Премини към съдържанието
albenad

вирус в Skype, лоша шега или.....

Препоръчан отговор

Погледнете какво се разпространява между хората които ползуват Skype

нашата тъка добре позната програма Скаийп е качен ВИРУС!!! Вируса под името или с прякор k1llerwolf ше се опита да ви Ауторизира и когато го приемете Вие хващате ВИРУС които УНИЩОЖАВА Вашият Hard disc!!! АКО НЯКОЙ ГО ХВАНЕ ОТ ВАШИЯТ КОНТАКТ ЛИСТ ВСИЧКИ ГО ХВАЩАТ!!! ТОВА НЕ Е ШЕГА!!! ПРЕДАЙ ГО НА ВСЕКИ ОТ КОНТАКТ ЛИСТА СИ!!!!

защо ли ми напомня писмата от типа-изпрати 20 броя на приятели, за да бъдеш /щастлив, богат или нещо от този род/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като гледам правописните грешки ми се струва тъпа шега на някой недоклатен пубер, още повече, че никъде няма информация за такъв вирус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чист спам,трий и не се занимавай.В ICQ получавах същото,не е възможно да те заразят само със съобщение.НЕ ОТВАРЯЙ файлове от непознати обаче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чист СПАМ е според мен.

Но за всеки случай си прави по-чести ъпдейти на антивирусната програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като става въпрос за спам по скайп вижте какво ми пратиха:

От Skype Corporation US официално осведомяваме, че са пуснати ботове които банват всеки юзър, който изпраща спам и безсмислени писма на произволно избрани акаунти от листата си. Екипа на skype ви предупреждава, че ако изпращате шаблонни писма (от типа изпрати на 15 човека иначе ще умреш) акаунтите, който ги разпространяват ще бъдат изтрити и ще бъде сложен БАН на IP adress-а на компютъра от които е изпратено това съобщение

МОЛЯ ИЗПРАТЕТЕ ТОВА СЪОБЩЕНИЕ НА ВСИЧКИ ОТ ЛИСТА С ИМЕНА НА ВАШИЯ Skype

-----от целия екип на skype predwaritelno wi blagodarim

Първоначално доста му се зарадвах, защото ги мразя тези "(от типа изпрати на 15 човека иначе ще умреш)". Но като се замислих малко и стигнах до извода, че е невъзможно. Мисля, че това е полезен спам - който се опитва да премахне вредния спам laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.