Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

kichuka

Избор на нова видеокарта

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да сменя моята GF9800GT 512MB DDR3 256bit с някоя друга nvidia но с вградено добро охлаждане! моята е с малък вентилатор и неискам да сменям охлаждането защото има малко по-скъпи карти с много по-добро охлаждане но се колебая дали да я сменя с тази http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=539844 бюджета ми е около 170-180лв ако има някоя по-добра от тази на линка моля за съвет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл,вземи си охлаждане за твоята карта.Ако пък ти трябва за игри събери още пари е се насочи към GTX460/HD6850.Тези карти според мен са минимума за резолюцията от подписа ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

охлаждането е 40 лева а моя модел карта само че 1гб ми идва 70-80лева затова се колебая какво да правя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти е за филми и искаш тишина,смени само охлаждането.Ако искаш да играеш най-добре си спести парите и събирай за по-добра видео карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти е за филми и искаш тишина,смени само охлаждането.Ако искаш да играеш най-добре си спести парите и събирай за по-добра видео карта.

гта 4 ми върви супер затова не ми е за игрите но просто съм решил да си сменя охлаждането - най евтиното свясно е 40 лева а 1гб видеокарта с добро такова ми идва 70 лева и мисля че по-добре да си зема 1гб защото ми идва 30 лева по-скъпа от охлаждането

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Послушай skidrow!

Взимаш един такъв охладител и забравяш, че 9800GT грее като печка. Казвам го от личен опит.

Аccelero s1 не можеш да го сравняваш с никой заводски охладител. Спокойно можеш да добавиш и допълнително охлаждане към него (вентилатор).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Послушай skidrow!

Взимаш един такъв охладител и забравяш, че 9800GT грее като печка. Казвам го от личен опит.

Аccelero s1 не можеш да го сравняваш с никой заводски охладител. Спокойно можеш да добавиш и допълнително охлаждане към него (вентилатор).

50-70 градуса ми държи на гта4 70 градуса не мисля че е много за тая иначе топла карта но въпроса е друг интересува ме дали ще усетя разликата между 512 и 1гб 9800гт или няма ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тук няма голяма разлика.При 1920x1080 има 1-2 кадъра повече.Прецени сам има ли смисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук няма голяма разлика.При 1920x1080 има 1-2 кадъра повече.Прецени сам има ли смисъл.

благодаря много че се занимаваш да ми отговаряш точно това ме интересуваше защото тя картата шуми само при игри не ми е това зора просто още малко гаранция има и се чудя следкато изтече да сменя охлаждането или да взема 1гб а и изобщо до 180 лева по-добра мога ли да намеря или ще е същата работа :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах,имаш ли ги тия 180лв сега?

имам 80 а за моята карта ми дават 100

имам 80 а за моята карта ми дават 100

точно тва ми е колебанието да е продам ли да си зема 1гб или да си стоя с нея и след 3 месеца като изтече гаранцията да си сложа охлаждане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане и пиши на кирилица.И ако можеш да кажеш с какво захранване си.

Редактирано от skidrow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане и пиши на кирилица.

ще събирам пара тогава благодаря ти много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще събирам пара тогава благодаря ти много

Кажи какво ти е захранването за да не стане някоя беля?После да няма тема "Защо не ми работи компютъра"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом захранването му храни лакомата 9800,значи без проблем ще издържи и gts 450.Но пък се чудя дали 9800 е по-бърза от 450?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом захранването му храни лакомата 9800,значи без проблем ще издържи и gts 450.Но пък се чудя дали 9800 е по-бърза от 450?

http://www.guru3d.com/article/geforce-gts-450-review-roundup/24

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хмм,има голяма разлика между двете.Значи е по-добре автора да си вземе gts 450.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина добра логика.

Не изключено е.GTS 450 е доста по-бърза от 9800.

А моето предложение е за една найстина добра видео карта http://www.stealtech.org/22724.html

или направо http://911.bg/a2/offers.asp?p=4533594&id=4206

Редактирано от c-xooper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно захранването вижте тук неговата е 512,не е соник,а GTS450 е по лакома..По-добре да каже с какво захранване е.

Редактирано от skidrow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно захранването вижте тук неговата е 512,не е соник,а GTS450 е по лакома.

Аз предлагам да спрем да гадаем :) и автора да каже с какво захранване е. :rolleyes::cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

forton atx-400pnf Много тежко ми идва http://speedcomputers.biz/product/video-karta-asus-engts450-directcu-top-di-1gb-ddr5/ а и незнам на захранването дали ще се отрази Ако може нещо по-евтино което достатъчно да превъзхожда моята карта давайте го насам, защото съм пазарил картата и едно хдд за 160 лева да знам да ги продавам ли или да събирам още пари за горепосочената карта и да ги продам по-нататък :cool: Благодаря за отговорите ! За момента играя ГТА 4 без проблем и се чудя тия битове ква роля играят защото моята е 256 а повечето които разглеждам са 128 ако до 220-230 лева няма карта която да смаже моята предпочитам да изчакам и да събирам за тоя асус, четох че охлаждането му е перфектно и няма да ми се налага да инвестирам повече пари в картата. Помагайте да знам понеделник вторник да продавам ли моята видеокарта

Редактирано от kichuka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За момента се спрях на acelero-то и ще събирам пари за ASUS GTS 450 или 460 Благодаря много на всички за оказаната помощ все пак предпочитам да си взема скъпото и да забравя за проблеми :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...