Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Alex663

LG M2362D или NEO LED-2411FHD?

Препоръчан отговор

Здравейте!Направих тази тема ,защото сега съм на крачка да си купя нов телевизор.Не искам нещо голямо и скъпо.Спрял съм се на два телевизора:LG M2362D и NEO LED-2411FHD.Те са почти еднакви.Разликите са само две:

Минималната е ,че ЕлДжи-то е 23 инча ,а Нео-то е 24 инча.Тук обаче идва една големичка разлика ,ЕлДжи-то е LCD ,a Нео-то е LED.Цените са им почти еднакви ,даже Нео-то е по-евтино.На първа мисъл веднага бих взел Нео-то ,но както знам ЕлДжи са много по-добра марка от Нео.От друга гледна точка обаче Нео-то е ЛЕД ,тоест би трябвало да е по-добро.Моля ви да ми помогнете с избора и да ми дадете мнения за двете марки ,кое повече си заслужава.Навит съм и за нови предложения също ,но все пак да не надвишават цената около 400-500лв.Тези двата са около 400лв.Също така да са най-малко 22-23 инча.Ето ви и малко инфо за двата телевизора:

Нео-то

ЕлДжи-то

ПП:Надявам се ,че пускам темата на правилно място.

Редактирано от Alex663 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече мониторите на PC-то са 22-24",за телевизор това е смешно малък размер.Още повече и "Neo".Събери още малко пари и чак тогава се оглеждай за нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами попринцип аз го искам за спалнята този телевизор ,така че размера напълно ме устройва.Не ми трябва нещо голямо за спалнята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз заложих на Нео-то. Инсталирах го в кухнята на стената. Идеално се държи. Плейва и дивекс от флашка без да насича със субтитри. Може да се променя големината на субтитрите, както и времето им да се настройва. Според мен за парите си е чудесен избор.Аз лично съм много доволен.

Редактирано от madrazorbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече мониторите на PC-то са 22-24",за телевизор това е смешно малък размер.Още повече и "Neo".Събери още малко пари и чак тогава се оглеждай за нов.

Сигурен съм че говориш току така без да си имал досег до продукт на тази марка.Телевизорите им са много хубави и издръжливи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да си прав до някъде.След като ми се прецакаха два ДВД плеера от тази марка,малко след като им изтече гаранцията, сега вече предпочитам по-малко хубави и по-малко издъжливи марки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...