Премини към съдържанието
FrostFire

RQ: Софтeуер за Нокиа различен от PC Suite

Препоръчан отговор

Значи хора трябва ми някакъв софтоер за Нокиа различен от пс суит. Трябва ми няй вече заради игрите, защото с пс суит ми ги качва в грешна директория. Имаше един доста добър но му забравих името(ама че съм тъп). Телефона ми е 3200.

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

виж еи този линк дали ще ти свърши работа : http://global.mobileaction.com/download/do...elID=12&go=+Go+

<{POST_SNAPBACK}>

Мерси много!!!

Редактирано от FrostFire (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Значи хора трябва ми някакъв софтоер за  Нокиа различен от пс суит. Трябва ми няй вече заради игрите, защото с пс суит ми ги качва в грешна директория. Имаше един доста добър но му забравих името(ама че съм тъп). Телефона ми е 3200.

Благодаря

<{POST_SNAPBACK}>

Аз имам два такива телефона и използвам програмата Oxygen Phone Manager ето го линка: http://rapidshare.de/files/12240183/Tigert...anager.rar.html Линка ще бъде валиден 30 дни от датата на това съобщение. С него не съм имал никакви проблеми до сега има си лоадер, който автоматично ти регистрира телефона и програмата, успех cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

mobtime19ew.jpg

MobTime Cell Phone Manager 2006 6.0.5

data suite with which you can manage your mobile phone on PC. It supports most popular mobile phones by plug-ins, such as phones of :

Nokia,

Siemens,

Ericsson,

SonyEricsson,

Motorola

Samsung etc.

MobTime will continually release new plug-ins to support more Mobile phones

Mobile phone management and data synchronization functions

Short message (SMS) management: edit, send, write to phone, download to computer, print, send by group, long SMS auto-split, status report, chat mode similar to Yahoo Messenger/ MSN chat mode.

Phonebook and contacts management: backup, restore, new, edit, delete, print, exchange between cell phone and Outlook / Outlook Express / Notes.

Logo and picture management: transfer personal logos to your mobile phone, upload pictures or photos you made on computer to your mobile phone.

Ringtones management: transfer personal ringtones to your mobile phone, play before upload them to your mobile phone.

Files management: regard your mobile phone as a U disk and manage the phone's files: pictures, photos, ringtones, Ebooks, portraits and so on.

Picture Editor: edit your pictures of your phone and the pictures captured from your PC, then save them into your phone or your PC.

Data synchronization function: synchronize contacts between your cell phone and Outlook / Outlook Express / Notes. Synchronize calendar between your cell phone and Outlook / Notes.

Dial-up Wizard: make your cell phone have the modem function and guide you access the Internet by it.

Communication types

Data cable (RS232 or USB)

IrDA

Bluetooth

: : download : :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И БИЛКА за горното, ама тая програмка пак не върши работа за запис на срещи от компа. Даже въобще не разчита календара. sad.gif С Нокия 6230i съм

Дайте лекарство за Oxygen Phone Manager за версия над 2.8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.