Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента, глупендери?

Препоръчан отговор

след малко смятам да обявя края на работния ден /понеделника се държа много културно и прилично/, след което отивам да пия нещо малко и след това съм на откриване на една изложба :)

Аз го обявих преди малко. Тая вечер може да бъркам реване, ще видим. Зависи, как съм на кеф :baby:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го обявих преди малко. Тая вечер може да бъркам реване, ще видим. Зависи, как съм на кеф :baby:

оооооооо, да - това е много важно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Крят на този проклет ден не се вижда...

Премести правоъгълничето на календара напред-назад както ти е угодно. :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам дали ще съм жУв до края на седмицата,ако продължи както ми мина понеделника...:wors:То бива гаден ден,ама тоя изкърти миФката,начи...:cool:Една голема водка веднагически!:hush:

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

още 45 минути и хващам влака за гръцмуля.

баси.

Ама преди малко се изкефих на едни полицаи, конвоиращи , облечени така :

Публикувано изображение

Ама и със бронежилетки, автомати, палки и пистолети.

Четирима такива, високи над 2 метра, като влязоха в залата, направо ме шашнаха.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хубавото е, че най-после свърши. Лошото -че точно в 8 бе 10 от Кнежа докараха един измръзнал клошар, който се чудя как още е жив, след като цял ден са го държали из "болницата" там на студа.,,ПОнякога побеснявам от действията ( или по-точно от бездействията) на колегите ми.То бива безхаберие, бива, ама.... :speak: Както и да е - докараха, опитваме се да го съживим ( въпреки, че е causa perduta - вероятно до 2-3 часа няма да го има, ама какво от това - все пак си е живинка.) Добре,ч е нощната смяна дойде, та направо се запознаха със случая и го поеха.Сега си мечтая за топла баня, една голяма водка, и винце с вечерята.А банята е просто наложителна.Като му срязахме дрехите и бълхи ни напъплиха.Да не говорим за това, че тункита и панталонът ми вече са за пране, а ги облякох сутринта.Жена ми пак ще цвърчи из къщи, че не се пазя.Е, как да се опази човек чист ? Няма начин.Работата ми е такава...Ама дето викате - за 500 лв.толкова.Ако съм искал повече пари да не седя тук.Ама пък удовлетворението от деня ми е различно.А, и забравих да ви се похваля -цял ден издържах в залата без да посегна на нито една от сестрите :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Та. Да ви кажа. Утрото беше добро. И денят се държа удивително прилично. След работа пих чаша вино докато разглеждах една изложба. Сега пак пия вино. По всяка вероятност съм един традиционалист :rolleyes:

А, и срещнах магарето:

Публикувано изображение

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

изкъпан, с доволно подуто шкембенце, пийвайки си каберненце, мисля, че животът е прекрасен :rolleyes:

Кажи сега Докторе, от какво се въздържа, да ги трепеш или да ги милваш?

и първото, и второто, че даже и третото :)

ха наздраве :)

Та. Да ви кажа. Утрото беше добро. И денят се държа удивително прилично. След работа пих чаша вино докато разглеждах една изложба. Сега пак пия вино. По всяка вероятност съм един традиционалист :)

А, и срещнах магарето:

Публикувано изображение

:)

Е, то с виното и аз съм традиционалист, ама кое магаре срещна ? :) - краставото ли ? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пия жасминов чай и мисля, как да го измисля. На мен се ми падна честта да програмирам втория етаж, като за първия дори няма и идея какъв ще бъде! Чудо на съвременния гений! Сега трябва да си смуча от пръстите идеи и да сторвам молебен, когато някой турне темелите, моя етаж да не се окаже у мазето...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, то с виното и аз съм традиционалист, ама кое магаре срещна ? ;) - краставото ли ? :rolleyes:

е, не съм те оглеждала колко си крастав :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пия жасминов чай и мисля, как да го измисля. На мен се ми падна честта да програмирам втория етаж, като за първия дори няма и идея какъв ще бъде! Чудо на съвременния гений! Сега трябва да си смуча от пръстите идеи и да сторвам молебен, когато някой турне темелите, моя етаж да не се окаже у мазето...

мдааааааа, и твойта не е леснааааа.......... :rolleyes:

Хахаха, къде не си го гледала ?

мжду ушите, бре! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

е, не съм те оглеждала колко си крастав :rolleyes:

а ?! :) моял ?!

къде това бе ?

аз не съм мърдал цял ден от болницата ?!

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха, това ся трябва да го обясняваш на благоверната, не на нас :P

Стига бе - аз съм в потрес и ужас :P

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха, това ся трябва да го обясняваш на благоверната, не на нас :P

мхммммм :P

Стига бе - аз съм в потрес и ужас :speak:

да те почерпя реване? :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе - аз съм в потрес и ужас :P

Мисля, че още една чаша мерло би повлияла благотворно на състоянието ти чадо...

Редактирано от darkterminal (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че още една чаша мерло би повлияла благотворно на състоянието ти чадо...

пия каберне, ама ми приседна :speak:

мхммммм :P

да те почерпя реване? :P

ти няма ли да изплюеш камъчето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пия каберне, ама ми приседна :P

ти няма ли да изплюеш камъчето?

що? Я, виж как готино се шашкаш :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пия каберне, ама ми приседна :P

Аха, кабернето е класика. Приготвил съм ти едно, пазя го, но нямам сигурен начин да го пратя. По пощите не дават, а доверен човек още не е пътувал към вашия край. Така, че ще седи и ще те чака у дома...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

що? Я, виж как готино се шашкаш :P

а бой ?! :speak:

Аха, кабернето е класика. Приготвил съм ти едно, пазя го, но нямам сигурен начин да го пратя. По пощите не дават, а доверен човек още не е пътувал към вашия край. Така, че ще седи и ще те чака у дома...

ммм :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване