Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

aniram13

проблем с ppt файл, моля помогнете....

Препоръчан отговор

Опитвам се да отворя ppt файл, имам инсталиран Microsoft PowerPoint, но ми дава съобщение, че не може да го отвори, какъв може да е проблема? Моля дайте мнения. Благодаря предварително :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвам се да отворя ppt файл, имам инсталиран Microsoft PowerPoint, но ми дава съобщение, че не може да го отвори, какъв може да е проблема? Моля дайте мнения. Благодаря предварително :angry:

развален файл, опитайте с друго копие на файла

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повреден файл, некоректно зададен тип.

Може би точният тескт на съобщението ще е от полза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е нещо тайно , качи файла някъде и дай линк за да видим при нас отворя ли !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://dox.abv.bg/files/listtree - ето линк на съобщението ,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линкът отново не е коректен:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хайде де, не се шегувайте, а помогнете

Не виждам някой да се смее, шегите са в други раздели! Имаш проблем с качването в dox.bg и линкът ти не води до файла. Как да ти помогнем, след като нямаме достъп до него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не е!

П.П. Линкът трябва да изглежда горе-долу така - http://dox.bg/files/dw?a=2c99c6133a

П.П.2 Не кликай върху линка в dox.bg, а го копирай и публикувай тук. Виж линка, който ти дадох как изглежда!

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://dox.abv.bg/files/listtree дано е това вече......., http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Даваш един и същ, невалиден линк.

Сега ще го сложи Кен :angry: !

Не позна !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам някой да се смее, шегите са в други раздели! Имаш проблем с качването в dox.bg и линкът ти не води до файла. Как да ти помогнем, след като нямаме достъп до него?

имам да, ако нямах проблем, едва ли щеше да пише, че съм новобранец :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж коментар 14.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега вече го качи успешно! Само дето не мога да го отворя нито с версия 2003, нито с 2007. Съобщението е, че файлът е увреден: "The selected file does not appear to be a valid Microsoft Office PowerPoint file. It might be another kind of Microsoft Office System file or a file created by using a different program. Try double-clicking the file in Windows Explorer to see if another program will open it. If PowerPoint opens again when you double-click the file in Windows Explorer, it is possible that the file is not a PowerPoint file but that its extension was renamed to be that of a registered PowerPoint file type (such as .ppt, .pptx, .pps, .ppsx, .pptx, .pot, or .potx) but the file is not a PowerPoint file. To determine which program can open the file, try any of the following: Contact the original author (if known) to find out which program was used to create this file. Then rename the file with the correct extension so that it can be opened by that program. Try opening the file in other programs. If you, or someone you know, are very knowledgeable about software, examine the file header in a text editor to determine which program can read the file. Another possibility is that the file was damaged during transfer from another computer. If the file was transmitted over a modem, try re-transmitting the file. Lastly, the file might have become corrupted. If you have a backup copy of the file, use it. It is not currently possible to reverse file corruption." Така няма да се отвори, съжалявам. Потърси го отново при автора му. Тук се сблъскахме с Ken.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега вече го качи успешно! Само дето не мога да го отворя нито с версия 2003, нито с 2007. Съобщението е, че файлът е увреден:

Така няма да се отвори, съжалявам. Потърси го отново при автора му.

Тук се сблъскахме с Ken.

ами автора си го отваря без проблем на личния компютър, но никой освен него не може , http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами автора си го отваря без проблем на личния компютър, но никой освен него не може , http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Само в началото и към края на файла, има области, в които се разчита някаква информация. Различават се имена на други PPT файлове.

Останалото съдържание на файла е безмислен пълнеж.

Може би авторът не ти го изпраща правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само в началото и към края на файла, има области, в които се разчита някаква информация. Различават се имена на други PPT файлове.

Останалото съдържание на файла е безмислен пълнеж.

Може би авторът не ти го изпраща правилно.

Възможно е, благодаря все пак за помощта,

свалям го вече 2 пъти от там, и все едно и също, явно няма да стане....,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само в началото и към края на файла, има области, в които се разчита някаква информация. Различават се имена на други PPT файлове...

С какво го отвори, Ken?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...