Премини към съдържанието
androns

LINK:Нов IP филтър за BitComet

Препоръчан отговор

Поиграх си да направя филтър за BitComet в който са блокирани всички IP с изключения на Българските.Взех данните от ТУК и ТУК, но не знам дали има пропуски. Актуален е към 10:00часа на 30.01.2006г.

Моля ако някой забележи пропуснати български АйПи-та да пише тук в тази тема ( САМО АКО Е СИГУРЕН )!

Ето и линк за филтъра IP Fiter v.1.0

ПП:Във архива има файл със всички БГ АйПи-та които успях да открия,за да можете да видите дали вашето липсва.

Ползвайте го само ако ви трябва да ограничите международния си трафик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много хубаво си направил, но за да си сигурен, че са български най-добре е да се консултираш с твоя админ кой списък използва за да няма разминавания :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Питал съм и се съобразих и с неговия списък, но не знам дали ще се намери някой да знае всички БГ IP-та, защото новите мрежи никнат непрекъснато и точно затова съм написал: "Моля ако някой забележи пропуснати български АйПи-та да пише тук в тази тема " т.е. ако има малко понятие от интернет всеки един ще може да погледне във файла "Spisak BG IP" и да види дали неговото IP е вътре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И къв е смисъла а това?!? Доста егоистично! Тамън има 1 тракер дето да се вижда от чужбина сега искаш да го пре.ебеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.