Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мислите ли,че живота ни в България е непрестанна

Препоръчан отговор

Мислите ли ,че сме принудени да се борим за живота си благодарение на ниските доходи???Аз мисля,че са мялко хората,които са напълно осигурени...Чакам мнения!!! Борба-:starwars: или сигурност-:cheers-Как мислите??? ohmy.gif

И П И Ш Е Т Е Х А р Е С В А л И В И Т Е м А Т А ! ! ! :)

Редактирано от regiii (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече в нашата страна няма нищо сигурно ден за ден, пък камоли за по-дълъг период от време! Живота ни е борба наистина, но пък се чувстваш готино като победиш! :) :clap

По-изчерпателно мнение съм давал друг път, и бих дал и сега но по-късно!:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е радваш се като победиш!Ами ако загубиш?!Какво става тогава???Ако загубиш веднъж може втори път да не можеш оправиш нещата-можеш да се бориш цял живот,но като станеш на 80-90(ако доживееш)вече няма да имаш сили да се бориш

sad.gif

И мисля,че първата борба е определяща-в много случай или ставаш :blink: ,или :drink

Е,ИмА И ЩАСТИВцИ- :conver: = :kiss2 :love: ,браво на тях! :):):yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Човече в нашата страна няма нищо сигурно ден за ден, пък камоли за по-дълъг период от време! Живота ни е борба наистина, но пък се чувстваш готино като победиш! :)  :clap

Евала Питоне :) Взе ми буквите от клавиатурата :yanim: Наистина е супер кеф когато се пребориш. Тези които са осигурени никога не могат да го разберат това. И всеки ден си мисля все повече, как е възможно българите да сме толкова издръжливи? Някой друг на наше нясто не би се справил ohmy.gif.

П.П Това ми е 100-ният пост и много се кефя че се падна на тази тема. biggrin.gif

Редактирано от Tiger (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да,те никога няма да го разберат,ама кво им дреме???Та нали в наше време и здравето вече се купува!Я си помислете колко струват лекарствата! :)

И какъв ад е за хората дето нямат пари да си ги купят! :blink: Ами тези,които за някои хора са животоспасявящи???Колко хора умират заради това!

Земи например болест като диабета-дето е доживотна!Ако нямаш пари да си купиш!Ше си пукнеш с мисълта за някогашен успех!(извинявам се,че съм толкова груба)

Възмутително е !!! :yanim: -и страшно!

:love::) -ама на кой му пука :help:осава ни една мъничка надежда...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано поне ви харесва темата :baby :baby :baby-дайте си мнението и за това

Яйде КАЖЕТЕ! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....и здравето се копува....

да копува се, но да е само то??? копуват се всички неща но без няколко:

любов, уважение, вяра, щастие

другото майната му! Като се замислиш кога какво би се случило, и дали тогава ще си подготвен.........отговорът няма да ти хареса!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
би се случило,.........отговорът няма да ти хареса!

Лошото,Питоне е , че то вече се случва-вярно,не на мен,но много хора страдат,и ТОВА не ми харесва!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами няма да ти хареса и това което сега ще ти кажа: много хора страдат, но няма какво да направиш!!! Но не всички страдат от немотия ей така:някой ги мързи да работят, други пропиляват всичко с лека рака без грам расъдак, трети губят от глупост, други нямат защото има кой да им взима....и така до бзекрай

Тези който правят всичко възможно, но пак нямат......на тях неможеш да има помогнеш.....както и на мъзреливите......и на никой немошеш да помогнеш...поне не в тази държава!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
поне не в тази държава!

Много добре казано! :):):yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тук темата е ... актуална. Пък и още нещо ... невиждано до тук, regiii- виждам да изразяваш мнение :)

Ще добавя една много важна думичка (т.е. 3) към мнението на pitona- не се купува и достойнство, имидж, доверие- те се градят и са голяма инвестиция!

regiii, като гледам на 13г? си. Учи си спокойно, трупай знания. Всичко останало си идва от самосебе си!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

p_floyd винаги казваш най-точно мнението си и взимаш думите от устите на хората който мислят като тебе:)хах евала

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми се иска да ми е спокойно,ама просто не е възможно...Не знам защо... sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
достойнство,имидж, доверие

Какво?!Винаги съм се старала да съм честа и добронамерена към съучениците си,а те какво-потъпкват ме,обиждат ме и говорят зад гърба ми!Това ли е резултата т добрите ми намерения?!Да изляза смотаната зубаркя на класа!Писна ми!Само кат ги гледам тия с многото пари!Тях естествено сички ги издигат в култ!

Много страдам от това! :):):sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че живота сам по себе е една борба за оцеляване. Без значение къде.

Редактирано от ^KOTETO^ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е само в България..навсякъде е. Просто тук го усещаме повече, защото става въпрос за нашата държава.

Редактирано от ^KOTETO^ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаете "Всичко, което не ме убива ме прави по-силен". Така че тази борба ни прави по-силни. Животът сам по себе си е борба, независимо дали е в България или някъде другаде. В природата действа естествения подбор - оцелават по-силните. И при хората е така, който се бори-успява, който е слаб и мисли, че не може да пребори живота-отпада.

