Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

D-ZastA

Въпроси относно програмата „Get Bonus“ на Виваком?

Препоръчан отговор

Колеги, от около 3-4 дена съм с втора сим карта в телефона. Картата е на Виваком и пише, че ако презаредя с 20 лева, ще получа 500 минути бонус към мрежата на Виваком. Е да, обаче по-късно днес ми се наложи да се обадя на един приятел и след разговора ми пратиха смс с оставащата сума в сметката ми.:hush: Защо??? Нали трябва да имам безплатни минути - защо са ми начислили пари за разговора?:down: Моля отговорете.http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, от около 3-4 дена съм с втора сим карта в телефона. Картата е на Виваком и пише, че ако презаредя с 20 лева, ще получа 500 минути бонус към мрежата на Виваком. Е да, обаче по-късно днес ми се наложи да се обадя на един приятел и след разговора ми пратиха смс с оставащата сума в сметката ми.:) Защо??? Нали трябва да имам безплатни минути - защо са ми начислили пари за разговора?:) Моля отговорете.http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Не си уточнил дали и приятеля е на Виваком.

Най-добре е да попиташ Виваком за проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си уточнил дали и приятеля е на Виваком.

Най-добре е да попиташ Виваком за проблема.

Ако моя човек не беше на Виваком бих ли питал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако моя човек не беше на Виваком бих ли питал?

Знам ли ?

Не мисля, че щеше да е много натоварващо, ако беше уточнил в началото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам ли ?

Не мисля, че щеше да е много натоварващо, ако беше уточнил в началото.

Приятел, аз за това питам, защото при условие, че трябва да имам 500 минути в мрежата на Виваком и говоря само с хора на Виваком (от тази карта), ми прибира пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Приятел, аз за това питам, защото при условие, че трябва да имам 500 минути в мрежата на Виваком и говоря само с хора на Виваком (от тази карта), ми прибира пари.

Всички сме съгласни, но сега трябва да "разпиташ" и ...VIVACOM.

Желаем ти успех и ако споделиш, ще знаем и ние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички сме съгласни, но сега трябва да "разпиташ" и ...VIVACOM.

Желаем ти успех и ако споделиш, ще знаем и ние.

Ами до колкото разбрах, трябва да минат до два работни дни до получаването на бонуса. В стари форуми пише, че трябва да презаредиш двапъти по 20 лева за 500 минути, но днес се обадих на едно момиче (към виваком) и не ми пратиха смс с оставащата ми сметка. Също така не намерих разлика в сметката когато я проверих на *102# . Предполагам, че съм получил бонуса, ако има нещо ще пиша пак. Редактирано от GraffiK_POP_FAN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка съм грешал. Наистина трябва да се презареди с два пъти по 20 лева, за да получа бонус от 500 минути. Оказва се, че с или без този бонус. с 40 лева в телефона няма да ми трябват минути. Скоро ще презаредя пак, но това което правят е един вид измама. Разочарован съм леко, но така ще се кара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка съм грешал. Наистина трябва да се презареди с два пъти по 20 лева, за да получа бонус от 500 минути. Оказва се, че с или без този бонус. с 40 лева в телефона няма да ми трябват минути. Скоро ще презаредя пак, но това което правят е един вид измама. Разочарован съм леко, но така ще се кара.

Get Bonus

Бонуси безкрай с всяко презареждане!

За тази сим карта ли става въпрос?

Ако е за тази ето малко информация.

*Бонус минутите са за разговори към VIVACOM и фиксирани оператори, а бонус SMS-ите са към всички национални мобилни оператори и не са валидни в роуминг.

**Бонус минутите и SMS-ите са валидни към мобилната мрежа на VIVACOM.

Характеристики

* Ако в рамките на 30 дни след първия ваучер заредите отново, получавате бонус спрямо презаредената сума

* Всяко ново презареждане в следващите 30 дни дава възможност да получите нов бонус

* Няма ограничения относно броя на презарежданията

* Първо се изразходва бонусът, а след това стойността на ваучерите

* Валидността на всеки бонус е 30 дни

* За началото на 30-дневния период се счита деня на зареждане на ваучер

Специални правила и условия:

1) Акумулираните бонуси ще бъдат предоставени в рамките на 2 работни дни след презареждането и ще бъдат валидни 30 дни.

2) Ако клиентът зареди в рамките на следващите 30 дни и не е изчерпил предходния бонус, той ще бъде прибавен към новия бонус и валидността на новия общ бонус ще бъде 30 дни.

3) Бонусите не могат да се използват за услуги с добавена стойност.

4) От бонуси Айде Мания могат да се възползват само клиенти на предплатена тарифа Айде, от бонуси Мания за цял живот могат да се възползват клиенти от всички останали мобилни предплатени тарифи на VIVACOM, с изключение на тарифи "Бонуси безкрай" и "VIVA International".

5) VIVACOM си запазва правото едностранно да прекрати програма Мания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази карта направо си е вътрешна гума. Старата „бонуси безкрай” си беше далавера, но тази не благодаря. По-добре на такса от 5 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...