boyanov

Търся драйвер за Web Camera Privileg TL-VC122

5 мнения в тази тема

Здравейте приятели немога да намеря драйвъри за тази уеб камера Web Camera Privileg TL-VC122 ще съм ви благодарен ако ми предоставите линк търсих доста из нета но не успях да намеря абсолютно нищо ако някой има същата ще се радвам да ги сподели с мен благодаря предварително.

post-292686-0-27339600-1296500266_thumb.

Редактирано от boyanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

успях да намеря драйвърите ако някой има проблем с тоя модел ето ги и тях

http://m.privileg.bg/SUPPORT/WEBCAMS/PRIVILEG%20TLVC122/SOFTWARE/Privileg%20TL-VC122.zip

Редактирано от Eli Radkova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам същата камера, но използвайки този линк не мога да си инсталирам драйвера.Дали аз не правя нещо правилно...Имам нужда от помощ..

Деинсталирате драйверите! Знаете навярно как? После почиствате компютъра и регистрите. След това вкарвате диска или там, където ги имате записани и почвате нова инсталация. камерата не трябва да е закачена към компа. Когато завърши инсталацията, може да ви поиска да включите камерата. Правите рестарт на компа и после включвате камерата в USB порта.долу ниско вдясно, трябва да ви се появи икона, че компютъра е намерил ново хардуерно устройство. изчаквате, докато получите съобщение, че Вашата камера е инсталирана и готова за работа. Това е в общи линии. Драйвери не се трият, а се инсталирват и ДЕИНСТАЛИРВАТ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Деинсталирате драйверите! Знаете навярно как? После почиствате компютъра и регистрите. След това вкарвате диска или там, където ги имате записани и почвате нова инсталация. камерата не трябва да е закачена към компа. Когато завърши инсталацията, може да ви поиска да включите камерата. Правите рестарт на компа и после включвате камерата в USB порта.долу ниско вдясно, трябва да ви се появи икона, че компютъра е намерил ново хардуерно устройство. изчаквате, докато получите съобщение, че Вашата камера е инсталирана и готова за работа. Това е в общи линии. Драйвери не се трият, а се инсталирват и ДЕИНСТАЛИРВАТ!!!

Проблемът е,че нямам диск за инсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение