Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво се случи с компа ;)

Препоръчан отговор

Бяхме сформирали едно компютърче за един колега да си наблюдава къщата на село, че на няколко пъти го крадоха. Имаше ефект - защото има един хванат крадец който сега носи редовно риба като ходи на улов :). Последния път обаче "тарикатите" явно са видели инфрачервените диоди в тъмнината и са се осетили за какво става въпрос. Счупили са една от камерите и по кабела са намерили и компа който са откраднали заедно и с останалите 2 камери. Следва полицаи - отпечатъци и похвално за Българската полиция престъпниците още на следващия ден бяха заловени. НО в опита си да си заличат следите от записите вижте на какво е заприличал компютъра. Как са разкачали монитори и как са вадели хардове - не е истина. Машината после е била хвърлена в реката. Нещата са намерени с изключение на 2 камери и единия хард. И за тяхна радост и наше съжаление са успяли да хвърлят единия хард в някакъв кладенец и записите от камерите са точно на него. Другият хард са го намерили до реката и той си работи. Както и да е - те са ясни кои са, но на нас ни беше интерсно какво се е записало и как е станало ;) Много ми е жал за машинката защото ми служеше много дълги години и за това реших да си споделя мъката с Вас :huh:. Тя даде всичко от себе си. Сега се подготвя нова, която ще бъде предпазена по-сериозно придужена и с алармена система на цялата къща ;) Няма да се предаваме я!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Изключването на кабела към монитора е било доста зверски :)

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вечна му памет на геройски загиналото компче.

Моите съболезнования.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, Ken, дъното е GIGABYTE GA-7VT600. Не знам как ти хрумна това дъно, но машината която сега подготвяме е с GIGABYTE GA-8IPE1000-G :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, Ken, дъното е GIGABYTE GA-7VT600. Не знам как ти хрумна това дъно, но машината която сега подготвяме е с GIGABYTE GA-8IPE1000-G :angry:

Просто на снимката ми заприлича на 8IPE :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване