Премини към съдържанието
rusimonov

В света на алкохолното, предпочитания!

Препоръчан отговор

Ха така сега да видим, кой какво скрито или явно си пийва! Какъв вид е алкохола, марката, волюма и така нататък? Може и някой съвети да се дадат към начинаещите относно мезетата и така нататък каквото се сетите!

От Национал-Професионалното Дружество за Пияници без Граници и Регионалното му представителство във град Варна, "КОЙ ПИЕ, КОЙ ГО ХВАЩА" едно мощно НАЗДРАВЕ! с дъх на мастико-менто-парцуца!

biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

обичам с обяда или вечерята чаша добро вино,а за по специални случаи-леко затоплен,ароматен courvoisier...понякога експериментирам с коктейлите,но боли глава от тях и го правя рядко...

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз като братята руснаци обичам да си пийвам водка.И също като тях някой път прекалявам,но това са редки случай и само ако има добър повод :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък не пия НО ще ви кажа какво казва един мой колега изявен разбирач

Той казва следното :

"Не пиам само ВОДА ЩОТО И НЕ ЗНАМ РАЗРЕДИТЕЛА А И СА ФАЩА РЪЖДА ОТ НЕЯ" :)biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз пък не пия НО ще ви кажа какво казва един мой колега изявен разбирач

Той казва следното :

"Не пиам само ВОДА ЩОТО И НЕ ЗНАМ РАЗРЕДИТЕЛА А И СА ФАЩА РЪЖДА ОТ НЕЯ"  :angry:  biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

и защото водата била за миене ли laugh.giflaugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз да си кажа дорде е време без бой, та значи най ми влиза Водчицата с кисели краставички за по кратко огурци или пикълс, когато съм с приятели на маса! Кога се сбереме само юнаци, да правиме "Кой е По чок чок Най ЮНАК!?" си пииваме мастика с мента, като за мезе разцъкваме салата снежанка без чесън, обаче с копър и орехи задължително! Иначе и ракиица пия, особено ако е с хоум мейд лейбъл задължително ескортирана от шопска салата с много ама много козе сирене и 5-6 люти чушки тип "марсианки"... :drink: :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

водка с ред булче, сокче или кола, джин с тоник или нещо такова, уйски особено Tullamore-чето влиза като мляко с количка или пак нещо енергийно, мента - 2 варианта с мастика, мляко и какво беше там за облаче или със спрайт и лимонче - само за освежаване. мезета всякакви, ама за тия мезета нали трябва и ракия та като се седне на масата да не може да се тръгне преди сутринта. а и бира ама след определен период става като водичка и даже не се усеща..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък всичко пия biggrin.gif

Но като една студена биричка или чашка винце равно няма biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз пък всичко пия biggrin.gif

Но като една студена биричка или чашка винце равно няма biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Подкрепям те за биричката и винцето, но ще добавя и хубава ракийка с много лед за да стане още по-мека и лека :eek: Със содичка и хубави мезенца расли на кокъл cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

rusimonov поздравления за тази тема :angry:

Значи ние се събираме на някоя вила почти всеки уикенд.От обяд с дебели мезета ,та чак да късна доба.Пие се мастика ракия и вино, навън около огъня, дори да е голям студ.Вари се казан с чорба и се пече някакво месо.Нататък ви е ясно cool.gif

Един съвет от мене: като пиете концентрат ,гасете с вода в големи количества.Не мезете само със салатки, а яжте повече мазничко.Така ще пиете цял ден и цяла нош,без ужасен махмурлук. Успех :bye:

ааа щях да забравя-на сутринта никакво кафе !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За всички фенове на Джак... Джак Даниелс!

Татко Джак, каде си ти!? Ела и ни избави от Адските мъки на ежедневното и ни дари с блаженният си дъх, отлежавал в дъбовите бъчви на прочутите майстори от щата Тенеси! Аз Тати не мога повече, плаче ми се, душата ми се къса!!! За 16 години преход в тая пуста, пущина България, цар Киря ни разказа играта от менте до ментето..., язък за мезето, Тати, язък!!! Искам да се насладя на омайната ти прегръдка......,Тати там в Тенесито вечерната хлад изпълва всичко и се спира до прага на чудесният кънтри клуб където ти се лееш ли лееш и караш хората да пеят и се веселят, както никога досега! ..... Ех, Татко Джак, когато те погледна в очите те са тъй игриви, виждам как вълните се надигат в океана и се разбиват в скалистият бряг осеян с зъбери...да виждам и как никое мезе не е достойно за тебе и как само в чистият си вид ти носиш на хората онова щастие за което не са и мечтали... да Тати Джак... да това си ти Татко Джак Даниелс!!!

cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

незнам за вас но аз много обичкам да си пийвам водчица, а лятото предпочитам биричка :eek: еее няма по хубаво от много пиячка на копонче ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пия всичко. Най обичам водка Финландия. Но също така експериментирам и с други водки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тези дни купоните валят като из ведро и както си му е редът и алкохолът, който участва е в предостатъчни количества и разновидности...

Интересното от последното купонче е следният микс от алкохоли в доволни количества от който не боли глава на следващият ден, та значи какво включваше - БГ Крем Уйски Ликьор "Бела Мария" с БГ Водка "Савой Силвър" след което БГ Текила "Савой" с БГ Вермут...

Подложката за горният микс бе пуешко филе, луканков салам, фъстъци, кашкавал, луканка, синьо сирене, руска салата и салата "Снежанка"...

cool.gif:angry: :drink: :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен ми дай само биричка . Лято , есен , зима , пролет няма значение . Върви си ми постоянно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тея дни много, яко се развихриха едни "облачни" фиести, едни Ром енд Коук партита, лудница! Я споделете, кога за последно се напукахте яко до козирката, с кого, къде, всичко което се сетите! Хлъц! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    На мен ми дай само биричка . Лято , есен , зима , пролет няма значение . Върви си ми постоянно .

Евала-една партия сме.Голям фен съм на бирата.Нобелова нарада да вземе този който е изобретил бирата :clap:cool.gif:clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Евала-една партия сме.Голям фен съм на бирата.Нобелова нарада да вземе този който е изобретил бирата :clap:cool.gif:clap:

И аз постоянно повтарям това. Дори нареждам бирата като едно от най-великите открития на човечеството!!!

Само зимата къде сменям на винце. Баща ми взема по 600 кг грозде (сторгозия и мерло 60:40) и прави толкова вино че цяла зима го пием на обяд и на вечеря, а че даже и на закуска някой път - палачинки с вино cool.gif

Редактирано от Ramala (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм привърженик на твърдият алкохол-обичам биричка в умерени количества!а при специални поводи jack daniels... :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

по принцип -зиме, лете от биричката по добро няма за мен!

обичам много и вермут , джин с тоник..................

Редактирано от ^^^NESHTO_SEXY^^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не отказвам и домашна ракия с хубава салата и приятна компания.

като се съберем с баща ми как си пийваме не е истина....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ми значи Ракиика .....предпочитам гроздова ама ако няма няма да откажа и каквато има ...а пък за колко да е ами докато вече не може да се пие повече....хеххехе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.