Премини към съдържанието
boyanov

Търся драйвер за Web Camera Privileg TL-VC122

Препоръчан отговор

boyanov    0

Здравейте приятели немога да намеря драйвъри за тази уеб камера Web Camera Privileg TL-VC122 ще съм ви благодарен ако ми предоставите линк търсих доста из нета но не успях да намеря абсолютно нищо ако някой има същата ще се радвам да ги сподели с мен благодаря предварително.

post-292686-0-27339600-1296500266_thumb.

Редактирано от boyanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

boyanov    0

успях да намеря драйвърите ако някой има проблем с тоя модел ето ги и тях http://m.privileg.bg/SUPPORT/WEBCAMS/PRIVILEG%20TLVC122/SOFTWARE/Privileg%20TL-VC122.zip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Eli Radkova    0

успях да намеря драйвърите ако някой има проблем с тоя модел ето ги и тях

http://m.privileg.bg/SUPPORT/WEBCAMS/PRIVILEG%20TLVC122/SOFTWARE/Privileg%20TL-VC122.zip

Редактирано от Eli Radkova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ******    15288

Имам същата камера, но използвайки този линк не мога да си инсталирам драйвера.Дали аз не правя нещо правилно...Имам нужда от помощ..

Деинсталирате драйверите! Знаете навярно как? После почиствате компютъра и регистрите. След това вкарвате диска или там, където ги имате записани и почвате нова инсталация. камерата не трябва да е закачена към компа. Когато завърши инсталацията, може да ви поиска да включите камерата. Правите рестарт на компа и после включвате камерата в USB порта.долу ниско вдясно, трябва да ви се появи икона, че компютъра е намерил ново хардуерно устройство. изчаквате, докато получите съобщение, че Вашата камера е инсталирана и готова за работа. Това е в общи линии. Драйвери не се трият, а се инсталирват и ДЕИНСТАЛИРВАТ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Eli Radkova    0

Деинсталирате драйверите! Знаете навярно как? После почиствате компютъра и регистрите. След това вкарвате диска или там, където ги имате записани и почвате нова инсталация. камерата не трябва да е закачена към компа. Когато завърши инсталацията, може да ви поиска да включите камерата. Правите рестарт на компа и после включвате камерата в USB порта.долу ниско вдясно, трябва да ви се появи икона, че компютъра е намерил ново хардуерно устройство. изчаквате, докато получите съобщение, че Вашата камера е инсталирана и готова за работа. Това е в общи линии. Драйвери не се трият, а се инсталирват и ДЕИНСТАЛИРВАТ!!!

Проблемът е,че нямам диск за инсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.