Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква музика слушате?  

198 гласували потребители

1. 1. Каква музика слушате?

• поп
      7
    • рап
      10
    • техно
      13
    • метъл
      46
    • рок
      17
    • диско
      1
    • фолк
      11
    • диско
      3
    • черно
      9
    • всякаква
      58
    • нито една от изброените
      12

Препоръчан отговор

В рока и метъла е истината. :wors: Искаш балади,пускаш си нещо от тях,прислуша ти се жица,пак при тях отиваш. :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 107
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Почти всичко изброено. Напоследък много Martin Solveig и Paul Oakenfold. Постоянно The Cure. Доста често Pearl Jam, Audioslave, RHCP, RATM ... А след малко като се прибера от работа задължително ще си пусна ремиксите на Massive Attack! Абе музиката е затова - да се слуша. Така че отваряйте си ушите на шест и слушайте постоянно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушам хаус и клубна музика :

Bob Sinclar feat. Steve Edwards - World Hold On

Wonderland Avenue - White Horse (Original Mix)

dj david vendetta present - cleopatra b1

Mat's Traxx - Etnobeat

Nina Simone - Aint Got No I Got Life (Beginerz Vocal Remix)

Man Ro - Bambarbia (Dj Pedro Uplifting Dub)

Beatfreakz - Somebodys Watching Me (Hi Tack Mix)

Candido - Jingo (House Mix)

Bass & Penn - Rush

Coburn - Give Me Love Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...ами аз слушам всякаква музика... най-вече зависи от настроението ми и още куп глупости :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...ами аз слушам всякаква музика... най-вече зависи от настроението ми и още куп глупости  :whist:

<{POST_SNAPBACK}>

И аз така ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Smooth Jazz Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Това е оригинално и добро!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ценя TECHNO-то

<{POST_SNAPBACK}>

Браво мои човек само така TECHNO е супер :P :P :bye: :):P

Мн яка музика слушаш ;) Мен най-мн ме кефи DJ Rush мога да ти предложа да си драпнеш нещо на Carl Cox,Balthazar,Frank Kfita,Marco Bailey,Chris-Liebing малко е по-хард от твоето,но си заслужава да се чуе :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за РАП щото той ме кефи :wors:

<{POST_SNAPBACK}>

Така и трябва,щом те кефи,а и си типичен рапър-виж си репутацията :bye: :):)Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не смятам че е удачно човек да се самоограничава само в рамките на една музика. Никой от нас неможе да каже че песните само от един единствен стил му харесват и че нито веднъж през живота си не се е изкефил на песен от друг стил. Затова никак не обичам този въпрос. Слушам всякаква музика според случея. Не разбирам хората, които не се съобразяват с обстановката и околните. Това се нарича егоизъм. И в крайна сметка музиката е създадена да обединява,а не да разделя; да разтоварва и да те кара да се замислиш, а не да те озлобява (защото някои я тълкуват и по този начин). Музиката е едно прекрасно изкуство което изпълва всеки един ден от моя живот :P Обичам музиката и обожавам да танцувам! Всяка музика има своите + и - и не мисля че някоя музика трябва да бъде отричана или заклеймявана! :) Слушайте музиката която ви харесва и не обвинявайте и не отричайте хората само заради онова което им харесва :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам Сръбската музика, но с удоволствие слушам диско, гръдцко и чалга. Общо взето слушам всичко стига да е хубаво и стойностнно. Да е готино за слушане. Другото кой какво казва е без значение. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушам от всички стилове най-доброто

<{POST_SNAPBACK}>

imenno tuk e istinata Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти всеки месец слушам различни стилове. Точно сега: The Chemical Brothers - The Private Psychedelic Reel.mp3 The Chemical Brothers - the best Massive attack - collected

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти всеки месец слушам различни стилове. Точно сега:

The Chemical Brothers - The Private Psychedelic Reel.mp3

The Chemical Brothers - the best

Massive attack - collected

<{POST_SNAPBACK}>

Ей,това е прекрасно-такова обогатяване и разнообразие.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

imenno tuk e istinata  Публикувано изображение   Публикувано изображение  Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

1) Кирилица, моля

2) Няма най-добро от жанровете. Каквото за някой е страхотно, за друг е боклук. :) Всичко е крайно субективно и относително. ;)

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • 5 седмици по-късно...

Това чалгата е голяма тъпотия простотия.Моите стилове музика са :ТРАНС,РОК, :P ХАРДРОК, МЕТЪЛ, яко яко яко

Публикувано изображение

Няма място за чалга !!!! Публикувано изображение

Редактирано от Vtorata Cetka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм, ами че, тя анкетета не е пълна... Вместо "Диско" да се повтаря 2 пъти, можеше да се добави "Пънк", защото сигурно когато се е зараждал пънка, много от нас не са били родени още. Към пънк ще се причисляват всички негови производни - Hardcore, Oi!.. Също Ska! и Reggae къде ги забравихте? Ska също е стил с традиции - не е от вчера! Като се прави анкета нека бъдат добавени възможни отгорви за всеки. Това е е специализиран форум за един стил музика!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм, ами че, тя анкетета не е пълна...

Вместо "Диско" да се повтаря 2 пъти, можеше да се добави "Пънк", защото сигурно когато се е зараждал пънка, много от нас не са били родени още.

Към пънк ще се причисляват всички негови производни - Hardcore, Oi!..

Също Ska! и Reggae къде ги забравихте? Ska също е стил с традиции - не е от вчера!

Като се прави анкета нека бъдат добавени възможни отгорви за всеки. Това е е специализиран форум за един стил музика!

Много си прав за пънка и ска-то. Виждам че и нео метъл няма. Май трябва да се допълне тази анкета :nono:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това не е като да пуснеш тема за антивирусна и да пишеш 10-те най-"големи" - Nоrton, kaspersky, NOD32, Panda, F-prot.... Това вече си е съвсем друго и мисля, че във форума може да се пускат анкети с определен брой отговори, така че няма как да стане работата с всички стилове. И този отговор "Всякаква" ми бърка в червата. Честно! Все пак и аз слушам всякаква като се почне от Reggae, Ska, Punk та се стига до Oi!, Hardcore, Metalcore.... та дори и Prodigy... Но мисля, че не съм за категорията "Всякаква". Нали ме разбирате. Аз слушам всякаквата музика, която седи под една "шапка". НО мога да обобщя и да кажа, че слушам Oi!/Hardcore - и ще бъда напълно изчерпателен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най- много харесвам HILLSONG също така ми харесват и латиноамериканската музика и по спецялно салсите. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване