Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BlackRose

Познай на кого е коментарът

Препоръчан отговор

Трябваше да се поровя, но това е Ивето Игнатова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то понякога и така става. Тъкмо се чудех какви жокери може да даде човек в тази игра. Давай, ти си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми когато паметта не помага, ще ползваме странични средства :)

Следващият коментар:

Няма как да не спомен и "Женкарят и разюбойничката' на Кони Мейсън,тя е още един удар в десетка.Тя е първата книга за от трилогията за женкарите.Много интересна книга.Главната героиня е Оливия,разбойничка,която чрез обирите издържа семейството си.Една нощ среща Гейбриъл,маркиз Батхърст и го обира,но и му взема един пръстен,който е приндлежал на покойния брат му.Тя успява да се измъкне,но той я ранява и твърдо е решил да си вземе пръстена.После той я среща един бал и предлага да му стане любовница,а тя бясна отказва.След това между тях има много сблъсъци и много страст.Постепенно се влюбват,но той не иска да се обвърже,защото майка имала лудост,която се предавала по наследството и казала на брат му,че не трябва да има деца,защото и те ще я наследят.Затова нащия се отдал на разврат и женкарство без да обвързва,очаквайки и той да полудее,но от баба си разбира,че той е законно дете на близначката на баща си и испански авантюрист,която умира при раждането му и осиновен.След като разбира това той отива при Оливия и двата се събират сцената е много трогателна;)Както казах пълна десятка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

margc

:go ahead: ти си Гане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

Искам още редакторкиииииииииииии :help::wors::go ahead:

Имаме само по два зъркела и не можем да се клонирамееееее :lol6:

Не можем да ви насмогнеееееееееееееемммммммммммм :questions:

Ще избягам вечееееееееееее :scared:

Няма ли някоя желаеща да се включи? public/style_emoticons/default/cool.gif :)

Редактирано от ganinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

Искам още редакторкиииииииииииии :help::wors::wors:

Имаме само по два зъркела и не можем да се клонирамееееее :wors:

Не можем да ви насмогнеееееееееееееемммммммммммм :questions:

Ще избягам вечееееееееееее :scared:

Няма ли някоя желаеща да се включи? public/style_emoticons/default/cool.gif :)

Хм,редакторите са любима тема на Хеси,ма пък чак толкоз емотикони?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ахахахахаха бога на бурите плясъче тя и повечко можеше щеще. ич няма викам ти си ама това голем майтап като спомен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гале, това е от зората на памтивека. Както казва Сънчо, такива коментари са голям майтап като спомен, а аз съм повече от щастлива да споделя тези моменти с всички. Между другото, копирам ги едно към едно :wors: Давай, ти си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звинете за забавата

Балансът му е майката на тези работи.

Като са множко главата ти бръмва от страсти и през ушите ти изтича мозъка.От книгата само това ти остава.

Но пък ако няма хич пак не е на добре.На "пръстите на кьорав касап"се броят успялите такива книжки.

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е Пепи - peppinka

Тъй вярно, бе аз си бях харесала един твой коментар, ама много издайнически.

Ма много искам да го лепна

"Момичета (и момчета!), не искам да обидя никого, но все пак нека не превръщаме темата в "Първия ми сексуален опит"... Кой какво усетил и не усетил - минало-бешело."

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Oх, не не, мамка му, ти направо ме одряза. Ще хващам да го продавам тоя "Бяс", стига бе, главната толкоз ли е разпасана. Направо думи нямам. А аз се надах да е нещо от калибъра на "Като цвят по течението" на Катлийн Удиуиз, нали там главната също беше осъден и пратена в колониите, ама къв хубав роман стана. Тоя няма въобще да го почвам, на мене си им е терсене, като главния изневерява, а за главната просто и дума не може да става, кво да се прави двоен стандарт, макар и да не ми се ще да го признавам, хората са си го казали, мъж с много връзки: Мъжкар, жена с много връзки: К..ва. В неше време може да не е така, и да си се намира за нещо обикновено, ама много тъп роман става на тая тема. Нищо чудно, че тая чафка Дженифър Уайлд има всичко на всичко 5 книги издадени.

