Премини към съдържанието
gagauz

Как се инсталират игри на Siemens C72

Препоръчан отговор

Здравеите.имам телефон Siemens C72 и се опитжам да си сваля игри чрез WAP,но не се получава.Като си изтегля някоя игра би трябвало да почне да се инсталира,но при мен не става така,ами играта се запаметява в телефона напражо като jar файл.като поискам да я отворя и ми изписва "изберете назначение за......(съответната игра) и като му дам ОК ми изписва "грешка в конфигурацията".

моля ви помегнете ми даси кача игри през WAP какъв кабел да си взема,въпреки че си мисля че щом не става през WAp i през кабела няма да стане

предварително благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравеите.имам телефон Siemens C72 и се опитжам да си сваля игри чрез WAP,но не се получава.Като си изтегля някоя игра би трябвало да почне да се инсталира,но при мен не става така,ами играта се запаметява в телефона напражо като jar файл.като поискам да я отворя и ми изписва "изберете назначение за......(съответната игра) и като му дам ОК ми изписва "грешка в конфигурацията".

моля ви помегнете ми даси кача игри през WAP какъв кабел да си взема,въпреки че си мисля че щом не става през WAp i през кабела няма да стане

предварително благодаря

Здравей !!!

Аз от скоро (малко повече от месец) съм с Siemens M65 и имам сащит проблем с игрите и въобще с всички java приложения.Ако си намерил отговор на този въпрос би ли го споделил и с мен, щото от къде ли не търсих и отговор никакъв ....

Ще ти бъда много благодарен ако ми отделиш това внимание

Редактирано от tigertron (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

може просто игрите които си дърпал до сега да нестават за твоя телефон

преди да дръпнеш играта погледни на кои телефони работи..

пробвай от сайта на сийменс да свалиш нещо за твоя телефон и ако не тръгне значи наистина имаш някакъв проблем

ако смяташ само ти да ползваш кабела си вземи дата кабел ама ако имаш под ръка и други телефони с ИР си вземи ирда-усб кабел но скотоста на трансвер ще бъде значително по слаба

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ми уж ги дърпам от сайтове които са само за х65-та серия, пробвах да си сложа и карта на София и речник, но проблеми си е пак този.За транфер вече съм си купил IrDA, но мисля да преинсталирам софтуера и май, ще трябва да си купя и кабел, защото доколкото разбрах от форумите с IrDA няма да стане :yanim:

Тъпото е, че и хората в магазина (Handy) от който закупих GSM-a хич не разбират от тези неща.

А имам и друг проблем на мен самите иконки не са ми с разположението както на другите CX65 i M65, от там и малки разлики в менюто.А пък няй-готиното е че самите игри които си бяха на телефона първо хич ги нямаше никъде из менюто, виждах ги само в помощната памет и като се опитах да ги пусна от там ми изписваше "непознат тип файл"

ЯКО А? :whist:

Редактирано от B12 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прегледаите тези две теми.

http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=678566

http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=68174

Втората е малко дълга но се надявам да намерите решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ти bim :) но в тези две теми няма нищо по този въпрос.

Темите найстина са хубави, но там се дават само отговори на въпроси от типа "Коя програма да ползвам за връзка с PC ?", "M65 има ли mp3 ?".Найстина в тези теми има какво да се изреже, защото едната тема е найстина голяма пък няма кои знае колко полезни неща, точно заради това темите са много големи и на никой не ми се чете цялата тема и си задава въпрос който е задаван вече 10 пъти и така ... до края на темата.Ако се отрежат тези въпроси темите ще станат много по-малки и причтни за четене, а и много по-полезни.

Между другото аз открих проблема какъв, просто найстина gsm-a трябва да се конфигурира и вече всичко си ми е наред :) но човек много друдно може да се сети как да го направи, а то става точно за 1 минутка cool.gif

Тъй значи и аз вече се радвам на един пълноценен gsm и много игри проложения и какво ли още не :) и всичко това Благодарение на двата форума по-горе :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

предварително благодаря

Защо ти е през WAP? Ако не греша C72 трябва да има инфра червен порт. Има много адреси с безплатни игри. Само сваляш и през порта си ги качваш. Къде по удобно е, а и къде по сигурно, че няма да платиш за нещо което не съществува или пише, че е за един телефон, а е за друг. sad.gif

Колко има такива дето уж са за твоят ама изобщо не са и за това си свалям на PC-то вместо да се набутвам с игри през WAP който може и да не се свалят както става и в повечето случай. Вече веднъж пратих не игра, а картичка на една позната, взе ми пари за пращанетно, а нищо не изпратати. Пълна мента са. (А беше от сайта от рода на Глобъл или М-тел не някой който е безизвестен почти)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам телефон Сименс С72 и знам как се инсталират игрите:

След като сте получили играта и ви изпише съобщението Изберете назначения натискате ок и GSM-a трябва да покаже грешка в конфигурацията.Качвате играта в папка анимации например. След това влизате в експлорер и от Animations премествате в Java-Jam-Games. Оттам вече играта тръгва нормално, но ако искате да играете не през експлорер, а през игри, трябва да направите папка с името на играта и да качите играта в нея.

Надявам се да съм бил полезен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.