Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Компютъра няма никакъв звук.

Препоръчан отговор

Здравейта.С Windows XP съм.Първо когато се опитвах да пусна някоя песен от winamp ми изписваше bad direct sound error :8078...(по дълго беше)Премахнах winampa инсталирах си драйвъри (realtek) но сега отново нямам звук.В контрол панела ги има иснталирани драйвърите но в долу в start bar няма иконката за звук(колоната).Също така когато ида във контрол панел,Звук изписва че няма свързан хардуер за звук.Имам само 1-2 часа на разположение затова моля пишете!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще изтегля еверста,само кажи къде по точно да погледа за да разбера инфо за дъното. DFI PS82-BC/BL / PS83-BC/BL ето я дънната платка DFI PS82-BC/BL / PS83-BC/BL ето я дънната платка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ID на дънната платка 12/22/2003-I865P/PE-6A79AD4DC-00 а предното беше ТИП

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работата е,че на този компютър преди е имало инсталирани драйвъри.Когато ида във контролният панел/Звукови устройства,исписва че няма никакъв хардуер за звук.Също така при стартиране на компютъра преди да се включи windowssa изпизсва Copyright 1998 Realtek .... Erro:The Cabel may be unpluged from the board и ми след това ми зарежда нещо от сорта FFS - ROM,до 50 зарежда и чак тогава се включва компютъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах най различни драйвъри,но все ощя нямам звук.Иконката за звука долу я няма,дори когато влезна във control panel/звук не мога да напрвя нищо защото изписва,че няма никакво аудиоустройство...някакви идеи?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При, по-старите дъна не ти трябват, драйвъри за звука, а за дънната платка. Намери си драйвъри за дънната платка, от сайта на производителя има, зависи какво ти е дъното Asus, Gigabyte .... Ако не намираш кажи, името на дънната платка и точен модел, ще ти дам директен линк :whist:

Редактирано от iordanoff (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DFI PS82-BC/BL / PS83-BC/BL ето името и чипсета - Intel Springdale i865PE

http://downloadcente...Family=Chipsets Само му дай пак на Search dowlnoads... , че си забравя функцийте ... :)

Избираш с каква ОС, си избираш каквото друго пита там за да ограничи, резултатите и да остане това, което ти трябва и би трябвало да имаш звук. Предполагам, си XP SP2 Home Edition, там се получават, най-вече такива издънки като цяло Sp2 e "издънка" ама да не навлизаме в друга тема ...

Редактирано от iordanoff (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване