Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За врачките....

Препоръчан отговор

• Отговори 898
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Ами ако има нещо отвъд нашите сетива...

Убедена съм, че има, но не е дошло времето да разберем какво.

Непознатите неща плашат и това е причината да се нароят толкова много врачки, които приписвайки си тайни знания, уж ни обясняват нещата, а всъщност умишлено или не ни лъжат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майтапете се, габаркайте се....  Ами ако има нещо отвъд нашите сетива... К'во прайм... Човек никога не знае...

Майтап да става е готино !

А иначе си има нещо, което позволява на добре тренираните хора да виждат, да научават, разбират  неща за които другите са "кьорави". Това нещо е способност на човешкият мозък, а не е функция на сетивата ни. Сетивата са само проводници на информация.

Убедена съм, че има, но не е дошло времето да разберем какво.

Непознатите неща плашат и това е причината да се нароят толкова много врачки, които приписвайки си тайни знания, уж ни обясняват нещата, а всъщност умишлено или не, ни лъжат.

Ама то ако го разберете всички, после става безполезно, никой няма да ходи на врачка.

Причината поради която са те лъгали, може да е била че ти си имала нужда да те лъже някой, за да преминеш през труден момент.

Сега, ако не си намерила добри лъжкини желаещи да ти помогнат, тогава те разбирам че си яко огорчена от личния ти опит с врачките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, именно... Човешкият мозък е уникална структура и пълните му възможности все още не са се проявили. Какво му пречи да получава информация по свои си пътища, заобикаляйки сетивата? Все пак мозъкът ни еволюира само от 100 хил. години (на съвременния човек) и има още накъде да се развива. Един ден може би всички ще сме "врачки"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А иначе си има нещо, което позволява на добре тренираните хора да виждат, да научават, разбират  неща за които другите са "кьорави". Това нещо е способност на човешкият мозък, а не е функция на сетивата ни. Сетивата са само проводници на информация.

Това е доста вярно твърдение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледай сега, баш пък за всички няма да може да стане. Ама за някои от тях може да ти се помогне.   Значи приготви си следните необходими материали за ритуалите.   - остригани косми от под мишниците ти, след като си се бил изпотил доста след физическо натоварване ( трябват твоите феромони за магическата рецепта) - една доза сперма, получена след възбуждане по време на което си виждал снимки на жените които искаш да ти пуснат ( така ще има отпечатък на тяхното благодатно влияние върху твоята психика, благодарение на което магията ще им предизвика на тях желанието за съвъкупление с теб) - твои скорошни снимки, за да се знае точно кого ще уреждаме - снимки на мадамите, на които да са сами - твоята точна дата на раждане и техните дати на раждане ( трябва да се спази традицията )

:D :D :D Точно така, накарай го да се епилира! И да ти прати всичко по Еконт!

Нещо друго? Стойка на ръце и въртене на глава?

Ще има обаче и неприятни последици. Те може да не те оставят на мира после, след като са омагьосани да ти пускат. Та ще те одереме с много пари за развалянето на магията после, ха ха ха ... Те моите хора са лакоми, да знаеш. Само първите дози "наркотик" са безплатни, докато го закъсаш яко и станеш зависим от "дрогата", после си плащаш като поп. Аз пари не ти искам, ама майсторите дето ще ти направят магията ще се опитат да е рентабилна инвестицията им. Те тия тука при мен, така действат.  Помисли си добре.

"Магията" ти се разваля с косми от г*за и секрет от носа! Шарлатанин такъв! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, именно... Човешкият мозък е уникална структура и пълните му възможности все още не са се проявили. Какво му пречи да получава информация по свои си пътища, заобикаляйки сетивата? Все пак мозъкът ни еволюира само от 100 хил. години (на съвременния човек) и има още накъде да се развива. Един ден може би всички ще сме "врачки"!

Не мога да се съглася с това, че мозъците на 99.9999999...% от днешните врачки са еволюирали повече от мозъците на обикновените хора.

Дори бих казала, че мозъците на повечето, които се бият в гърдите, че са велики врачки според мен са недоеволюирали. 

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори бих казала, че мозъците на повечето, които се бият в гърдите, че са велики врачки според мен са недоеволюирали. 

Ха-ха! Точно така си е! Същото, за съжаление, се отнася и за техните клиенти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не съди толкова строго и жестоко хората прибягнали до врачки.Отчаянието и тежките удари,като загуба на едно дете променя до неузнаваемост човек.Аз лично съм виждала с очите си подобна случка.

Може да ги наречем всичко не и недоеволюирали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не съди толкова строго и жестоко хората прибягнали до врачки.Отчаянието и тежките удари,като загуба на едно дете променя до неузнаваемост човек.Аз лично съм виждала с очите си подобна случка.

Права си. Извинявам се. Въпросните врачки са шарлатанки, които използват болката и отчаянието на хората. От друга страна, тези, които в такъв момент се обръщат към врачки са просто техни клиенти, т.е. в подобно нещо винаги има две страни... Това с "недоеволюиралите" е в преносен смисъл. Просто суеверията са много силни и способността за последователно, независимо мислене е нещо крайно дефицитно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е.

Когато човек изпадне в тежка житейска ситуация е толкова объркан и безпомощен, че търси помощ навсякъде и от всекиго.

Именно от това се възползват шарлатаните.

Но парите, спечелени от човешката мъка и безизходица никому не носят добро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е.

Когато човек изпадне в тежка житейска ситуация е толкова объркан и безпомощен, че търси помощ навсякъде и от всекиго.

Именно от това се възползват шарлатаните.

Но парите, спечелени от човешката мъка и безизходица никому не носят добро.

те ще са наказани няма страшно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Причината поради която са те лъгали, може да е била че ти си имала нужда да те лъже някой, за да преминеш през труден момент.

Сега, ако не си намерила добри лъжкини желаещи да ти помогнат, тогава те разбирам че си яко огорчена от личния ти опит с врачките.

Когато ме лъгаха, майка ми беше болна от рак, а аз имах тежки семейни проблеми.

Да са живи и здрави и дано са похарчили за нещо добро парите, които са получили от мен.

те ще са наказани няма страшно

Те са се самонаказали, мамейки хората.

За определена група клиенти.

Има хора, особено жени, които предпочитат някой да им казва какво да правят, вместо да вземат решението сами.

Допитват се до врачки за всяка дреболия и наистина заслужават да бъдат лъгани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се съглася с това, че мозъците на 99.9999999...% от днешните врачки са еволюирали повече от мозъците на обикновените хора.

Не са! Но това което потребителката има предвид е за бъдещото, когато евентуално еволюира човешкия мозък и отключи способности, като телекинеза, телепатия и т.н. То и сега има случаи, но те са толкова малко, че обикновено ги засекретяват!  

За съжаление е така! Днешно време всичко е шарлатания! То и нашия потребител тук се мисли за Бог на ясновидството, а е пълна боза! Но това се дължи на друго, което е придружено с болезнен нарцисизъм! Логически издържано е, че лечението е най-добрата превенция срещу задълбочаване на заболяванията. Редактирано от angel* (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За определена група клиенти.

Има хора, особено жени, които предпочитат някой да им казва какво да правят, вместо да вземат решението сами.

Допитват се до врачки за всяка дреболия и наистина заслужават да бъдат лъгани.

Да, визирах точно тази група. Нямах предвид хора, които търсят изход от трудна житейска ситуация като болест на близък, изчезнало дете или нещо такова. Последните също постъпват глупаво, но е разбираемо, защото го правят от отчаяние. Първите, обаче, са като кухи лейки или както се писа по-горе "недоеволюирали". Мисля си, че човек трябва да се подготви за трудните ситуации като смъртта на близките хора, раздялата с тези, които обичаме и други такива отрано, а не пост-фактум да търси решения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Впечатли ме този пост.

Според мен в случая не се касае за контакт с отвъдното, а Вера Кочовска е ползвала телепатия, извличайки информация от мислите на клиентката си.

На тази мисъл ме наведоха въпросите, които Вера задава на клиентката си, насочвайки мисълта и към живота на сестра и.

Може и да греша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първите, обаче, са като кухи лейки или както се писа по-горе "недоеволюирали". 

