Премини към съдържанието
linka

Тест на Download мениджъри

Препоръчан отговор

Ето един интересен руски тест на четири Download мениджъри: Download Master, FlashGet, ReGet Deluxe и GetRight Pro:

3dn.gif

Статията е на руски език. Естествено, че има субективизъм, но е интересна.

Редактирано от linka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щях да кажа че теста е руски и е логично ДМ да е пръв ама това наистина е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ползвам го (ДМ) от 2 години и съм много доволен. Не че е от най-бързите но е най-надежден, а е и въпрос на навик...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ползвам го (ДМ) от 2 години и съм много доволен. Не че е от най-бързите но е най-надежден, а е и въпрос на навик...

<{POST_SNAPBACK}>

Само FlashGet който го ползва редовно знае за какво става въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Хе-хе. FlashGet го ползвам откакто е излязъл в мрежата, ако не греша - като JetCar или нещо подобно... Повярвай - явно не си попадал на проблеми с него още... Не че съм го махнал, но го ползвам само за някои неща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз също съм много доволен от Download Master, предпоичитам го пред FlashGet.Ползвал съм и Internet Download Manager, но проблема с регистрацията................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От "стари времена" ползвам единствено и неотменно Flash Get Ver. 0.96a ! Чисто и просто перфектна машина...

Опитвал съм с какво ли не, повярвайте ми важно е ядрото. А при тази стара версия, дори нямя spy!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе FlashGET е пълна боза, ако питате мен! Няма интеграция в Opera (поне в 1.65 нямаше) - има сапайуер....

Download Master си е съвсем друго нещо - има такива неща, които преди не съм си и помислял, че може да съществуват - разглеждане на архива преди да го изтеглиш и интеграцията с Opera е просто перфектно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Абе FlashGET е пълна боза, ако питате мен! Няма интеграция в Opera (поне в 1.65 нямаше) - има сапайуер....

Download Master си е съвсем друго нещо - има такива неща, които преди не съм си и помислял, че може да съществуват - разглеждане на архива преди да го изтеглиш и интеграцията с Opera е просто перфектно!

<{POST_SNAPBACK}>

А какво ще кажете за Free Download Manager... :huh: С него може да видите клип или филм, още преди да е изтеглен целия... :angry: Има и BG меню... За мен е най-добрия ! :angry::huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Да,McAfee направо го изтри Флашгета на работата толкова е добър :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля, че Download Мanager е далеч по-качествен продукт от Flashget. Много по-надежден. Перфектна интеграция във всички браузъри. Може би най-добрия даунлоуд мениджър, единствен минус, ако е минус де, е това че няма български или английски интерфейс, което е разбираемо при наличието на платения вариант.

Редактирано от krasen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Напълно съм съгласен, аз лично ползвам IDM(Internet Download Manager), който също се интегрира в Опера и също може да разглежда архив преди да е изтеглен.

Пздрави, rainov!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А да ти се е "збозвал" прословутия Flash Get и то с пълна листа и една камара неща, които са наполвина изтеглени и след рестарт на Win-a в листата да няма никой? И когато се опиташ да импортнеш списъка обратно и познай...НИЩО НЕ СТАВА! Тъй че, айде нема нужда:angry:.

П.П. Download Master е просто най-доброто, с което съм работил до сега:angry:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз съм за ДМ, но скоро ми стана точно това което говориш за FlashGET-a не знам какво му стана. Поне нямах нищо в средата на тегленето. т.е Имах едно ISO, но си намерих временния файл, стартирах го и си продължи както му е реда. Само историята на свалянията ми я нямаше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дам, и на мен ми се е случвало да ми изчезне Queene-то. Отскоро съм с нов доставчик, оказа се, че от ЛАН-а с FlashGet поддържам в пъти по-ниска скорост, отколкото с други мениджъри. Защо - не знам, не мога да си го обясня. И... го пратих на заслужен отдих в пенсия след сума изтеглени гигабайти.

ПП. Само да вметна, че и ReGet е руска програма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Flash Get никога не е бил най-добър, просто е прехвален клиент, след пускането на програми като Download Master и Free Download Manager той се превърна като "известния" Flex Type.

Но според мен абсолютния мениджър за сваляне е Internet Download Manager. Интерфейсът може да не е кой знае колко домислен, но скоростта (поне при регистрираната версия) е невероятно стабилна и мърда само с около 5 кб/секунда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За да сме по-точни, компанията WestByte Software, която произвежда Download Master е украинска:

http://www.uaswd.org.ua/ru/db?ccard=204

Аз имах предвид по-горе, че има лек субективизъм заради ограничения брой параметри и малкия брой програми (четири), които са заложени в "теста" и окончателните изводи на 3Dnews: Снимка.

Но след сравнение на безплатната Download Master с другите три, наистина има логика за преимущество на тази програма в статията, но са изпуснати доста добри Download програми (Free Download Manager, Internet Download Manager и др.). За нас минусът на Download Master е в липсата на локализация на Български или Английски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.