Премини към съдържанието
mi_taka

Въпрос за запис с Alcohol 120 на 4x

Препоръчан отговор

Става въпрос за играта The Suffering ties that bind

В инфото пише

1. Burn with Alcohol 120, at 4x speed, use securom NEW profile.

Make sure RAW DAO is selected.

(DO NOT USE SECUROM NEW 4/5, MAKE SURE RMPS IS OFF)

Като стартирам уизарда за запис на имидж обаче най-ниската възможна скорост е 12x.

Как да накарам в падащото меню да се появи и 4х.

В предварителните настройки я има тази скорост.

Записвачките са Lite on и LG

Благодаря предварително на отзовалите се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най-ниската възможна скорост е 12, сигурно защото искаш да ползваш презаписваем диск и този с който опитваш е 12-"нещоси"

Пък и не мисля, че ще е проблем ако го запишеш на 12 вместо 4.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
най-ниската възможна скорост е 12, сигурно защото искаш да ползваш презаписваем диск и този с който опитваш е 12-"нещоси"

Пък и не мисля, че ще е проблем ако го запишеш на 12 вместо 4.

<{POST_SNAPBACK}>

Диска е Imation и не е презаписваем, а само при такава скорост след това тръгва играта , защото пробвах на 12х и не стана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диска е Imation и не е презаписваем, а само при такава скорост след това тръгва играта , защото пробвах на 12х и не стана.

<{POST_SNAPBACK}>

Това е от записвачката - във firmware са заложени скоростите за запис на съответните медии и естествено не се залагат по-ниски скорости - реверанс към "Защитите на права" - ерго - стара записвачка, хак на firmware или ниско-скоростни дискове... Sorry!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг е въпроса, че 4х цд си е чиста екзотика да намериш по магазините :angry:

ДВД писачката ми и тя се опъна да пише на ниска скорост... и прибягнахме до добрият стар три годишен TEAC CD-RW :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Друг е въпроса, че 4х цд си е чиста екзотика да намериш по магазините :speak:

ДВД писачката ми и тя се опъна да пише на ниска скорост... и прибягнахме до добрият стар три годишен TEAC CD-RW :)

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря на Zmeyw и Sisq0 вижда се малко светлинка в тунела, мислех че причината да не се получи е в мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е ДВД-писачка,най-ниската би трябвало да е 8х...освен това всички CD-R поддържат 4ь.А с Nero не може ли да се запише или Copy To DVD?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва в опциите за запис /от менюто -Настройки/да се постави отметка в полето:Turn off"Auto-Select Best Write Speed" function if possible.С две думи да се изключи опцията програмата да избира най-добрата/висока/скорост ,ако това е възможно.

Редактирано от kodi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.