Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

:speak:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баткото е по-хубав, но него ще го снимам като излезем да тичаме утре-вдругиден. Обичам хъски с по-остри муцунки, като на лисичета и неговата е такава. А това е още топка и не е ясно на какво ще прилича като порасне :) Обаче е много лошичко, постоянно иска игра, и опитва да хапе като си играем, дали е нормално? Никнат зъбки, затова ли хапе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баткото е по-хубав, но него ще го снимам като излезем да тичаме утре-вдругиден. Обичам хъски с по-остри муцунки, като на лисичета и неговата е такава. А това е още топка и не е ясно на какво ще прилича като порасне :)

Обаче е много лошичко, постоянно иска игра, и опитва да хапе като си играем, дали е нормално? Никнат зъбки, затова ли хапе?

Не знам, И Ерик хапеше доста като малък, сега само на игра като се борим и май само с мен и Ники (синът ми). Измислете няколко гумени играчки от дебела гума и ги сменяйте през известно време да си чепе зъбите там :)

Ето го как се закача като малък: http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=74332768879&oid=35134171476

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя ръфа чехли, играчки, каквото и падне, явно и е забавно. В магазина за кучешки принадлежности гледах някакви кокали играчки, дали вършат работа? Иначе изгриза вече няколко пластмасови играчки от елхата и една гумена катеричка на детето. И ми разплете една блузка :) И понеже много и се ядосвам за пакостите получи цяло парче пуешки салам днес. :) Клипчето не тръгва...

Редактирано от secret_rose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя ръфа чехли, играчки, каквото и падне, явно и е забавно. В магазина за кучешки принадлежности гледах някакви кокали играчки, дали вършат работа? Иначе изгриза вече няколко пластмасови играчки от елхата и една гумена катеричка на детето.

И ми разплете една блузка :)

И понеже много и се ядосвам за пакостите получи цяло парче пуешки салам днес. :)

Тя много буйна (женска) :) Ерик чак такива щуротии не е правил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя много буйна (женска) :cool: Ерик чак такива щуротии не е правил

Ми... жена е все пак http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми... жена е все пак http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Проблемът става като станат големи, тогава са и по-силни, тежки,но пак искат да си играят http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът става като станат големи, тогава са и по-силни, тежки,но пак искат да си играят http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Райс всъщност е послушен, но може да е такъв понеже рядко ни вижда с децата и не е бил глезен сигурно. Но това дребното трети ден е у дома и вече всички ни върти на кутрето си. Като порасне няма да я разнасям под мишница, друго едва ли ще се промени :cool:

Странно чувство е да си отговорен за някого по такъв начин. За следващите 10-15 години трябва само да го обичаш.

Ама Ерик много страшно гледа на тази снимка, сложи някоя по-усмихната за аватар да не ми изплаши момиченцето http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голяма сладурка е

:)

Не забравяй че ако живеят заедно-в един момент трябва да избираш или да имаш още хъскита,или да кастрираш.

;)

Обичайте ги много,няма такава любов,знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога започват да си имат малки? Едва ли ще кастрирам кученце, това е изкривяване на природата му, пък ако ми направят бебета... ще видим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога започват да си имат малки?

Едва ли ще кастрирам кученце, това е изкривяване на природата му, пък ако ми направят бебета... ще видим...

Не знам при кучовците как е,при писаните на 1 годинка вече са достигнали полова зрялост.

Мойта ангорка забременя още на 10 месеца,ъхъм,след 2 месеца роди.

Пък бебета определено ще си направят-ако не кастрираш едното

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо и за характеристиките: "ОБЩ ВИД: Сибирското хъски е средно голямо работно куче, бързо и леко, свободно и грациозно в движенията си. Неговото умерено компактно и добре окосмено тяло, изправените уши и рунтавата, като четка опашка подсказват северната му наследственост. Характерната му походка е равна и наглед не изискваща усилие. То изпълнява функцията си във впряг с голяма вещина, носейки леки товари с умерена скорост на големи разстояния. Пропорциите и формата на неговото тяло отразяват основно равновесието между сила, бързина и издръжливост. Мъжките сибирски хъскита са мъжествени, но никога груби; женските са женствени, но без слабост в структурата. В подходяща кондиция със стегната и добре развита мускулатура, сибирското хъски няма излишно тегло. ВАЖНИ ПРОПОРЦИИ: В профил дължината на тялото от точката на рамото до крайната точка на крупата е малко по-дълга от височината на тялото от земята до върха на холката Разстоянието от върха на носа до стопа е равно на разстоянието от стопа до тила ТЕМПЕРАМЕНТ: Темпераментът, характерен за сибирското хъски е приветлив и благ, но също така жив и дружелюбен. То не показва характерните за кучетата пазачи качества на силно чувство за собственост, нито е прекалено подозрително към непознати и не е агресивно към други кучета. От зрялото куче може да се очаква известна степен на резервираност и достойнство. Неговата интелигентност, послушание и желанието му да общува го правят приятен компаньон и изпълнителен работник. ГЛАВА ЧЕРЕПНА ЧАСТ: Череп: Със средна големина и пропорционален на тялото; леко заоблен отгоре и стесняващ се постепенно от най широката си част към очите. Стоп: Стопът е добре изразен. ЛИЦЕВА ЧАСТ: Нос: Черен при сивите, жълтеникаво-кафявите или черните кучета; червеникаво-кафяв (с цвят на черен дроб) при медно-червеникавите кучета. Може да бъде с телесен цвят при чисто белите кучета. Розово ивчестия т.нар. снежен нос е приемлив. Муцуна: Средно дълга и средно широка, стесняваща се постепенно към носа. Върхът й не е нито заострен, нито квадратен. Гърбът на носа е прав от стопа до върха на носа. Устни: Добре пигментирани и плътно прилягащи. Зъби: Затварящи се в ножицевидна захапка. Очи: С бадемовидна форма, умерено раздалечени, леко косо поставени. Очите могат да бъдат кафяви или сини на цвят; различните или частично-оцветените (хетероцветните) са приемливи. Изражение: Проницателно, но приятелско, заинтересувано и дори закачливо Уши: Средно големи, с триъгълна форма, приближени и високо поставени на главата. Те са плътни, добре окосмени, леко засводени отзад и стабилно изправени с леко заоблени върхове сочещи право на горе. ШИЯ:Със средна дължина, сводеста и носена гордо изправена, когато кучето е право. При движение в тръс шията е протегната така, че главата се изнася леко напред. ТЯЛО: Гръб: прав и силен, гръбната линия е хоризонтална от холката до крупата. Гърбът е средно дълъг, нито къс, нито провиснал от прекомерна дължина. Поясница: стегната и суха, по-тясна от гръдния кош и леко повдигната. Крупа: наклонена по отношение на гръбначния стълб, но никога не е толкова стръмна, че да ограничава оттласкването със задните крайници. Гръден кош: Дълбок и силен, но не твърде широк. Най-дълбоката му точка е разположена точно зад и на нивото на лактите. Ребрата са добре извити, като се започне от гръбначния стълб, но са леко сплеснати отстрани, за да позволяват свобода на движенията. ОПАШКА: Добре окосмена опашката, по форма като лисичата, е поставена точно под нивото на гръбната линия и обикновено се носи над гърба в елегантна сърповидна извивка, когато вниманието на кучето е заангажирано. Когато се носи вдигната нагоре, опашката не се завива от едната или другата страна на тялото и не трябва да ляга върху гърба. Отпусната опашка е нормална, когато кучето почива. Косъмът на опашката е средно дълъг и с почти еднаква дължина навсякъде (на върха, отстрани и в основата), създавайки впечатлението за кръгла четка. КРАЙНИЦИ: ПРЕДНИ КРАКА: Погледнати отпред, когато кучето стои, краката са умерено раздалечени, успоредни и прави. Костите са здрави, но не тежки. Дължината на краката от лакътя до земята е малко по-голяма от разстоянието от лакътя до върха на холката. Петите пръсти на предните крака могат да бъдат отстранени. Рамена: Лопатките са добре полегнали назад. Раменната кост е с лек наклон назад от горната част на рамото до лакътя и никога не е перпендикулярна на земята. Мускулите и сухожилията придържащи рамото към гръдния кош са здрави и добре развити. Лакти: прибрани са към тялото и не са извити навътре или навън. Става на китката: здрава, но гъвкава. Китки: Гледано отстрани китките са леко наклонени. ЗАДНИ КРАКА: В стойка и погледнати отзад задните крака са умерено раздалечени и успоредни. Петите пръсти, ако има такива трябва да се отстраняват Бедра: добре замускулени и силни. Колена: добре заъглени Скакателни стави: добре изразени и поставени ниско СТЪПАЛА: Овални по форма, но не дълги. Лапите са със средна големина, компактни и добре окосмени между пръстите и възглавничките. Възглавничките са твърди и удебелени. Лапите не са обърнати нито навън, нито навътре, когато кучето е в естествена стойка ПОХОДКА/ДВИЖЕНИЕ: Характерната за сибирското хъски походка е плавна и на вид не изискваща усилие. То е бързо и леко, и когато е в изложбения ринг трябва да се води на отпуснат повод в умерено бърз тръс, демонстрирайки добро изнасяне на предните крайници и добро оттласкване със задните крайници. При поглед отпред, докато се движи в ход сибирското хъски не образува следа в единична линия, но когато скоростта се увеличава, краката постепенно се накланят навътре, докато следите от стъпките не образуват следа в единична линия под надлъжната ос на тялото. Когото следите се съберат, предните и задните крака се изнасят напред, като нито лактите, нито колената се извиват навътре или навън. Всеки заден крак стъпва в следата на предния от същата страна. Докато кучето се движи линията на гърба остава непроменена и равна. КОСМЕНА ПОКРИВКА: КОСЪМ: Космената покривка на сибирското хъски е двойна, средно дълга, създаваща впечатление за добра окосменост, но никога не е толкова дълга, че да скрива ясно очертаните линии на кучето. Подкосъмът е мек и гъст и с достатъчна дължина, за да подържа покривния косъм. Защитния покривен косъм е прав и някак гладко лежащ, никога груб или стърчащ от тялото. Трябва да се отбележи, че отсъствието на подкосъма по време смяната на козината е нормално. Позволено е подстригване на мустаците, козината между пръстите около стъпалата, за да се придаде поддържан вид. Подстригване на козината (триминг) на всяка друга част от кучето не е за пренебрегване и трябва строго да се наказва. ЦВЯТ: Всички цветове от черно до чисто бяло са позволени. Широко разпространено е разнообразието от маски (петна) на главата, включващо много поразителни шарки, които не срещат при други породи. РАЗМЕР И ТЕГЛО: Височина при холката: мъжки: от 21 до 23,5 инча (53,5 - 60 cm) женски: от 20 до 22 инча (50,5 - 56 cm) Тегло: мъжки: от 45 до 60 фунта (20,5 - 28 kg) женски: от 35 до 50 фунта (15,5 - 23 kg) Теглото е пропорционално на височината. Размерите посочени по-горе представляват крайните граници на височината и теглото, без да има никакви предпочитания за която и да е крайност. ОБОБЩЕНИЕ: Най-важните породни характеристики на сибирското хъски са средната големина, умерено развита костна система, добре балансирани пропорции, лекота и свобода на движенията, подходяща космена покривка, приятни глава и уши, коректна опашка и добър характер. Всяка проява на излишък в костната система и теглото, скована и тромава походка, или дълга, рунтава космена покривка трябва да се наказват. Сибирското хъски никога не изглежда тежко или грубо, така че да напомня тежкотоварно животно, нито пък е леко и крехко, така че да напомня спринтиращи животни. И двата пола при сибирското хъски създават впечатлението, че са способни на голяма издръжливост. В добавка към изброените вече недостатъци - явните структурни недостатъци, общи за всички породи са нежелателни, както при сибирското хъски, така и при която и да е друга порода, макар и да не са специално споменати тук. НЕДОСТАТЪЦИ: Всяко отклонение от предшестващото описание трябва да се счита за недостатък, като сериозността с която ще се разглежда даден недостатък е точно пропорционална на степента на недостатъка. Череп: Груба или тежка глава; глава с прекалено фини очертания. Стоп: Не достатъчно изразен стоп Муцуна: Прекалено тясна или прекалено груба муцуна; прекалено къса или прекалено дълга. Зъби: Всяка захапка различна от ножицевидната. Очи: Поставени прекалено косо или поставени твърде близко едно до друго. Уши: Твърде големи по отношение на главата; прекалено широко поставени; не добре изправени. Шия: Прекалено къса и дебела; прекалено дълга шия. Гръб: Слаб или провиснал гръб; шаранов гръб; наклонена гръбна линия. Гръден кош: Твърде широк; бъчвообразни ребра; прекалено плоски или слаби ребра. Опашка: Легнала или плътно навита опашка; много пухкава опашка; опашка, поставена много ниско или много високо. Рамена: Изправени рамена; хлабави рамена. Предни крайници: Слаби китки; прекалено тежки кости; прекалено тесен или прекалено широк фронт; обърнати навън лакти. Задни крайници: Прави колена; Х-образна постановка; твърде тясна или твърде широка постановка на крайниците погледнати отзад. Стъпала: Меки или разпуснати пръсти; твърде големи и груби лапи; малки и фини лапи; обърнати навътре или навън. Походка: Скъсена, подскачаща или насечена походка; тромава или клатушкаща се походка; кръстосана походка; раван. Космена покривка: Дълга, груба или рунтава космена покривка; твърде груба или твърде копринена структура на косъма; подстригване, освен разрешеното по-горе." Не знам какво ще ги карам да "носят", може да им сглобим малка шейничка и да мъкнат детските раници нагоре по Рила :cool: Става ясно че са кучета за работа а не за глезене...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дзверо ме гледа в устата, не мога да ям спокойно :whist:

преди малко с децата ядохме кексчета на терасата щото само там има спокойствие http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif и никой не преглъща отдалече, вперил очета в сладкишите ни.

Май ще отказваме сладкишите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помагайте моля Домочадието не иска бебка да се казва Нора, макар че аз така я кръстих вече и сега избираме име. Тук харесахме някое, но никое достатъчно: ерика тайра чара чери аника андра анаис сикрет камино лира ника аша Може и някое ескимоско да е, нали е северно куче, но как ги кръщават по Аляска идея си нямам, затова помагайте. Аз май се замислям за Чери или Чара...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помагайте моля

Домочадието не иска бебка да се казва Нора, макар че аз така я кръстих вече и сега избираме име. Тук харесахме някое, но никое достатъчно:

ерика

тайра

чара

чери

аника

андра

анаис

сикрет

камино

лира

ника

аша

Може и някое ескимоско да е, нали е северно куче, но как ги кръщават по Аляска идея си нямам, затова помагайте.

Аз май се замислям за Чери или Чара...

Имаш глас за Чара :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси. Оказа се нелека задача да се избере име... Все още си няма..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

secret_rose , порасна ли малката топка ? Дай снимка да я видим !

Порасна :)

снимчици само в телефона а на лаптопа нямам блутут и още се моткам...

Между другото се сдобихме и с Канела - още едно мъниче, кафяво-жълто-бяло със сини очета, но скоро след това го изгубихме...

Сега са само Райс и Нора и живеят в собствени къщички в красивия парк на военната база. За съжаление моето бебе се оказа алергично към всякакви пухчета, козинки и животни и трябваше да изведем кученцето навън, че и двата ни малки папагала. Но там сега се чувства по-добре сякаш, тича на воля и беснее. Тези хъскита са неуправляеми, големи палавници са. А и под боровете им е по-хладничко понеже тук големите жеги вече започнаха...

Скоро снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Порасна :)

снимчици само в телефона а на лаптопа нямам блутут и още се моткам...

Между другото се сдобихме и с Канела - още едно мъниче, кафяво-жълто-бяло със сини очета, но скоро след това го изгубихме...

Сега са само Райс и Нора и живеят в собствени къщички в красивия парк на военната база. За съжаление моето бебе се оказа алергично към всякакви пухчета, козинки и животни и трябваше да изведем кученцето навън, че и двата ни малки папагала. Но там сега се чувства по-добре сякаш, тича на воля и беснее. Тези хъскита са неуправляеми, големи палавници са. А и под боровете им е по-хладничко понеже тук големите жеги вече започнаха...

Скоро снимки.

Казах ти че са щураци :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам, че има не малко собственици на хъскита, за това ще помоля за няколко съвета.

Преди един ден се сдобих с малко, бяло и синеоко женско хъски. Подарък ми е и честно казано, не съм гледала/възпитавала куче от малка, а хъскитата знам, че са си с характер.

Като цяло е спокойно животинче - много игриво, а и аз намирам време да се занмавам с нея. С тоалетните навици още ни е зор да се ориентираме - вчера беше хубаво времето и излязохме на двора да тичаме, та там си свърши, каквото имаше да си върши. През нощта, на два пъти започна да скимти и я заведох в едната баня, изпишка се и после спа до 8.30 сутринта спа като бебе.

Чудя се как да процедирам. Идеята ми е като порастне да й направя къщичка и да си стои на двора - хем ще си тичка, хем няма да прави бели вкъщи. Но за сега е прекалено малка (на 2 месеца) и докато стане достатъчно голяма, за да я държа предимно на двора има доста време.

За сега не прави много бели, като се умори от игра кротко си заспива.

Проблема ми е, че не знам как ще се разберем с тоалетните навици в тези няколко месеца - някакви идеи?

И още нещо - като направи някоя беля, как да й покажа, че е оплескала дисциплината? Не искам да я удрям, а и знам, че не е препоръчително.

Абе, като цяло, дайте ми идеи от къде да започна с възпитанието й.

Публикувано изображение

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....

Публикувано изображение

Красавица :) Остави я, тя сама ще свикне да ходи навън когато порасне. А сега можеш да я водиш дето е свършила белята и да и намушкаш нослето и да говориш строго. Кучетата не разбират какво им казваш, но усещат тона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам, че има не малко собственици на хъскита, за това ще помоля за няколко съвета.

Преди един ден се сдобих с малко, бяло и синеоко женско хъски. Подарък ми е и честно казано, не съм гледала/възпитавала куче от малка, а хъскитата знам, че са си с характер.

Като цяло е спокойно животинче - много игриво, а и аз намирам време да се занмавам с нея. С тоалетните навици още ни е зор да се ориентираме - вчера беше хубаво времето и излязохме на двора да тичаме, та там си свърши, каквото имаше да си върши. През нощта, на два пъти започна да скимти и я заведох в едната баня, изпишка се и после спа до 8.30 сутринта спа като бебе.

Чудя се как да процедирам. Идеята ми е като порастне да й направя къщичка и да си стои на двора - хем ще си тичка, хем няма да прави бели вкъщи. Но за сега е прекалено малка (на 2 месеца) и докато стане достатъчно голяма, за да я държа предимно на двора има доста време.

За сега не прави много бели, като се умори от игра кротко си заспива.

Проблема ми е, че не знам как ще се разберем с тоалетните навици в тези няколко месеца - някакви идеи?

И още нещо - като направи някоя беля, как да й покажа, че е оплескала дисциплината? Не искам да я удрям, а и знам, че не е препоръчително.

Публикувано изображение

Много е сладка :)

Аз моята я научих за няколко дни с вестници. Махнах всички килими в къщи и на няколко места сложих весници. Сама си ходеше по вестниците като беше на 2 месеца. Обаче сега порасна и е невъзможно да я затвори в къщи а и се сдобихме с още няколко хъскита. Само навън - те не обичат апартаменти...

И да знаеш, то само ще те научи на всичко :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е сладка :)

Аз моята я научих за няколко дни с вестници. Махнах всички килими в къщи и на няколко места сложих весници. Сама си ходеше по вестниците като беше на 2 месеца. Обаче сега порасна и е невъзможно да я затвори в къщи а и се сдобихме с още няколко хъскита. Само навън - те не обичат апартаменти...

И да знаеш, то само ще те научи на всичко :)

Не знам за апартаменти, но Ерик има основно едно изискване: да има хора около него. Ако се случи цял ден да няма никой в къщши вечерта е толкова буен че едвам се удържа :)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за апартаменти, но Ерик има основно едно изискване: да има хора около него. Ако се случи цял ден да няма никой в къщши вечерта е толкова буен че едвам се удържа :)

Не могат без хора наистина...

Аз ги виждам по-рядко че са на обект, през ден - два само за по няколко часа, но пък там е пълно с "гледачи" и такава игра пада всеки ден :)

Просто им е нужен простор... и много интересно се грижат едно за друго. Мисля си, че е добре винаги да са няколко, те имат нужда от своите си също.

И никаква кучешка храна, само варено месо (((:

(признавам го вече)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sWoWz The king slayer
      Здравейте! 
      Имам нужда от съвет... Та проблема ми е следният.. :преди 2 дена взехме малко * хъски*, но само майката е чистокръвна... Бащата не е. Кученцето е на почти два месеца и ушичките още са му кльопнали. Това нормално ли е за породата или просто нашето ще е по-различно заради бащата... очаквам вашите отговри и благодаря предваритвлно, но пак ще помоля да пишат само хора гледащи или гледали хъски. 

• от Yanica Dimova
      Здравейте , не знам има ли друга такава тема, ако има се извинявам. 
      Имам котка от 2 години мъжки котарак, кастриран е, на 2 годинки. Баща ми си намери приятелка  , която има куче мисля, че йорки териер , но не съм много сигурна , разбрах , че е териер и е малко , така че ако не е йорки остават 2-3 приложения още. Проблемът е , че аз котката не си я давам, а приятелката му не се разделя с кучето си как може да ги сприятелим какво да направим за да свикнат и да не стане нещо лошо... , моля съвети. 
    • от berbat0v
      Продава се работещ онлайн магазин за бижута на принципа дропшипинг/единствен партньор сме на доставчика/.Доставчика е официялен представител за българия на марките : Q&Q , CASIO ,Paco Rabanne, Kontakt, Jet Set ,Omax,Sprinto,Prema,Time Force, Haurex-Italy/всички със сертификат и гаранция/.Магазина разполага с доста голям асортимент от артикули ,като преобладават бижутата,но доставчика дава възможност да се добавят още над 2000+ артикула от по-горе посочените марки.Платформата няма ограничение относно количеството на добавени артикули /като повечето платени и безплатни платформи/.Сайта е с платена тема,платен СЕО плъгин /спестява от допълнителни разходи за сео оптимизация/,платен секюрити плъгин,мобилна версия,лайв чат за по-добра комуникация с клиентите,НЕограничен брой имейл акаунти от вида ВАШЕТО-ИМЕ@BijuBG.net , SSL сертификат за сигурност, платен хостинг и домейн за 1 година. Страхотен домейн за дейноста на магазина,регистриран в търсачките!Правена е платена реклама във Фейсбук и Гугъл.Много добра комисионна,която се изплаща веднъж месечно /или при договорка и 2 пъти месечно/,коректност от страна на доставчика,каквато се очаква и от вас.Купувате готов,работещ бизнес без да е нужно да влагате средства за закупуване на стока,наемане на склад ,персонал и без да се ангажирате с доставки на стоки!!Купувате магазина и започвате да продавате!!Получавате също и безплатна потдръжка при възникнал технически проблем със платформата,както и безплатно обучение,ако се нуждаете от такова!!Адрес на магазина : https://www.BijuBG.net За контакти и повече информация : mihailov@chef.net Приемат се и оферти различни от посочената цена,като на всяка ще бъде отговорено!!
    • от WhiteTooth
      Здравейте съфорумници ,преди време бях публикувал тела в която бях попитал какъв телефон да си закупя ,но тъй като вече имам някаква представа реших да пусна отделна тема в която да видя дали някой от Вас има Samsung Galaxy S6 / Samsung Galaxy S6 Edge или Samsung Galaxy S6 Edge Plus/+ който да е за продан.
      Като за начало ще дам малко информация ,в какъв вид търся телефона и какво да има в комплекта.
      - Кутия ,Зарядно ,Слушалки (слушалките не са задължителни).
      - Остатъчна гаранция от 9-10 месеца и нагоре.
      - Телефона да е в добро състояния ,със следи от нормална употреба ,без пръснат дисплей ,не работещ тъч и т.н.
      Бюджета ми не е много голям ,в рамките на 400-450лв ,ако има хора нека да пишат ,ще гледам телата г/д до 18-20.08.2017.
    • от Център за обучение
      Курс за придобиване на професионална квалификация по професия “Строителен техник”, специалност “Строителство и архитектура”.
      ЗАПОЧВАНЕ ВЕДНАГА БЕЗ ИЗЧАКВАНЕ НА ГРУПА
      При нас можете да се обучавате от всяка точка на страната без да се налага да пътувате или да отсъствате от работа. Обучението в дистанционна форма е достъпно в цялата страна - курс на обучение, съобразен с възможностите на кандидатите. 
      Сертификат: При успешно завършване на курса получавате III-та степен на професионална квалификация. Професионалното обучение за придобиване на степен на професионална квалификация завършва с полагане на държавни изпити по теория и практика на професията. Завършеното обучение се удостоверява с държавно СВИДЕТЕЛСТВО ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ по образец 3-54 на МИНИСТЕРСТВО НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА, заедно с безплатен EUROPASS на български и чужд език по избор - европейски паспорт, който позволява практикуването на придобитата квалификация. В него се посочват длъжностите, които курсиста може да заема и дават предимство при кандидатстване за работа.
      Лицата, успешно завършили курса могат съгласно чл. 163 от Закона за устройство на територията да заемат длъжността «ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ». Пълният курс на обучението дава възможност за придобиване на степен на професионална квалификация по професията /специалността/. Притежаващите Трета квалификационна степен отговарят на изискванията към строителите, чл. 15, т. 4 и т. 5 от Закона за Камарата на строителите, за вписване в централния професионален регистър на строителя. Придобивате пълна правоспособност на професията – заверявате и разписвате протоколи, актове и образци.
      Придобилите трета степен на професионална квалификация по професията „Строителен техник", могат да заемат длъжностите Строителен техник, Техник гражданско строителство (конструктор), Техник гражданско строителство (хидравлик), Техник инвеститорски контрол, Техник строителство и архитектура, Техник строителство на метрополитен, Чертожник архитектура, Чертожник гражданско строителство. За повече информация -
      https://europass.cedefop.europa.eu/bg/documents/european-skills-passport/certificate-supplement  
      ЦЕНТЪРЪТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ОБУЧЕНИЕ е лицензиран от Национална агенция за професионално образование и обучение лицензия № 2016121307.
      Информация за начало на курсовете, записване и други подробности потърсете на тел.: 0878938284, 0884270104, 0879869849, 0888871393, както и на  e-mail адрес: cpokonsult_dm@abv.bg или посетете сайта ни https://cpodm.eu
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.