Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво играете в момента?

holler_pz

Препоръчан отговор

Подхванах Heroes 6. Засега изглежда прилично добре направена играта и много ме зариби.

Врътна ли King's Bounty: Warrior of the North? :)

Иначе аз в момента си цъкам S.T.A.L.K.R. Clear Sky, защото макар да я имам инсталирана отдавна, досега нямах време за нея...от поредицата само Shadow of Chernobyl съм врътнал, а ме чака и Call of Pripyat + новата, която се подготвя. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Crysis 3,Metro Last Light,Remember Me,Tera online,Dead or Alive 5.И още колко много не съм играал ,аама време нема.

Редактирано от Prophet (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех че има хирос 6. Свалям я и аз щом има добри мнения за нея :)

Доста хора не я харесват, защото е по-ралична от тройката. Но те няма да харесат нищо, което е по-ралично от тройката, така че не ги слушай. На мен пък най-много ми харесва 4-ката :) 

Врътна ли King's Bounty: Warrior of the North? :)   Иначе аз в момента си цъкам S.T.A.L.K.R. Clear Sky, защото макар да я имам инсталирана отдавна, досега нямах време за нея...от поредицата само Shadow of Chernobyl съм врътнал, а ме чака и Call of Pripyat + новата, която се подготвя. :)

King's Bounty серията ги връткам малко след като излязат и дори по два пъти :D Страшна поредица е :) А Stalker не ме радва това, че има respawn на гадовете и не успях да го махна. Редактирано от badsector (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз King'a щях да го врътна веднага, но бе доста бъглив - добре, че се добрах до доста от фиксовете преди да почнат да ги пускат само по Steam. И сега съм на средата и не съм я играл от месеци и съм загубил инерция. Трябва някой път пак да я разцъкам за да влезна в час...стигнах до там, когато всички от острова станаха некромансъри...

Да, респауна малко дразни, но пък и е полезен...меле постоянно, повече плячка за обиране и по-набъбнала статистика. Иначе да...особено кофти е в "Бунището" - писна ми да стрелям по бандитите. :D

А иначе респаун има и в Call of Duty - ако не напреднеш можеш цял ден да си гърмиш по гадовете. Ама такава им е идеологията.

Иначе жалко, че Crysis 3 бе така кратка, инак не бе лоша.

Колкото до Heroes 6, нe ми хареса минаването през всички замъци с онзи портал и обирането на огромни армии и както, че противниковия герой не умира след като бъде победен...

Имам още доста за разцъкване и припомняне. но това ще стане една по една. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иначе жалко, че Crysis 3 бе така кратка, инак не бе лоша.

Колега играта наистина е добра, но това е само от към графика, аз нищо стойностно като история не видях. И то историята се гради на продължителна игра, не на нещо от рода на “гледай дава часа, красота и тъй“. Може би и контрола леко се губеше на моменти, но играта е направена набързо, не е внимавано как се програмира, това смятам аз. Все още я пускам от време на време за тест. Но не я играя, дори стигнах до края, така и не я довърших. 

По темата. Аз играя Remember me. Много добра игра, впечатляваща история, напълно свежа и нова игра. Изумителна е просто. Може би ще замени и кака Lara Croft, ама надали. Графиката, не е кой знае какво, но заслужава си да й погледаш дупето на тази кака. Шегувам се, играта е много завладяваща, напред в времето. Едно изображение: 

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен си има история и то доста добре премислена и реализирана. Е да, малко малко след 1-вата част (която ми носеше определено повече или поне по-различна емоция при игра) се понакъдри и доста неща останаха неизвестни и несвързани (2 и 3 трябваше да са в нова трилогия според мен или поне да бъдат включени на доста по-късен етап), но като цяло си имаше такава (за разлика от повечето шутъри за отбиване на време) и приятна атмосфера, графика и дори саундтрак, но все пак не съм и много обективен, защото съм фен на играта и за мен нямаше как да стигна до края и да не я врътна (но всеки с вкуса си). Не ми хареса само гадния номер на Crytek за DX11 и наложителната смяна на ветерана ми HD 4850 Toxic с GTX 650 Ti (баси две седмици по-късно имаше вече GTX 650 Ti Boost и HD 7790 за почти същите пари, но късмет). :)

Нищо - поне се радвам на PhysX ефекти + Cuda (при видеообработката) и стартите ми игри вървят хептен на макс резолюция и насторйки така че не съжалявам. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен си има история и то доста добре премислена и реализирана. Е да, малко малко след 1-вата част (която ми носеше определено повече или поне по-различна емоция при игра) се понакъдри и доста неща останаха неизвестни и несвързани (2 и 3 трябваше да са в нова трилогия според мен или поне да бъдат включени на доста по-късен етап), но като цяло си имаше такава (за разлика от повечето шутъри за отбиване на време) и приятна атмосфера, графика и дори саундтрак, но все пак не съм и много обективен, защото съм фен на играта и за мен нямаше как да стигна до края и да не я врътна (но всеки с вкуса си). Не ми хареса само гадния номер на Crytek за DX11 и наложителната смяна на ветерана ми HD 4850 Toxic с GTX 650 Ti (баси две седмици по-късно имаше вече GTX 650 Ti Boost и HD 7790 за почти същите пари, но късмет). :)

Нищо - поне се радвам на PhysX ефекти + Cuda (при видеообработката) и стартите ми игри вървят хептен на макс резолюция и насторйки така че не съжалявам. :)

Колега наистина “нова“ част 3-та бе, но като цяло не си забелязал как нещата не са толкова прости. Прекалено лесна беше, нямаше я тръпката, ако трябваше да избирам между Crysis 3 или Metro LL, щях да избера метрото, има наистина задълбочена с мистика история, там напън си трябва. Може би неприязън към Crysis, бе това, че “изнасили“ компонентите ми. Тест игра или как да я нарека. Има си доста грешки при тази игра, има много по темата да спорим. Иначе ако я бяха “изработили“ още малко. щеше да е номер едно. Стигах до боса накрая и се отказах, не знам стори ми се глупаво да продължавам. Пусни един gameplay на Remember me, да видиш история, все пак на мен много ми харесва, освен че на много няма да им харесва, защото не  се играе от първо лице.  Колкото до видеокартите. Ами жалко единственият вариант, които си заслужава бе GB GTX 650 Ti Boost, с около 10% по-слабо-производителна от HD7850 2GB, докато при HD7790 там са около 15, вярно е и цената се различава. Но качеството е на първо място.  Хайде поздрави! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За спора наистина, може доста да се поговори, но и аз гледам от друг ъгъл, не само като фен на играта, но и като частица от мен. Доста ме грабна точно историята и не случайно изслушвах всички реплики и изчитах всички намерени "Intel" пакети по-пътя. Както и да е - всеки си има любима игрица, един Bioshock, друг Farcry, трети Stalker/Metro/Fallout 3 и т.н. за мен явно от шутърите е Crysis. Иначе цъкам доста и на стратегии - жалко, че Disciples 3, не ме грабна, както 2-ката, но нищо. Както и жалко, че не изкараха и нов Titan Quest.

Колкото до видеокартите, когато я купувах бе по-добра от стандартната GTX 650 и от HD 7770 и за мен нямаше друг избор за замяна на HD4850. Гледах да харчат едни и същи ватове (да не сменям и захранване), да е малка като обем (за да се събира и в кутията) и за тези пари това бе най-доброто. 7850 и 660 вече бяха друг клас и 100 лева отгоре. А аз нямаше как да знам, че две-три седмици по-късно ще пуснат Boost и 7790. Както и да е, доволен съм от избора си. Макар старата да бе с 70,4 GB/s memory bandwitch, а тази с 88 Gb/s (т.е. разликата не бе много голяма), но пък имам поддръжка на OpenGl 4.3, DX 11.1, HDMI изход, PhysX, Cuda - особено ценнта при Adobe Premiere CS6 ефектите (не се изисква рендиране, което пести време и място на хардиска) и т.н. Т.е. като цяло доста добре заместих токсичния HD 4850 и не съжалявам за избора си. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новите ги изиграх :(  И сега сложих една, която отдавна съм играла: Dark Messiah of Might and Magic. Нещо ми се размахват мечове, лъкове магии и такива работи :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз King'a щях да го врътна веднага, но бе доста бъглив...

За мен е най-слабата част от поредицата. Правили са играта супер набързо, затова и многото бъгове и недомислици. Но карай, пак я извъртях с кеф и пак ми се доиграха предните части :D

Да, респауна малко дразни, но пък и е полезен...меле постоянно, повече плячка за обиране...

Ааа мани тая работа, навремето като почнах първия Сталкер имаше едно постоянно разкарване с торба с оръжия и то дори гледах да не минавам прекалено често от едно и също място. И в един момент стигнах до някакъв бъг, за който четох, че варианта е да върна стар сейф и направо я заебах. Не става нон стоп да се прави едно и също - бой по гадове и събиране на плячка. Писва страшно бързо.