Така че не се предавайте - ДЕРЗАЙТЕ :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нали знаете "Всичко, което не ме убива ме прави по-силен". Така че тази борба ни прави по-силни. Животът сам по себе си е борба, независимо дали е в България или някъде другаде. В природата действа естествения подбор - оцелават по-силните. И при хората е така, който се бори-успява, който е слаб и мисли, че не може да пребори живота-отпада.

Така че не се предавайте - ДЕРЗАЙТЕ :)

Прав си братле, но природата е едно, политиците са друго. Винаги могат да ни излязат с този девиз и да си правят каквото си искат като разчитат на нашата търпимост. Естествено, че ще се борим, то друго не ни е останало, но в един момент се питаш "защо го правя" или "какъв е смисъла". А е много тъжно, когато решиш, че вече не си заслужава. Не искам никога да стигам до такова решение, за каквото и да е било. Вярно е, че оцеляват по-силните, но това понятие в нашата държава е доста различно. Защото по тази логика по-силните са крадците, далавераджиите, мошениците. Те са добре, те си карат БМВ-тата и Мерцедесите, те не спазват законите. Същите са и депутатите - те също са силни, защото оцеляват, че и повече - карат скъпи коли, не подлежат на съдебна отговорност, гласуват си сами заплатите. Те ли да оцелеят? Аз не спадат към нито една от тези групи. Вярно е, че има много свестни хора, които са успели но има стотици повече, които са били спънати или отстранени от пътя на някого.

Един пример: скъсваш си задника от учене като студент, изкараваш две-три висши, изкарваш няколко сертификата за компютри и език и отиваш на интервю. И там ти хлопват вратата, защото сина или дъщерята на някой си е вече заел(а) мястото, желано от теб. Някои могат да кажат, че това е отживелица, но още сме свидетели на такива случаи.

Или пък как се чувстваш като гледаш разни "сладурани", които не са пипнали нищо през живота си (да не би да не си счупят маникюра), а карат чисто нови джипове, за които ти може само да мечтаеш.

Това ли са "силните" хора, резултат от естествения подбор?

Аз винаги съм вярвал в този израз ("Всичко, което не ме убива ме прави по-силен") и ми е помагал в много трудни моменти, но все пак се боря както всеки един от нас, да променя тази ситуация (поне ситуацията с мен) и да не съм част от "естествения подбор" в БГ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tragedy напълно си прав човече, но пак ще се повторя-в тази държава не бачкаш ли като роб, умираш като пумияр!!! Това е шиба*ата гола истина! Който я е разбрал евала-който не....много лошо!

И аз карам хубава кола(даже за годините на които съм ми е в повечко хубава:yanim: ), но за да я карам си скъсвам задника от работа по 16-18 часа на денонощие! И лошото е че пак НЕОСПЯВАМ да смогна! Немога да наваксам с нищо колкото и да изкарвам! Един пример от днес: прибрах се с 90лв., днес, от тях оставих пари за подръжка на едната кола, оставих за подръжка на другата, оставих пари за таксата в университета, оставих малко пари за нова година......и останах с 7 лв.!sad.gif ЧУДЕСНО!!!! Да са живи и здрави бачкаторите!!!!

А тези който карат мерцедеси и БМВ-та не им завиждай-те не живеят много!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бате,нали разбираш,че живеем в страна,в която да си човек,които иска да е с любимият,да се издържа,да живее НОРМАЛЕН живот го смятат за идиот?!?Заплатите са малки,данъците стават все по-големи и на никого не му пука,че хората едвам смогват, скъсват се от работа и накрая отнова се чудят как да свържат двата края!!!

Тъжно е,но е така!!!Аз още не работа,но виждам всички около мен как се бъхтят само и само да се нахранят,да изкарат някои друг кинт, за да се чувстват като ХОРА,а не като ....... sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз още не работа,но виждам всички около мен как се бъхтят само и само да се нахранят,да изкарат някои друг кинт, за да се чувстват като ХОРА,а не като .......  sad.gif

с "я" :yanim:

edit: помислих си да го махна, щото откровено се заяждам, но не виждам дел - бутона :eek . Е, надявам се да ме извиниш..!

Редактирано от p_floyd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ххахахахахахахах по принцип не обичам да се заяждат с мен,но сега искрено се забавлявам!!! biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ххахахахахахахах по принцип не обичам да се заяждат с мен,но сега искрено се забавлявам!!! biggrin.gif

Забавляваш ли се? На чужд гръб?!! По добре, като един добър мЪРодатор ги затрии, за да не се забавляват останалите!

Редактирано от p_floyd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А замислялилисте се че у нас се живее зле или по зле от другаде, защото хората са си виновни за това? Наи обичам като чуя някои пенсионер да се оплаква, е знам че е жестоко, да му цититам едма мисъл, познаите от къде е "нечестивият пося вятър и пожъна вихрушка".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване