Премини към съдържанието
Lora23

Проблем с изчезването на иконите

Препоръчан отговор

мМного моля ако някой може да ми помогне да ми даде съвет. Значи първо да кажа че не съм кой знае колко навътре в компютрите.

Проблема е следния: Постоянно през 10 минути ми изчезват иконите от десктопа и абсолютно всичко, изобщо не рагира на нищо, с изключение на контрол+алт+делийт. Посъветваха ме да Да напиша в New task explorer.exe След като направя това нещо проблема се оправя,всичко си идва на мястото, но след 5 -6 минути пак всичко се повтаря. Незнам как да го оправя, моля ви някой да ми даде съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не изчезват... Просто се рестартира explorer.exe !

Възможни причини:

- софтуерен проблем

- вирусен проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей Lora23,разполагаш ли с антивирусна програма и ако "да" сканирала ли си компютъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравей Lora23,разполагаш ли с антивирусна програма и ако "да" сканирала ли си компютъра?

<{POST_SNAPBACK}>

да, касперски ми е антивирусната, сканирам го постоянно,но нищо не открива sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а наскоро да си деинсталирала някоя програма? аз бях махнал NetFramework и даже неискаше всеки път да зарежда Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    а наскоро да си деинсталирала някоя програма? аз бях махнал NetFramework и даже неискаше всеки път да зарежда Windows.

<{POST_SNAPBACK}>

не,не съм, из мислех нещо да не съм направила, трила деинсталирала но нищо, за всеки случй пробвах и със Систем ристор, но проблема си остана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей,Lora23,можеш ли да дадеш screenshot на "task menager"/"диспечер на задачите"-който се появява при натискане на ctrl-alt-del:по специално на прозорец "процеси"-трябва по някакъв начин да се открие какво има заредено в компа ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.