А иначе респаун има и в Call of Duty - ако не напреднеш можеш цял ден да си гърмиш по гадовете. Ама такава им е идеологията...

Да, от една палатка може да излезе легион войници. Навремето така се захванах с 5-та част. Кефя си се на яката графика, пуцам си и като стигнах до една такава бездънна палатка и директно я изтрих играта. Супер дебилния начин да удължиш 5-часовия си геймплей. Отвратителен шутър, направен само за пуцане, без грам тактика. А то в тия игри най-якото е да измислиш подходяща тактика, така че да обезвредиш противника. Друг тъп елемент ми е spawn-ването на гадовете, когато героят стигне до определени координати. Случвало ми се е в игра да метна граната зад някаква преграда и като тръгна към нея, изведнъж да се появят гадовете.

Колкото до Heroes 6, нe ми хареса минаването през всички замъци с онзи портал и обирането на огромни армии и както, че противниковия герой не умира след като бъде победен...

Е, разбира се и тя си има минуси, мен и други неща ме дразнят. Но като цяло е супер игра, просто трябва да се абстрахираме от предните части :)

...жалко, че Disciples 3, не ме грабна, както 2-ката, но нищо. Както и жалко, че не изкараха и нов Titan Quest.

Може да не си й дал шанс на Disciples 3, на мен играта много ми хареса и е красиво направена. Даже си мисля скоро да врътна и експенжъна. Както и на Drakensang, която също е много добра игра с готина история. А на 650Ti-то какво не ти харесва та се оплакваш :P И аз съм с такава, ама я взех на ебаси далаверата. Картата е чудесна и дори с дъртия Е8400 ми вървят игриците :) п.п. леко ти посмених ника в цитатите, че с тия квадратни скоби става объркване :)

....Нещо ми се размахват мечове, лъкове магии и такива работи :D

Провай Two Worlds 2. Стрелбата с лък не са я измислили много добре, но системата за магиите е уникална. Редактирано от badsector (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Deadpool :D 

http://www.youtube.com/watch?v=2WCcRRs3s6c

Редактирано от marsianka7a (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иначе аз в момента си цъкам S.T.A.L.K.R. Clear Sky, защото макар да я имам инсталирана отдавна, досега нямах време за нея...от поредицата само Shadow of Chernobyl съм врътнал, а ме чака и Call of Pripyat + новата, която се подготвя.  :)

В момента от толкова новоизлезли заглавия и толкова започнати и зарязани игри, на компа ми, избрах точно да врътна отново S.T.A.L.K.E.R. - Чистое Небо, но с Complete мода.

Направо съм откачил по тази поредица, влюбил съм се в нея и горя от нетърпение да излезе достойното ѝ продължение (тук не визирам Сървариума, защото силата на Сталкер е сингъл-плеър кампанията), но дали изобщо някога ще излезе, засега не се знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

F1_2013. Голяма крачка напред според мен. Поне за удоволствието да се играе с клавиатура и да се гледа хубава графика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Age of pirates 2 city of abandoned ships. Стара но много детайлна доста трудна, поне според мен. Последния месец по няколко часа на ден вместо dotata.

Crysis 2 - отново. Голяма зарибявка е :cool: Току що изгледах Battle Los Angeles , сега ще потрепа малко извънземни в Кризата. :blink:

Много зарибяваща, за съжаление малко ми скапана видео картата и ми е таркаля тегаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Star Conflict. Нещо като War Thunder, но по-добро и е с космически кораби вместо със самолети. А по някое време догодина трябва да се появи и Star Thunder - комбинират самолети от втората световна с напреднали технологии. Тийзър трейлърът в Тубата изглежда интригуващ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз играя и преигравам, каквото съм си купил. А последните месеци се олях с покупките на разни игри и вече имам в наличност петдесетина, без да броя DLC-тата. Обявил съм война на Замунда и от там само тегля, колкото да видя какво представлява някоя неизвестна за мен игра. В момента преигравам за енти път Far Cry 3,  като паралелно съм почнал две игри едновременно . За жалост тая игра е интересна някъде докъм 75% от изиграното. След това се ъпгрейдвам до зъби и няма смисъл да я завършвам. Онлайн с ония коопмисии е пълна помия от второ лице. Как не ги досрамя да правят такива глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване