Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Sony Ericcson ИлИ Нокиа ?

Препоръчан отговор

Всеки човек знае , че когато ни питат за телефон първо се сещаме за тези две до болка познати ни марки?И сега въпроса ми коя според вас е по-добрата? Според мен дори много хора ще си намерят подходящ за тях телефон и най вече заради това я пускам и за да се оточнят плюсовете и минусите на тези две марки! Благодаря предварително на всички който коментират! post-289672-0-57473400-1294306308_thumb. ИЛИ post-289672-0-42444100-1294306332_thumb. ?

Редактирано от IVAN.NIKOLOV. (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е излишен ! Естествено СониЕриксон , не ставай смешен , би казал Балки от сериала ( Балки & Лари) :friends1:

Ето го довода - организацията на менютата в Нокиа в ужасен докато намерш дадена настройка губиш излишно време.

СЕ всичко е там където му е мястото :) При Нокиа дори даваш грешни пари за едно име което отдавна не е това което беше преди 10г.

С сърце на ръка мога да кажа , че от Нокиа 3310 те нямат успешен телефон на пазара !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки човек знае , че когато ни питат за телефон първо се сещаме за тези две до болка познати ни марки?И сега въпроса ми коя според вас е по-добрата?

Според мен дори много хора ще си намерят подходящ за тях телефон и най вече заради това я пускам и за да се оточнят плюсовете и минусите на тези две марки!

Благодаря предварително на всички който коментират!

post-289672-0-57473400-1294306308_thumb. ИЛИ post-289672-0-42444100-1294306332_thumb. ?

Дай марката на телефона да видим параметрите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сърце на ръка мога да кажа , че от Нокиа 3310 те нямат успешен телефон на пазара !

Защо да нямат успешен телефон след 3310 ? 6300 не е ли нещо като модерната nokia 3310? Преди всеки 2ри имаше 3310, а сега е същата работа с 6300. Това е тема по която има много да се дискутира..
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля за нов телефон не се сещам за нито една от тези две марки :) поради простата причина, че съм имал доста нокии и доста сониериксони и не е имало такъв, който да не е посетил сервиз. Сещам се само за самсунг :friends1:, защото само те не са ходили по сервизи (поне при мен) и всеки мой бивш самсунг се доизползва от някой роднина :ph34r:. Дори скоро още един ще отиде за доизползване, защото съм се запалил да си взимам Galaxy S. Но да се върна към темата, че май се отклоних. Ако трябва да избирам между нокиа и сониериксон то това ще е сониериксон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо да нямат успешен телефон след 3310 ? 6300 не е ли нещо като модерната nokia 3310? Преди всеки 2ри имаше 3310, а сега е същата работа с 6300. Това е тема по която има много да се дискутира..

аз нямам , ти имаш ли :friends1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай марката на телефона да видим параметрите.

Не говоря за точен модел , а за марките като цяло (извинявам се ако не е станало ясно)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах 6300 Бял, но го смених с 5800. В моя клас само има 7 човека с 6300 (без мен).

говоря за сериозни хора :wink12: не се обиждай , но повечето ученици си купуват гсм на база не какви екстри има , а име :) вече като почне сам да си плаща телефона набляга какво реално предлага телелфона без обръща внимание кой гсм е по гъзарски :cool:

Редактирано от iliev72 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

говоря за сеиозни хора :wink12: не се обиждай , но повечето ученици си купуват гсм на база не какви екстри има , а име :) вече като почне сам да си плаща телефона набляга какво реално предлага телелфона без обръща внимание кой гсм е по гъзарски :cool:

Да, учениците предимно гледаме кой телефон е по-гъзарски, но идва един момент в които вече ни е писнало е гъзарията на телефона и гледаме какви екстри има. 6300 е доста добър телефон, има хубав вид, здрав е, батерията му е малко слаба, но като се сложи по-голямата батерия 5C издържа по 7 дни при разговори. Има си всичко необходимо само му липсва един Wi-Fi. Не само учениците го предпочитат, имам познати които не са ученици, но все пак са с такъв телефон.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, учениците предимно гледаме кой телефон е по-гъзарски, но идва един момент в които вече ни е писнало е гъзарията на телефона и гледаме какви екстри има. 6300 е доста добър телефон, има хубав вид, здрав е, батерията му е малко слаба, но като се сложи по-голямата батерия 5C издържа по 7 дни при разговори. Има си всичко необходимо само му липсва един Wi-Fi. Не само учениците го предпочитат, имам познати които не са ученици, но все пак са с такъв телефон.

Колегите във фирма които ползват гсм освен за говорене и за работа са с SE или HTC и много рядко с Nokia ! Отделно шефа е купил служебни телефони - Blackberry - наистина няма такъв скапан телефон и съм благодарен , че и служебният ми гсм поне засега е SE :wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориме за GSM бих казал Sony Ericsson е по-добър.Това с менютата е вярно.Времето за което свикнах с първия ми Сони Ериксон беше много по-кратко отколкото с първата ми Нокиа,която впоследствие дадох на майка ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колегите във фирма които ползват гсм освен за говорене и за работа са с SE или HTC и много рядко с Nokia ! Отделно шефа е купил служебни телефони - Blackberry - наистина няма такъв скапан телефон и съм благодарен , че и служебният ми гсм поне засега е SE :wink12:

Къде сравняваш Nokia 6300 с HTC или Blackberry ? Blackberry-тата които шефът ти ви е купил най-вероятно не струват 200 лева, а и не са от 2006 година. За цената и годината не мисля че му липсва нещо на този телефон.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде сравняваш Nokia 6300 с HTC или Blackberry ? Blackberry-тата които шефът ти ви е купил най-вероятно не струват 200 лева, а и не са от 2006 година. За цената и годината не мисля че му липсва нещо на този телефон.

единият колега е с това и досега два пъти губи указателя и само има проблеми с него и беше готов да изхърли през прозореца :wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

единият колега е с това и досега два пъти губи указателя и само има проблеми с него и беше готов да изхърли през прозореца :angry:

На леля ми служебния й телефон е това блякбери, към което си дал линк. За сега от телефонния указател не се е оплакала, но най-редовно и се прецаква тракпада.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване