Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не могат без хора наистина...

Аз ги виждам по-рядко че са на обект, през ден - два само за по няколко часа, но пък там е пълно с "гледачи" и такава игра пада всеки ден :)

Просто им е нужен простор... и много интересно се грижат едно за друго. Мисля си, че е добре винаги да са няколко, те имат нужда от своите си също.

И никаква кучешка храна, само варено месо (((:

(признавам го вече)

А, не е проблем и кучешката храна, Ерик като огладнее и види че никой няма да ходи до кухнята (и да му даде нещо от това, което яде) почва да си я хрупа :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето я моята красавица - Кари :

А, а, а, а, а .... принцеса Кари е на Азко приятелката :D

И аз пък си имам една хъски приятелка - Алба се казва, тя е на племенничките ми любимката.

Такъв живак като нея не познавам, на всичко отгоре е приела мисията да избива всички, малки котета на махалата.

През седмица пред вратата на къщата се появява по едно малко удушено коте. С тази си дейност и с прескачането на оградата си спечели връзване на синджир по половин ден.

Зет ми тича да изхвърля котето, защото племенниците ми изпадат в отчайващ потрес, като видят какви ги върши любимката им. :rolleyes:

Сега се прави на мечка, щом издебне отворена врата се шмугва, скрива се под стола на племенницата и се прави на заспала.

Също като в летаргия го раздава тази артистка от болшой театър.

Иначе пие кафе, ракийка, винце, биричка, хапва фафли, шоколади, кебапчета и всико което я почерпят на оградата.

:lol6:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ето го мързела Ерко, в момента се е изтегнал до мен и чака да го разходя

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http-~~-//www.vbox7.com/play:5c92b71556

Хъскито е идеалната бавачка за бебета. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъскито е идеалната бавачка за бебета. :yanim:

и Митко ( т.е. аз ) не е за изхвърляне :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето хъски вече започна да влиза в час. Името й е Анук и вече всеки път като ни се ходи до тоалетна изпълняваме един от двата варианта: 1) излизаме на двора /ако е достъпен в дадения момент/ 2) използваме едната баня, която е постлана с вестници Вече реагира на името си, идва при мен като я викна. Щом й каза "Не!" веднага виновно свива опашка. Изпълнява ми командите "Седни" и "Дай лапа" и от онзи ден започнахме да тренираме да ми носи пръчка, но все още ни е трудно да се ориентираме какво точно трябва да направим като хванем клечката. И дори когато ми я донесе, не иска да я пуска. Голяма джунгла стана вкъщи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Митко на предната страница има една публикувана :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Митко на предната страница има една публикувана :wink12:

Туй е моето " добиче " ;) !

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй е моето " добиче " ;) !

Много да го гушкаш!

От мен: :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Поздравления на щастливите стопани,за прекрасните ви любимци! Страхотни са! :yanim: Аз също много искам да си взема,но на този етап,с малко дете и тясно жилище, няма как да стане. :( А живот и здраве,когато си взема,ще зная към кого да се обърна за съвет :)

ПС. Как да не ги обича човек :inlove1:

Редактирано от wolf girl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

wolf girl, толкова са любвеобилни ... просто само погледа им лъже !

Ето ги Дони и Кари

Публикувано изображение

а ето и нещо смешно ... не снимано от мен !

http://www.vbox7.com/play:ee0004e1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха страхотна бавачка

:yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даааа страхооотни са!!!! А ти си щастливец,че си имаш Дони и Кари!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как може да спи така моето " лудос кучос " :D

не само твоето :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички съфорумци, че споделяте и ни/ме правите част от своето щастие, като спътници в живота на тази невероятна порода. Невероятни снимки и сладурковци на тях. За мен има 2 породи кучета, които са просто невероятно любвеобилни това са: Хъски и Ретрийвър. Искренно си пожелавам скоро да се сдобия с една от двете породи кучета. А междувременно не спирайте да качвате снимки и клипчета и да ни/ме правите част от вашето щастие :) П.С.: Пожелавам на Вас и на верните ви другати много здраве и положителни емоции :D

Редактирано от icekiller (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички съфорумци, че споделяте и ни/ме правите част от своето щастие, като спътници в живота на тази невероятна порода. Невероятни снимки и сладурковци на тях. За мен има 2 породи кучета, които са просто невероятно любвеобилни това са: Хъски и Ретрийвър. Искренно си пожелавам скоро да се сдобия с една от двете породи кучета. А междувременно не спирайте да качвате снимки и клипчета и да ни/ме правите част от вашето щастие :)

П.С.: Пожелавам на Вас и на верните ви другати много здраве и положителни емоции :D

Ще си разреша дребна корекция, има две породи: хъски и други :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Дойде ми добра идея да взема куче Хъски за една моя приятелка,но не знам нищо за домашните любимци (нито хранене,нито ваксини,нито пък нещо относно закупуването или осиновяването на куче). Моля да ми помогнете,понеже момичете МНОГО иска да има такова куче. Моля ви да ми кажете цени,откъде мога да купя/осиновя куче и всичко отнасящо се до това :)БЛАГОДАРЯ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
момичете МНОГО иска да има такова куче

Много много колко много?