Редактирано от ganinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя ще да е, коментарите й са просто убийствени :whist: Давай, ти си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също не си падам по разголените корици - може да е класика за този жанр, обаче на мен ми е досадно /гадната заядлива част от мен скандира "Клише!Клише!Клише!" :) / И съм напълно съгласна с ненужното струпване на няколко несвързани по между си елементи.

Сещам се за първите корици на трилогията Ключът на Нора. И те имаха трески за дялане, обаче новите изобщо не ги харесвам - какво оригинално има в женски лица на фона на рандъм избран замък/луна/каквото там беше...? При положение, че всичките им корици на любовни романи са подобни - вижте изданията на Сандра Браун издадени от Хермес - мога да кажа, че им трябва някои по-добър дизайнер на корици /понятие си нямам кой се занимава с тая работа.../.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така. :sobbing:

Аз се заплеснах да чета стари коментари, и не усетих каолко време мина, следващата загадка:

"И аз се присъединявам към отбора на недоспалите,заради "Гордост",таман към 6 сутринта си легнах.Няма такава книга,уникална е!Все съм знаела,че Макнот си е дъ бест,но чак пък толкова...На това му викам любовен роман,направо ме разтърси отвсякъде!Героите,сюжета,абе всичко,за което се хванеш няма грешка.Заболя ме сърцето,ама съвсем буквално си ме болеше,не го очаквах,наистина...Поплаках си подобаващо и какво да ви кажа,освен,че книгата е бижу,остави ме без дъх,докара ми сърцебиене и ме плени тотално.Горещи препоръки на тези,които не са я чели и благодарности на Петя,че ми я препоръча. Оценката ми за това великолепие е 10...хиляди! "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е това ако не е най - сладкото Миенце на света.......... Редактирано от Yoringel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това ако не е най - сладкото Миенце на света..........

Точно тя, ти си Йори :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно тя, ти си Йори :clap:

Суперрррр познах!!!!

Ето следващия коментар:

Днес довърших книга трета от поредицата на Нора - "Кръгът" - и съм възхитена от вторите две книги. Много ми допаднаха като истории и героите някак си се допълваха. Единствено първата книга не ми беше съвсем завършена като идея, защото историята между главните ми се стори някак по-слаба(но това се компенсира в следващите две), но с всяка следваща книга действието - тоест любовните истории се засилваха. Трите книги са свързани и няма как да прочетеш първата и да не искаш да прочетеш и третата, която според мен е най-силна, най- въздействаща и най-добра. Като отделни книги оценките ми са 1-9; 2-10; 3-100; а за самата трилогия непоклатима 10!!!! Четеш и се наслаждаваш на всяка страница, а историята е наистина изключителна - магия-вампири-война-любов-драма-боеве-балове-нощни клубове!!!!

Редактирано от Yoringel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Суперрррр познах!!!!

Ето следващия коментар:

Днес довърших книга трета от поредицата на Нора - "Кръгът" - и съм възхитена от вторите две книги. Много ми допаднаха като истории и героите някак си се допълваха. Единствено първата книга не ми беше съвсем завършена като идея, защото историята между главните ми се стори някак по-слаба(но това се компенсира в следващите две), но с всяка следваща книга действието - тоест любовните истории се засилваха. Трите книги са свързани и няма как да прочетеш първата и да не искаш да прочетеш и третата, която според мен е най-силна, най- въздействаща и най-добра. Като отделни книги оценките ми са 1-9; 2-10; 3-100; а за самата трилогия непоклатима 10!!!! Четеш и се наслаждаваш на всяка страница, а историята е наистина изключителна - магия-вампири-война-любов-драма-боеве-балове-нощни клубове!!!!

хи-хи-хи-хи !!!!!Таз изцепка я знам на коя шматка е!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хи-хи-хи-хи !!!!!Таз изцепка я знам на коя шматка е!!!

То остана и да не знаеш, след като ти си я писала. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам.....и двете познахте :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...