Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

bybbi

Целувка или ритник за писалия преди вас ?

Препоръчан отговор

ще я целуна, разбира се и ще се стопля в уюта на прегръдката й... нооо... :ph34r: но междувременно, ще намеря начин да стигна с копитцето до оня Плавчо пред нея... :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Японски шут за нея. Съжалявам, че не мога да покажа, но играта е много забавна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти що са риташ, ма?! :D ще му направя от ония джонги по главата - сещаш ли се... правиш ръката на юмрук и натриваш капъцината на многознайника пред теб... :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще я къчирам по основанието на гърба, докато си вървим и си ближем сладоледите (всеки да си ближе своят сладолет)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

просто се видях как вървя до теб и си ближа СВОЯ сладолет, обаче взимам топката от твоя и ти го пускам във врата... :D трябва да работяяя... оставям го тойзи нощнобудньо и дневносънчев, ама временно... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разсипница - цяла топка сладолет съсипа - за едното нищо - Къч за теб и нищо по-малко от това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разминали сме се, но не пречи да ти пратя една беломечешка прегрътка и една ескимоска целуфка докато си ближа сладолета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За една дама всичко освен целувка е обида!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дъжд от цветя, панделки и шоколадови фъстъци :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, Уиш... Чудесно нещо е тишината... Знам... Но има прекрасни дни, в които човек иска да се надигне на пръсти и да прегърне целият свят... Искам да споделя с теб един такъв ден... След него тишина...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти какво..? Искаш да задушим света от прегръдки ли? Предлагам да се редуваме. Ти прегръщай днес,а аз ще ям през това време череши. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много зависи какво ще прави с тия зъбки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да не съм кон...целувка разбира се :)

Редактирано от Apoli (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом риташ....значи си кон,и по-внимателно - паднаха ми две точки! Сега ще ходя по улиците ,като ...А за теб целувка,не мога да си моря нежните крачета с ритници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О...незнаеш колко са нежни и чувствителни копитцата на калинките,затова мислиш така :) . :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...