Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте колеги! Имам проблем с Word на Office 2007 Не знам на кой от всичките офис пакети се показват едни курсори отгоре на страницата исе настройват на сантиметри ,но на мен на уорда не ми излизат такива. Помагайте от версията ли е или е до настройка нещо.?По -долу прилагам пик на ситуацията.

post-48600-0-12350800-1296292772_thumb.j

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Имам проблем с Word на Office 2007

Не знам на кой от всичките офис пакети се показват едни курсори отгоре на страницата исе настройват на сантиметри ,но на мен на уорда не ми излизат такива.

Помагайте от версията ли е или е до настройка нещо.?По -долу прилагам пик на ситуацията.

File-Page Setup и търсите А4 и метричи мерки. Но това означава че не сте си локализирали ОС като хората, когато настроите че сте в България, всеки продукт, който инсталирате започва да работи с тези дати, мерки, валути и т.н.

П.П. И ако сте ми колега нямаше да задавате подобни въпроси :)

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...едни курсори отгоре на страницата исе настройват на сантиметри ,но на мен на уорда не ми излизат такива...

Във версия 2007 ще ти се покажат (и не само отгоре) ако в таба View-> Show/Hide сложиш отметка на Ruler

Публикувано изображение

Това ли ти трябва?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да е друго, добри човече hlevoust. Благодаря ти, че ми спести усилието, да отговоря на автора на постинга. Впрочем, влезнах само да честитя Новата година, макар и твърде късно, на теб и пресимпатичния ми capnemo, пък защо не и на kmvasilev, KEN и още поне десет готини съфорУМНИЦИ, чиито никнейми в момента не помня. За много години, и все хубави да са, тоест!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С най -топли чувства благодаря на всички !!! Весело посрещане на наближаващия празник 14 февруари!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване