Премини към съдържанието
CoHka

USB Driver за Samsung D500

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с драйверите за USB Cable за Samsung D500, бихте ли ми посочили адрес с необходимите драйвери за разпознаване на кабела, Благодаря предварително!!! :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да отиди на препратката посочена от dixi, от списъкът ти трябват първото и третото нещо. Изтегли ги чрез иконата най-вдясно. Първо инсталираш третото (като кабела не е включен в компютъра) след това първото и всичко трябва да е наред, стартираш PIM и някъде имаше иконга в програмата за File Manager - от там можеш да сваляш и качваш картинки и мелодии и клипчета на и от телефона cool.gif

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря много за изчерпателните отговори, но все още имам проблем с кабела, този драйвер явно не е достатъчен, защото след инсталирането му кабела не се разпознава от компютъра...Дали има някакви специфични драйвери за D500? :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Благодаря много за изчерпателните отговори, но все още имам проблем с кабела, този драйвер явно не е достатъчен, защото след инсталирането му кабела не се разпознава от компютъра...Дали има някакви специфични драйвери за D500?  :speak:

<{POST_SNAPBACK}>

Пробвай с тези драйвери: http://tigertron-pz.hit.bg/SAMSUNG.D500-E8...odem-driver.zip

Ако и с тях не става има възможност самият кабел да е повреден и затова да не го разпознава компютъра. Успех cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако Windows-а не разпознава, че е включено ново USB устройство дори и без драйвери, значи кабела не е изправен. Направо го връщай, ако имаш възможност !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не става и с тези драйвери, след като ги инсталирам и пъхна кабела в компютъра и ми изписва съобщение "USB Device Not Recognized" ... :wors: така ставаше и след инсталирането на поне 6-те драйвера, които пробвах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не става и с тези драйвери, след като ги инсталирам и пъхна кабела в компютъра и ми изписва съобщение "USB Device Not Recognized" ...  :wors: така ставаше и след инсталирането на поне 6-те драйвера, които пробвах...

<{POST_SNAPBACK}>

Еми тогава предполагам че проблема е в кабела, смени го или пробвай с друг кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.