Те са от този тип жени,които не са получили капка внимание от съпрузите си на пример и са се отдали изцяло на семейството си.В един ден се осъзнават,че нямат приятелки и скуката е завзела изцяло житието им.Започват с клюките,но един приятен ден разбират,че има по-голямо развлечение от това да обсъждат бельото на съседката и до там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те са от този тип жени,които не са получили капка внимание от съпрузите си на пример и са се отдали изцяло на семейството си.

E, пак мъжете са виновни. Ми по-добре да си намерят любовник - хем по-удовлетворително, хем по-малко средства ще изхарчат. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те са от този тип жени,които не са получили капка внимание от съпрузите си на пример и са се отдали изцяло на семейството си.В един ден се осъзнават,че нямат приятелки и скуката е завзела изцяло житието им.Започват с клюките,но един приятен ден разбират,че има по-голямо развлечение от това да обсъждат бельото на съседката и до там.

Или пък са скучаещи новобогаташки :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или пък са скучаещи новобогаташки :D

Мутреси и други подобни... Макар че има и много образовани хора, които са крайно наивни и суеверни по отношение на тези неща.

Но мен много повече ме притесняват манипулациите на медиите или на рекламните агенции, напр. Съвременните техноологии, както и развитието на някои дялове на приложната психология дават възможност за невиждано по мащабите си промиване на мозъците на големи групи от населението. Това е много по-опасно от въпросните врачки. Ето вижте това, ако не сте го гледали - бях го пуснал и в друга тема (май в раздел "Политика"). Има и бълг. субтитри, ако имате нужда:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Била съм свидетел на потресаващи случаи на лековерие. Една жена сподели, че е намерила у дома си разсипан живак. И заяви: "Някой ми е направил магия! Аз все се чудех защо ми е лошо напоследък!" Човек със здрав разум и прилично образование ще се сети, че живачните пари са отровни и със или без "магия", ще се чувстваш зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Масова истерия: Хора се развеждат заради магии

Суеверни мъже и жени тормозят магистратите, че са обсебени от „тъмни сили“

Черни магии клатят везните на Темида. Въпреки че няма закон, който да определя проклятията като престъпление, хората не спират да подават жалби и да стряскат съдилищата със странни ритуали и суеверия.

Наскоро мъж от Шумен шашна магистратите с искането си да го разведат, защото жена му го омагьосала. Той открил във възглавницата си муска – сгънато на триъгълник листче с текст от Корана. Някои вярват, че подобни амулети могат да променят живота на човека в определена посока. Така решил и въпросният съпруг. Той заподозрял, че половинката му крои пъклени планове и си „контактува“ нечисти сили. И призованите свидетели по бракоразводното дело били на мнение, че жената е повлияла на съпруга си, за да го настрои срещу роднините му, използвайки окултни похвати.

При друг случай военен завел дело за отправено срещу него проклятие. Той заявил, че въпросният мъж отправил срещу него и колегите му проклятие: „Всички, които се занимават с мен, в крайна сметка да умрат!“. Един от началниците на въпросния военен действително предал Богу дух и човекът се притеснил, че проклятието ще стигне и него.

Суеверия са намесени и при бракоразводно дело в Добрич, съобщава „Телеграф“. В деня на съдебното заседание пред вратата на залата зложелател разсипал кило сол. Според поверията това носи нещастие. Свидетелите се изплашили, че ще ги застигне проклятие и отказали да влязат и да дадат показания.

В Русе пък недоволна от услугата „разваляне на черна магия“ жена подала сигнал в прокуратурата и така спомогнала за разкриването на данъчните престъпления на три ясновидки. След направената проверка се оказало, че и трите гадателки те са внесли в хазната 130 000 лева данъци. За две години те успели да съберат от наивни граждани 1,3 млн. лева.

blitz.bg

Магистратите би трябвало да са благодарни на врачките, които им осигуряват клиенти  ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Божеее колко мъка

Специализираните предавания по телевизията и интервютата в пресата с "видни" врачки действат силно зарибяващо и все повече хора започват да вярват в магии и пр. тъмни неща.

Врачките си плащат на медиите и никой не е в състояние да спре тези предавания и писания, така че все по-често ще ставаме свидетели на трагикомични случаи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване