Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

В света на алкохолното, предпочитания!

Препоръчан отговор

Патронче Водка със сокче от 10 ст

Карнобатска с айрян (или сода)

Патронче Black Ram със сокче Дубъл :)

Ако искате да се напиете по барзо просто не гасете с нищо и на ЕКС

Ама да не месите алкохолите, че мн ще изцапате свещите

Квото сте почнали да пиете с това продължавайте, че не е приятно да се

събудите в болницата на системи :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 54
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Я някой мод да се намеси и да поизтрие няколко теми за пиенето. На първа страница през тема сичко е за пиенето баси... Или прекръстете форума на "Клуб на алкохолика". Пак баси... И кво-голям

Преди носех много на бира, сега от три бири и ми се замотава главата, но затова пък на уиски нося...Откакто съм в Германия съм изпил количества от тази течност, които тук в България за цял живот не бя

Преди пиех джин, ракия ,уиски,но от няколко години открих кое е питието,което ми пасва най-добре и после не боли глава.Оттогава съм му заклета фенка.

Това е напитката на Боговете-виното и колкото по-червено,толкова по-добре.А иначе нямам претенции към мезето,мога да си го консумирам с всичко. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък много често взех да пия бира. Най-често Туборг, Кайзер(отскоро), Бекс. Иначе не отказвам и водка, особено червен Собиески.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Водка с мента

2.Ром с кола

3. Бира с мезе

biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:conversation: Първо едно наздраве на всички!!!

Обожавам да пия мента с мляко и натрошен лед. Друг чудесен вариант за лятото е мента със сода. Опитайте. Много е освежаващо! Но предупреждавам, че ментата трябва да е хубава, а не оная от 60 ст. А пък за зимата ракийка със трушийка! Интересното при мен е, че много пъти се пробвах да пия червено вино, но от него нещо ми става. Колкото и мивимално количество да изпия, започва да ме затиска тавана! :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си падам по Мастиката.най-вече през лятото щото освежава .Но мъжете да внимават с нея ,че веднага бие отдолу и жената покрай вас ще го отнесе. PS: за някой това може да е безценен съвет в леглото

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Брей,как съм я пропуснал тази тема едно време :speak:

В този момент като че ли ми се пие предимно биричка-не знам защо.може да го възприемете като просто питие,неподходящо за случая,но това предпочитам в момента cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен ми дай само биричка . Лято , есен , зима , пролет няма значение . Върви си ми постоянно .

И аз съм тъй :help wanted3:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз.... пия всичко ,но от 1 Април тази година не ги смесвам,че тогава бая се надрусах. :help wanted3: Още си го спомням....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я някой мод да се намеси и да поизтрие няколко теми за пиенето.

На първа страница през тема сичко е за пиенето баси...

Или прекръстете форума на "Клуб на алкохолика".

Пак баси...

И кво-голямо геройство е като се нажмуцате и после три дена се чудите на кой свят се намирате...

Я направете и една тема "Спомени от въртоглавеевата нощ или кво ми се привижда кат съм се надрал кат за последно и ми се събира тавана в една точка"...тук ще има интересни попадения за темата с бисерите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Я някой мод да се намеси и да поизтрие няколко теми за пиенето.

На първа страница през тема сичко е за пиенето баси...

Или прекръстете форума на "Клуб на алкохолика".

Пак баси...

И кво-голямо геройство е като се нажмуцате и после три дена се чудите на кой свят се намирате...

Я направете и една тема "Спомени от въртоглавеевата нощ или кво ми се привижда кат съм се надрал кат за последно и ми се събира тавана в една точка"...тук ще има интересни попадения за темата с бисерите...

Ти като не пиеш и не пушиш-какво да те направим?

Има си цял подфорум за секса и любовта.А тук-в няколко малки темички обсъждаме важните въпроси на житието и битието. :help wanted3:

Не може да "поразриваме" темите,защото всяка от тях има различно съдържание :help wanted3:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма пияници които да пишат в него :)

Aбе то пияници има , но ни е срам да пишем само ние в него .

А по темата , лятото обожавам джин с лед и лимон и то много ,

за зимата чашка две червено вино , много стопля .

biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най-хубавото питие за лятото е чашка бяла вино със много малко сода или цитронада(за предпочитане) на швепс с лед и парче лимонче-супер освежаващо

а Зимаска чашка македонско червено винце разредено леко с натурална българска лимонадка cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целогодишно пия ледена мастика с айрян. Лятото редувам с мента и бира. А в случаите когато зимата съм болна пия и коняк. Но най на сърце ми е легнала мастиката и сръбската музика biggrin.gif

Редактирано от RA4NA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз обичам бира. Често, но за сметка на туй по много. 24 часа в денонощието и 365 дена в годината. В студ, в пек, в дъжд, в слънце, в сняг - бира с температура от 5 до 8°С.

Наздраве! :):)

П.П. Жалко, че работата ми налага дни с остра бирена недостатъчност...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Олеле..тая тема е сериозна...Значи,обичам да пия бира,стига да не е безалкохолна,че се навъдиха и такива мутанти,да не говоря за съвсем извращенията като бира с лимон,бира с вкус на краставица...виж бих си патентовал двойна бира,хем бира с автентичен вкус,върви в пакет с бира с вкус на цаца и картофки,двоен кеф и ти спестява кариеси)Иначе пия и много метеорологични прогнози-мъгли,облаци,които общо взето се превръщат после в тайфуни и торнадота,а и пия вино понякога,защото виното е полезно за здравето,а здравето е полезно за да се пие повече водка,общо взето по малко алкохол е полезен във всякакви количества)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сичко пием... без ракия (добре деееее, понякога) и мастика (не ми понася вонята)

Биронката си я любя, а за лятото - класиката джин с тоник, лед, лимон и сламка ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване