Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

тъкмо ей сега си дръпнах една песен с клип и плеъра ми я отвори , но като искам да отвора някой файл от папката ми с филми не иска.Как по точно да си задам тези права (ако може и пик4е) много ще съм благодарен :wors:

Редактирано от Sta4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изразих се неправилно, но ако си по-в час с нещата, не би трябвало да питаш. Означава, че като буутнеш диска с Windows 7 преди инсталацията да можеш да посочиш опция за Windows repair, а оттам имаш достъп до command prompt.

Относно това що за въпрос? Ами пробвай само една версия на Windows например като тази

http://www.sevenforums.com/attachments/tutorials/25675d1251414836-mbr-restore-windows-7-master-boot-record-mbr_05.png

тъкмо ей сега си дръпнах една песен с клип и плеъра ми я отвори , но като искам да отвора някой файл от папката ми с филми не иска.Как по точно да си задам тези права (ако може и пик4е) много ще съм благодарен :rolleyes:

Не обясних ли вече ?

Десен бутон на папката - Properties - Security - Edit - Add - добавяш се към потребителите и маркираш какви права искаш да имаш.

Поне Read & Execute ти трябват за да можеш да четеш от нея.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Useless, или казано на БГ - безполезно! Не е тази функция. Даже записах специален диск от Control Panel\System and Security\Backup and Restore -> create system repair disk.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Useless, или казано на БГ - безполезно! Не е тази функция. Даже записах специален диск от Control Panel\System and Security\Backup and Restore -> create system repair disk.

Щом казваш !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересува ме, пълната версия на 7-цата, съдържа ли командата Repair в конзолен режим през boot cd? /.../ъпросната функция ми трябва, при положение че си омажа MBR.

искаш repair на MBR през боот диска:

ето ти: http://forums.data.bg/index.php?showtopic=1720008

стъпка 3

ха сега пак разправяй че не тая опция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е Service Pack 1 ?! Отвчера съм с него и като , че ли Мозилата товари повече преди да го сложа ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично не успях да го заредя и инсталирам през Уиндоус/майкрософт/ ъпдейт.Други ъпдейти се изтеглиха и инсталираха,но Сървиз пак 1 Не. Дава грешка

errordetails code:80070570

Да не би да няма достатъчно място? http://windows.micro...vice-pack-1-sp1 тука пише за някакви изисквания за свободно място при зареждане през ъпдейт-а.

@iliev72:Аз точно вчера(оня ден...) изцепих коментар от сорта,че Мозила Файърфокс 4.0 не излиза,защото не е излезнал сървизпак 1 за уиндоус 7 и ще излезнат нови бъгове(може пък и прав да съм бил...)

Edit2:Това е било,липса на място - поопразних малко(@5ГБ) и се инсталира.Нямам впечатления обаче,само на 10 минути е.

Редактирано от манол (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо като снимам например десктопа и го save-ам и като го отворя или кача някъде ми излиза 1/4 от екрана и нищо не се вижда ?? някакви идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо като снимам например десктопа и го save-ам и като го отворя или кача някъде ми излиза 1/4 от екрана и нищо не се вижда ?? някакви идеи ?

А с какво го снимаш и отваряш, къде го качваш, и т.н.?... Ако може - примерче? Редактирано от Mr. McPherson (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми с Prt Scr и после paste в paint и с квото и да ги преглеждам и кадето и да ги качвам (prikachi.com за пример) пак така излизат на 1/4 от екрана ,а ето и пример http://prikachi.com/images.php?images/173/3034173H.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам следният проблем ъпдаитнах си Windows 7 с SP1(Service Pack 1) и разбира се ми дойде онова гадно съобщение с лиценза и си свалих Windows Loader 1.9.7, което се води последна версия за кракване пуснах си го и ми излезаше съобщение като status: "modified uninstall other cracks".Порових се в нета и ми излезна как да изчиста старите кракове като влезна в CMD като администратор и напиша "sfc /scannow" е направих го всичко окей нали пуснах си отново Windows Loader-a зададъх му профил: Asus на всичко, сложих сериният номер в систем, който ми изкара Windows Loader-a дадъх му инстал и после се поя ви един прозорец с "Restart","Shut Down","Close".Разбира се дадох рестарт с идеята да се рестартира и да съм готов е да ама не се рестартира и го рестартирах през старт меню-то и пак излезна прозореца за лиценза, което означаваше, че нищо не е станало е ми повтроих процедурата още 5-6 пъти и нищо като дам на рестарт и нищо не става чаках чаках сигорно към 2-3 часа чаках и си го рестартирах през менюто, но нищо не беше станало та как да си кракна Windows-чето :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете.. преди 3-4 дена намерих едно не точно приложение, не знам към какво да го определя но то уж ми отваря всички 7GB в GMail и ще мога да поставя каквото си поискам.. се тая.. проблема е следният.. Появи ми се една системна папка в която уж да поставям нещата но сега просто не мога да я премахна.. Имате ли някакви идеи как да разкарам тази простотия? Да подчертая --Това нещо не е някаква програма която мога да деинсталирам..-- :cool:

post-225147-0-88697200-1299700445_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре, не е програма ами добавка към браузърите което е все тая махаме gdrive, маха се и папката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах успях да го намеря в Add/Remove Programs и там ми излиза като Gmail Drive Shell Extension.. Издъних са със коментара си по-горе но стават такива "издънки" :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за този проблем някой да каже нещо? Пробвах и това, но без резултат. Станното е че и Windows media pleyer 12 не ще да се стартира. Ето за какво говоря - Публикувано изображение

Редактирано от viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми се прецака уиндоуса изписа ми, че не е актиширан, знаете там, заради уиндоус ъпдеит. Та сега си го преинсталирах и исках да попитам знаете ли кой ъпдейт да не слагам за да не ми се получи пак така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми се прецака уиндоуса изписа ми, че не е актиширан, знаете там, заради уиндоус ъпдеит.

Та сега си го преинсталирах и исках да попитам знаете ли кой ъпдейт да не слагам за да не ми се получи пак така.

Можеше да си го активирате, вместо наново да се преинсталира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеше да си го активирате, вместо наново да се преинсталира.

Опитах се чрез много програми и т.н. не стана, та ако може да ми кажете кой ъпдейт да не слагам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Типично в стила на MS - According to the research I did when this happened, the only full fix (recommended by MS) is a reinstall of Win 7. Repair install sometimes works, so try that first to retain settings and such. Това стана, след като инсталирах Kaspersky 2012 Beta. И след премахването и проблема се появи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за трола, ако направя ъпгрейд, тоест това дали ще ми изтрие настройките на програмите и особено тези на Опера и всички букмаркове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако ще инсталираш, инсталирай на чисто така още повече ще замажеш положението и друг път не използвай бета версии на толкова важен софтуер като защитния на основния си компютър - хората отдавна са измислили виртуалните машини

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
    • от miromixailov
      Здравейте, днес за първи път от много години реших да си вържа аудио системата към компютъра.
      И забелязах че не мога да настроя каналите да работят 5.1
      Някой има ли идея защо, и как мога да добавя други канали за да работи аудио системата ми с всички говорители.
      Благодаря

• от gn_huang
      Деинсталирах браузър от компа си и след като деинсталирането завърши започна автоматичен рестарт на компютъра(както обикновено), но запецна на черен екран и неще да стартира. Сомо в горния ляв ъгъл премигва нещо (вижда се на снимката). Пробвах всичко което прочетох в интернет, но нищо не помага. Помощ! 

• от andrei2250
      Здравейте, днес ми преинсталираха лаптопа слагайки ми windows 10 Pro N, всичко върви супер с изключение на това, че не мога да прехвърлям файлове чрез usb в телефона и от телефона, абе въобще нищо, само се зарежда,  някакви драйвери иска. Надявам се някой да може да ми помогне.
      Поздрави!

забравих да спомена - телефона ми е galaxy a3 2017 
    • от Живко Раев
      Здравейте,
      моят компютър е MAC mini с инталиран последна версия на IOS. Имам скренер Canon Lide 20.
      Въпросът ми е възможно ли е да се намери програма, която да разчете драйверите и скенера да заработи?
      Мисля че проблема е в 32 и 64 битовите четения на програмите.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.