След месец два година ще и омръзне и кучето ще свърши или при баба и дядо на село или пуснато между блоковете в някои по далечен квартал.

Тази порода кучета не са за апартамент.

Искат свобода, движение, палави са, много игриви и диви.

http://www.555.bg/%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B8/%D0%BA%D1%83%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B0/%D1%81%D0%B8%D0%B1%D0%B8%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D1%85%D1%8A%D1%81%D0%BA%D0%B8/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0/obiavi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много много колко много?

След месец два година ще и омръзне и кучето ще свърши или при баба и дядо на село или пуснато между блоковете в някои по далечен квартал.

Тази порода кучета не са за апартамент.

Искат свобода, движение, палави са, много игриви и диви.

http://www.555.bg/%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B8/%D0%BA%D1%83%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B0/%D1%81%D0%B8%D0%B1%D0%B8%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D1%85%D1%8A%D1%81%D0%BA%D0%B8/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0/obiavi

+1

Недей и взима домашен любимец без нейното знание. Първо я питай. Защото тя може да ги харесва, но да не иска да има, защото няма възможност. Пък и може така да я натресеш с грижи, че не е истина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от alex-sharlapata bg
      Може ли да се дава Мухлясал хляб на куче и вредно ли е?
    • от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
    • от sWoWz The king slayer
      Здравейте! 
      Имам нужда от съвет... Та проблема ми е следният.. :преди 2 дена взехме малко * хъски*, но само майката е чистокръвна... Бащата не е. Кученцето е на почти два месеца и ушичките още са му кльопнали. Това нормално ли е за породата или просто нашето ще е по-различно заради бащата... очаквам вашите отговри и благодаря предваритвлно, но пак ще помоля да пишат само хора гледащи или гледали хъски. 

• от Yanica Dimova
      Здравейте , не знам има ли друга такава тема, ако има се извинявам. 
      Имам котка от 2 години мъжки котарак, кастриран е, на 2 годинки. Баща ми си намери приятелка  , която има куче мисля, че йорки териер , но не съм много сигурна , разбрах , че е териер и е малко , така че ако не е йорки остават 2-3 приложения още. Проблемът е , че аз котката не си я давам, а приятелката му не се разделя с кучето си как може да ги сприятелим какво да направим за да свикнат и да не стане нещо лошо... , моля съвети. 
    • от berbat0v
      Продава се работещ онлайн магазин за бижута на принципа дропшипинг/единствен партньор сме на доставчика/.Доставчика е официялен представител за българия на марките : Q&Q , CASIO ,Paco Rabanne, Kontakt, Jet Set ,Omax,Sprinto,Prema,Time Force, Haurex-Italy/всички със сертификат и гаранция/.Магазина разполага с доста голям асортимент от артикули ,като преобладават бижутата,но доставчика дава възможност да се добавят още над 2000+ артикула от по-горе посочените марки.Платформата няма ограничение относно количеството на добавени артикули /като повечето платени и безплатни платформи/.Сайта е с платена тема,платен СЕО плъгин /спестява от допълнителни разходи за сео оптимизация/,платен секюрити плъгин,мобилна версия,лайв чат за по-добра комуникация с клиентите,НЕограничен брой имейл акаунти от вида ВАШЕТО-ИМЕ@BijuBG.net , SSL сертификат за сигурност, платен хостинг и домейн за 1 година. Страхотен домейн за дейноста на магазина,регистриран в търсачките!Правена е платена реклама във Фейсбук и Гугъл.Много добра комисионна,която се изплаща веднъж месечно /или при договорка и 2 пъти месечно/,коректност от страна на доставчика,каквато се очаква и от вас.Купувате готов,работещ бизнес без да е нужно да влагате средства за закупуване на стока,наемане на склад ,персонал и без да се ангажирате с доставки на стоки!!Купувате магазина и започвате да продавате!!Получавате също и безплатна потдръжка при възникнал технически проблем със платформата,както и безплатно обучение,ако се нуждаете от такова!!Адрес на магазина : https://www.BijuBG.net За контакти и повече информация : [email protected] Приемат се и оферти различни от посочената цена,като на всяка ще бъде отговорено!!
  • Дарение

• Добави ново...