неостаряващ/а.

Да де, ама липсват РПГ елементите. Ако има някое скорошно D&D изпълнение, също бих му се израдвал. Или добра походова стратегия :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай Kingdoms of Amalur: Reckoning, Warframe, Dishonored това са 3 игри, които ми предлагат забавление ... имат си и забележки, но като цяло са си ок.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе "лошиясекотр" си плаче за "Neverwinter". Пуснаха я вчера. Идеята е да е "D&D изпълнение". А аз какво играя.. нека да видим : Batman Arkham Asylum, която ще е последвана от Batman Arkham City, но нещо нямам време за тях. Трябваше още преди време да ги играя и сега наваксвам.. уж.. Assassin's Creed III - трябва да се довършва, но плота ми е нещо слаб, а представянето и харизматичността на героя - още повече. Far Cry 3 Blood Dragon - след величествената Far Cry 3, но ми идва прекалено "bullshit" на моменти и скоро може и да изчезне.. Street Fighter X Tekken - имам един джойстик, да не хваща прах. DC Universe Online Live - трябваше да и правя ReBoot, тъй като я играх преди година, но и за нея няма време.. Neverwinter - пуснаха я вчера, обаче не ми се чака по един час на опашката за да вляза в някой сървър. Да се надяваме ще го оправят това. MX vs ATV Reflex - предвидена да се играе. Рефлекс'а съм го изпуснал като заглавие при излизането му и искам да видя какво са направили. The Elder Scrolls IV: Oblivion - От месеци все ме чопли, че така и не завърших качествено обливион, а и не съм я пробвал с модове. Та от няколко дена само ровя в The Nexus и съм събрал около 100 мода. Като завърша пакетирането им в omod за лесна инсталация, сигурно ще изтекат леко в The Pirate Bay, поне другите хора да не си губят времето. И съответно ще получа втори бан от Nexus за нелегално разпространяване на модовете им и прочие. Но такъв е живота .. Така че в крайна сметка май нищо не играя в момента .. shame ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес започнах със Still Life - не е лоша, заинтригува ме макар да не съм особена фенка на... леко психокрими игри.

И за да не се товаря излишно "се почерпих" тази вечер с Farm Mania. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dead Space много ми я хвали колегата, но не съм фен на хорър жанровете, а и FPS-тата не ме влечат осбено, така че едва ли ще я играя.   

Dead Space не е FPS, a ТPS. И ще я похваля и аз - страхотна поредица е! Но там savegames се прави само на определени места, тъй че може и да не ти допадне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе "лошиясекотр" си плаче за "Neverwinter". Пуснаха я вчера. Идеята е да е "D&D изпълнение"...

Дам видях, че я пуснаха. Обаче нещо не ме зарибява факта, че е само онлайн. За мен една добра игра трябва да е като книга - история с начало и край. Иначе съм луд фен на Neverwinter поредицата :)

Dead Space не е FPS, a ТPS. И ще я похваля и аз - страхотна поредица е! Но там savegames се прави само на определени места, тъй че може и да не ти допадне.

И други хора много ми я хвалят, но не е мой тип. Като изключим Mass Effect и Fallout, не ме зарибяват sci-fi игрите. Предпочитам си старото фентъзи :) Но си прав за checkpoint-ите. Според мен са създадени единствено, за да играеш едно и също по няколко пъти и така да се удължава изкуствено геймплеят.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам видях, че я пуснаха. Обаче нещо не ме зарибява факта, че е само онлайн. За мен една добра игра трябва да е като книга - история с начало и край.

Има и такива онлайн - DDO например. Историите са малки, но доста добри и някои са сносно навързани. Обаче аз не искам да играя тази игра с непознати, а събирането на необходимите 4-6 човека е адски трудно... А, и като трябва да се плаща...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей това е най-разтоварващо:

http://vbox7.com/play:594094fcce

Gas Guzzlers е единствената игра, в която играеш на една и съща трудност от самото начало до самия край. Така не омръзва нито в началото, нито в края, а самия край си е като началото - може и да го вземеш лесно, може и да не го вземеш. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

League of legends - стабилно, но много ламерчета за тази отборна игра >.< Мисля да започна RaiderZ и Rift изглеждат добре ще съм благодарен ако някой ги е играл и/или сподели впечатления.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

League of legends - стабилно, но много ламерчета за тази отборна игра >.<

Мисля да започна RaiderZ и Rift изглеждат добре ще съм благодарен ако някой ги е играл и/или сподели впечатления.

Впечатления .. RaiderZ я пробвах още като беше Open Beta .. тогава беше прилично положението с идеята, че нали ще добавят още много неща, тепърва ще подобряват системата. Последно преди седмица пак влязох да видя .. Не е като да няма промени, обаче точно това което най-много липсваше - пак си липсва.

Като цяло играта графично е много "удволетворяваща" и с тези комбо системи, особено който си пада по тях, трябва да остане доволен. Обаче като прескочим тази част, играта става ужасяващо повтаряща се. Ама тотално. То не че това не е характерно за почти всички MMORPG'та .. но не знам. На мен лично не ми допадна особено геймплея. Няма висотата, която да те задържи да убиваш и увиваш отново и отново, защото ти е кеф. Може би това съм просто аз - не знам. Не съм гледал и във форума от какво се оплакват, но ако ще я играеш определено се подготви да правиш един и същи неща, отново и отново .. и отново .. и .. да, отново.

Тука се сетих за Ваас Монтенегро 0.o : http://www.youtube.com/watch?v=eBDi0iM2kcU?

Rift - само ревюта съм гледал. Сега нали на 12ти юни я пускат безплатно. Тогава ще видим какво е положението. Обаче тя си е доста "must play" или поне "must try". Едно време като излезе беше голям бум..

А по темата : The Incredible Adventures of Van Helsing .. още няма стабилни ревюта за нея, само някакви първи впечатления. От това, което видях ми изглежда над средно ниво, обаче и нищо кой знае какво .. та ще видим..

Редактирано от An0n (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Ами напоследък разцъквам Dev-C++ и Visual Studio 2010. :D

Шегата на страна... В последно време играя предимно MMO-та. Най-вече World Of Tanks и Path Of Exile, по-рядко War Thunder и още по-рядко TERA. Като нямам нет, ми се играе Skyrim, но слабия ми комп съсипва кефа от играта, затова си играя Mafia II или [PROTOTYPE2]. Иначе на компа имам 20+ игри от всякакъв тип, така че зависи от настроението, играя различни неща. Сега ми хрумна да се сдобия отново по напълно законен път със Crysis 2, добра игричка беше. 

...

I like your signature, Sir.

Редактирано от ToDiR0S (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване