Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Първо искам се извинявам ако темата не е за тук, имам следния проблем, когато гледам клипчета няма зн в кой сайт ми показва следната грешка. Това се показва на всички браузери... Какво да правя за да не ми прави тея ядове защото е дразнещо това, заради него преинсталнах 2 пъти уина... :\

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо искам се извинявам ако темата не е за тук, имам следния проблем, когато гледам клипчета няма зн в кой сайт ми показва следната грешка. Това се показва на всички браузери... Какво да правя за да не ми прави тея ядове защото е дразнещо това, заради него преинсталнах 2 пъти уина... :\

при мен това се случва като затормозя много компа, примерно отворя 4-5 Вбокса и не ги изчакам да се дозаредят и някоя тъпа игра от фейсбук, но незнам дали е от проца, който е Атлон на 1333 или от 512 ДДР рам на 266Мхц, в общи линии компа е на 9 години, и е мн слаб, затова според мен се появява това, по не при мен.

твоя комп какъв е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе-долу същия, самоче не отварям толкова прозорци, когато гледам клип или нещо от тоя сорт е само на 1 прозорец...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм...имах същия проблем преди да си преинсталирам компютъра. опитай се да обновиш версията на флаш плейъра или на интернет експлорър-а. :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последна версия на флаш плеъра, мозилата също последна версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами изключете го този процес plugin-containter.

В адресното поле пишете about:config за да влезете в настройките на Firefox.

В търсачката най-горе поставяте dom.ipc.plugins.enabled и щракате двукратно върху реда dom.ipc.plugins.enabled.npswf32.dll т.е. стойността му да се промени на false. Рестартирате Firefox.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих това което ми каза, ефекта същия само дето не ми спира клипа, а направо ме изхвърля от мозилата с някъв прозорец и на него да се изпрати това до екипа некви такива глупости.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих това което ми каза, ефекта същия само дето не ми спира клипа, а направо ме изхвърля от мозилата с някъв прозорец и на него да се изпрати това до екипа некви такива глупости.

Пробвай да деисталираш плеяра и да го инсталираш на ново.

Тук е показано как.

Дано така да оправиш проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последна версия на флаш плеъра, мозилата също последна версия.

това ти е проблема... скапан браузър... за слаба машина ползвай k-meleon и мини на флаш плеър 10.0 (не 10.1) причината да се скапва е, че гадната фф я направиха с plugin container, който ако види че нещо не върви както трябва го килва (в резултат то вади грешка) а го килва щото е настроен по време и естествено компа като е бавен container-a си мисли, че флаша е забил... http://support.mozilla.com/en-US/questions/704242 та ако искаш да си ползваш скапания фф мини на по стара версия (3.6.3 или по стара)

п.с. не вярвам че на всички браузъри флаша се крашва с тая грешка...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да видим какво причинява тези сривове.

Напишете в адресното поле about:crashes и копирайте адреса на последния доклад. Под Report ID копирайте връзката и я сложете в следващия ви коментар.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"77917fc8-fc66-4ef7-8ffd-1d793f850eec 06.2.2011 г. 18:32"

the professor показва ми го на IE, Opera и Mozilla др. браузери не използвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване