Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да си направя ип-то реално?

Препоръчан отговор

Как да си направя ип-то реално?Искам да си направя сервер за цс но нямам реално ип на Cabletel съм и на рутер съм как да си направя ип-то реално?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш при доставчика и казваш, че искаш реално IP и до няколко дена ще ти го пуснат, но ще трябва да си въведеш наново настройките. :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да си направя ип-то реално?Искам да си направя сервер за цс но нямам реално ип на Cabletel съм и на рутер съм как да си направя ип-то реално?

говори с доставчика си. И чети, задаваш мног елементарни въпроси, отговори на които има на много места в интернет. И сигурно в десетки теми в този форум!!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз ходих но ми казаха че неможе трябвало програма

Лично аз не знам такава програма . На какъв интернет си ? И ползваш ли рутер ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В 1-вия пост е писал човека, че е с рутер. А IP-то си зависи само и единствено от доставчика. Има някакви програми за скриване на TP-то и разни такива, но в никакъв случей не могат да ти помогнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколото съм запознат, този доставчик предоставя интернета през кабелни модеми, подобни на тези на БТК, които като устройства са аналогични на рутер. И реално схемата е такава: модема има реално ИП, но компютъра ти тъй като получава ИП от модема има нереално. Ако си прочел повечето теми във форума подобни проблеми се решават като се пренасочат портовете към ИП-то на компютъра. Когато става въпрос за рутер или модем на който знаем паролите за достъп даваме съвети къде и какво да се настрои за да стане това, но в случая май само доставчика знае тези пароли. И ето го отговора на твоя въпрос: като се обърнеш към доставчика да ти настрои вече споменатите по-горе неща.

ЕДИТ: ето тук е описано как се настройва за рутер, при модема настройките са подобни, просто във вашия случай трябва да ги направи доставчика.

Редактирано от Bily-79 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко от клипа направих но нищо нестана!!

По-ясно от това не знам как да го обясня. Това което си направил ще ти помогне единствено ако и другите "играчи" са вкарани в същата виртуална мрежа посредством същата програма.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

FaStRoN , хората преди мен са ти казали ЧЕТИ за да не задаваш тъпи въпроси !

А колкото за сървъри за CS ... защо си мислиш че във форума няма обяснение

Как се прави сървър на Counter-Strike 1.6

вътре е описано как се прави сървър с нереално ІР .

Мисля че с това темата ти се изчерпва !

П. П. ЧЕТИ повече ! Успехи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но как да се регна?Аз не съм на виваком а на Cabletel съм!!

А аз колко пъти да обяснявам !!!

Както вече се каза: темата е изчерпана. Ако имате конкретни въпроси - добре, но поне първо си направете труда да прочетете моите постове!

ЕДИТ:

Иначе ако трябва да ви анализирам постовете май имате проблем с четенето и осмислянето на написаното (визирам всичките ви постове, не само тези в тази тема).

Редактирано от Bily-79 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, най-добрият вариант е да си пренасочиш портовете към машината ако имаш съответно рутер или модел и след това да използваш някоя dynamic dns услуга от рода на DynDNS или No-Ip. Edit: Ако съответно ип-то ти е динамично или доставчикът е забранил входящите портове към машината...

Редактирано от yankod (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При клип пише че трябва да отида на http://192.169.1.1 но на мене не ми се отваря

192.168.1.1

и дай резултата от

ipconfig

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От no-ip.info пак става ли да си направя сервер?

Не. И още веднъж - прочети малко, започваш да прекаляваш с въпроси на които има отговори във форума!!! Ползвай търсачката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да на 192.168.0.1. е но каква е паролата и името?

http://www.kaldata.c...dpost&p=1896738

и кръгът се затваря !

Редактирано от Ken (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване