Премини към съдържанието
PVD

Проблем с компютъра и с монитора

Препоръчан отговор

здравейте, имам един много голям проблем с моя комп, който започна така- както си работих и ми огасна монитора, а компа продължи да работи. рестартирах няколко пъти но монитора не тръгна. даде ми съобщение out of scan range рестартирах на ново имонитора тръгна, но картината беше замазана. това което знам със сигурност е че видеокартата ми работи без проблем и не е от нея. носих я на сервиз и там е тествана на други компютри и работи. сложих една карта на PCI slot тръгнах да инсталирам windows, но той пък стига до някакъв процент и когато трябва вече да се рестартира и да иска сериен номер започва инсталацията отначало. със сетни усилия и много нерви успях да кача windows (не ме питайте как, просто продължи с инсталацията ), но започна да забива след кратка работа. носих го в сервиз и там ми казаха че всичко работи и че проблем няма. взех си го обратно и наистина вече два дни работи но много бави. явно все пак му има нешто, но не мога да разбера какво? много ви моля помогнете ми ако можете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Получават се проблеми с картината на монитора, когато процесора е клокнат много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Получават се проблеми с картината на монитора, когато процесора е клокнат много.

<{POST_SNAPBACK}>

аве той момчето ак си е клоквал процесора , ще знае че там е проблема и ще даде резет на CMOS, най вероятно проблема ти е в BIOS пробвай да го флашнеш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвал ли си с друг монитор.

пробвах моя монитор на друг компютър и работи без проблеми, а що се отнася до оверклока на процесора не съм го бутал. и BIOS reset-нах пак не помага. HDD свети много здраво и компютъра ми се превърна в писеща машина. Ужасно много бави. Съмнява ме да не е тръгнал нещо HDD. sad.gif .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За рамта нищо не каза разпознава ли я? Данеби тя да прави проблеми с някоя от плочките. Пробвай да форматираш цялото HDD, да нямаш пък някой вирус.

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.