Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента ?

Препоръчан отговор

Вилчик, този песен винаги ме разплаква

Трябва да гледаш и филма - ей там са румантиките...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Какви романтизми, тоя пършивец сигурно е пълен с бълхи. 'Ич не му се ко̀си...

У нашто село таквиз койотски екстри няма. Но пък има чакали. Ходят на тумби из гората и нощно време си устройват спявки. Но толкова ужасно им се получава, че сами започват да се хилят над нескопосаните си певчески опити.

Псето-кокер Чоко, който се предполагаше да бъде куче възпитано и енелегентно, се изучи и той по чакалски тертип и колчем се чуеха песните им от към другия край на Лома нашия се курдисваше в средата на поляната, вирваше глава нагоре и го докарваше ама точно по чакалски.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха - след такъв смях, няма да плача за Панайотко...

Редактирано от darkterminal (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха - след такъв смях, няма да плача за Панайотко...

много бях възмутена от постъпката на един язовец. Седя си аз кротко на верандата, гледам си елхите, опнала съм си задните лапи на съседния стол, пийвам си винце и се кефя на приятната вечер и един язовец се появи на верандата. Мина покрай мен гада и едно "Добър вечер" не каза. :rolleyes:

Редактирано от emmi (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

чакаме Снежанка да цъфне с метлата :cool:

Трябва да е луда да развали идилията...Лично ще се погрижа да цъфти другаде.

Аз пък ходих до ранчото-водата на кучетата замръзнала,няма с какво да я размразя,няма жива душа по вилите и се наложи да паля камината...До сега не я бях палила сама.Много съм горда.:P

Редактирано от Niкiта (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да е луда да развали идилията...Лично ще се погрижа да цъфти другаде.

Аз пък ходих до ранчото-водата на кучетата замръзнала,няма с какво да я размразя,няма жива душа по вилите и се наложи да паля камината...До сега не я бях палила сама.Много съм горда.:)

брау :P трябва да ти покажа как се подреждат дръвцата за да се палне бързо. При мен децата я палят :cool:

Аз вчера изпроводих на Божичен една холова гарнитура, която ми подариха от един апартамент дето продадохме. Като бонус се явиха два легена, една поцинкована кофа, един вълнен килим и две страхотни вълнени черги тип чипровски. Вехтошарската ми душа е на седмото небе от кеф. :down:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вехтошарската ми душа е на седмото небе от кеф.

Давай да спретнем чеиза...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега доктора го питат може ли да опише пациентите си с двоичната бройна система, а той, почесвайки се по брадата и с леко похотлива усмивка, отговаря:- Разбира се, че мога - бабка, магистралка, бабка, магистралка, ...Публикувано изображение

Питаха го други работи и те се оказаха все елементарни :down:

топа това той си го е научил още в отделенията, то отличник това дете бре.За него не се притеснявам, обаче си мисля как Капитана (а толкова ми е приятел) ни затвори забавната темичка/кръчмичка :ph34r:P.S. * това горното за Трих се отнасяше, но Дарк (Господ здраве да му дава), ме изпреварил. :cool:

Защо пък не се притесняваш бре ?! Я си представи да се бях изложил ? :P

Ама, както и казах вече - и тестът беше елементарен, и въпросите на устния изпит -просто нямаше как да не се върна със 6 :)

остана ми само още един изпит - утре и приключвам със сесията :)

И като се сетих за утре -казвам ви сега чао и отварям "глобалните тендеции в здравеопазването".20 въпроса са, до 4 трябва да съм минал поне половината върпоси.След това -от 5 до 7 да мина другата половина и след това, с чаша вино и мезе да пусна вентилатора и да ги мина всичките до към 11 часа за втори път :)

Това ми е планът за деня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Давай да спретнем чеиза...

фотото сутринта беше взето от голямото диване да снимала зимни гледки. И то като майка си само ходи и щрака. Но утре като се излюпя и си измия гуреливите очички ще ти нащракам малко фотки да се възрадва и твоята вехтошарска душичка :cool:

кога викаш ти е ЧРД-то?

Редактирано от emmi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да я женим ли ?

А, а, а ....

:cool:

аааааааааааааааа, моля, моля! :down: Чак се задавих с чая! :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да има на Божичен ергени....:P

Виж сега - ще прилъжем някой да я вземе, пък тя, доколкото я познавам ще го изпрати заедно с легена и другите вехтории на Божичен :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега - ще прилъжем някой да я вземе, пък тя, доколкото я познавам ще го изпрати заедно с легена и другите вехтории на Божичен :P

аз теб чакам да те грабна :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега - ще прилъжем някой да я вземе, пък тя, доколкото я познавам ще го изпрати заедно с легена и другите вехтории на Божичен :lol6:

...ма как ма разбра от половин уста...Ей, там да и копа градинката и отвреме навреме да опъва маркуча...

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,бе да!Стара лисица два пъти в капан не влиза,надайте се!:P

Бе, влиза тя, влиза, стига да и сложим в капана подходяща стръв :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,бе да!Стара лисица два пъти в капан не влиза,надайте се!:P

то трябва да е съвсем изперкала лисицата :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз теб чакам да те грабна :lol6:

Ти сега си мълчи, докато обсъждаме бъдещето ти :P Отнема ти се думата по въпроса :baby:

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...ма как ма разбра от половин уста...Ей, там да и копа градинката и отвреме навреме да опъва маркуча...

че то тез работи и сега ги правят :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помниш ли девиза на пожарникарите от близкото минало ? :

Дръж маркуча си в изправност ! :lol6:

• Харесване 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване