Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Оръжие за самозащита!

Препоръчан отговор

Кажете ми някое лесно оръжие за самозащита!!! Трябва ми защото вечерта като се пребирам от даскало ме закачат някви хора там!!! Кажете някое лесно оръжие!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо много добре си помисли дали наистина имаш нужда от това. Най-вече те съветвам да вземеш под внимание факта, че всяко оръжие може и ще бъде използвано срещу теб при неправилна употреба от твоя страна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой приятел с внушителни размери :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AK-47 :P

EEE, направо на assault rifle скочихме :P Все пак говорим за самозащита... АК-74СУ или HK-MP5k PDW са по-подходящи ;)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

По-скоро клоня към MP5 защото 9х19 пара са доста по-лесно достъпни патрони :)

/edit/ По темата...

FaStRoN

на 13 съм ако не си взема оръжие ще загазя

кажете някое малко и силно оръжие

Ще загазиш много повече ако извадиш оръжие което не си готов да използваш. Пуснал си тема в сектор "Спорт", запиши се и тренирай примерно айкидо, ще разбереш, че няма по добро оръжие за самозащита от собственото ти тяло :) Никой не може да ти го отнеме и да го използва срещу теб. Редактирано от banshee79 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете ми някое лесно оръжие за самозащита!!!

Трябва ми защото вечерта като се пребирам от даскало ме закачат някви хора там!!!

Кажете някое лесно оръжие!!!

Повече да не съм видял да пишеш такива глупости. Разкажи на мама и тате за случая и всичко ще се оправи. Къде си тръгнал и ти на 13 години срещу " някви хора там" ?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе сигурно е взел тревичка без да я плати и сега го гони кварталната мафия - двама на по 14 години и тартора на 16... По темата - препоръчвам ядрена бомба - използва се лесно - с натискането на едно копче. Дистанционното може да бъде вградено дори в часовник.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе сигурно е взел тревичка без да я плати и сега го гони кварталната мафия - двама на по 14 години и тартора на 16...

По темата - препоръчвам ядрена бомба - използва се лесно - с натискането на едно копче. Дистанционното може да бъде вградено дори в часовник.

Имаш + от мен,отдавна не се бях смял така :headphones: .По темата-lz4jw е прав-кажи на вашите.Просто нямаш годините да ползваш ефективно средство за самоотбрана(законно де).
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих си нож а и съм учил айкидо,жу-житсо и кикбокс

Тогава за какво ти е този нож ?

Редактирано от Аре дай пак (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава за какво ти е този нож ?

За да има риск от нараняване... на някой ;)

То ако си учил тези изкуства, май е по-опасно да си с нож, отколкото да използваш само бойните изкуства!

Мислил ли си, че докъто "биеш" единия, другия може да ти вземе ножа и да те "клъцне" :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай ама това е просто идиотско.Купил си нож?Изобщо имаш ли идея колко е трудно да наръгаш някой?Да преодолееш психичната бариера за това без да имаш нужната подготовка?А и това което си писал че си учил...ще умра от смях.Бил си граплер,страйкър и в добавка си практикувал изкуство което набляга на НЕ насилиетоПубликувано изображение?

Сигурно си ходил за по няколко месеца най-много и явно това те прави достатъчно самоуверен да го пишешПубликувано изображениеЧовече ,каквото и да учиш колкото и да си трениран на улицата винаги може да те изненадат (отзадПубликувано изображение) Затова ,гледай да избягваш битките за да не те пречукат или пък да си прекараш най-добрите години на място с решетки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.armyshop-dresden.de/artikel_detail.php?artikel_id=91 И яко по главите на тия хора :P докато не ги пръснеш, с тоя нпж нищо няма да направиш. Или това: http://www.armyshop-dresden.de/artikel_detail.php?session=fcdcc4ebfa0ac1343aab9294d31ffdb9&artikel_id=1049&url_info=Compound-Armbrust-Hunter&Seite=1 Малко е глямо, но тъкмо да се уплашат :cool: Редактирано от EndlessPain (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам как да се справям с този нож!!!

Но не съм сам а съм с хора!!!

http://www.armyshop-dresden.de/artikel_detail.php?artikel_id=91

И яко по главите на тия хора :ph34r: докато не ги пръснеш, с тоя нпж нищо няма да направиш.

Или това: http://www.armyshop-dresden.de/artikel_detail.php?session=fcdcc4ebfa0ac1343aab9294d31ffdb9&artikel_id=1049&url_info=Compound-Armbrust-Hunter&Seite=1

Малко е глямо, но тъкмо да се уплашат :speak:

то и това става мс
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но не съм сам а съм с хора!!!...

Момче, ти видимо не разбираш какво ти се говори тук. Сигурно си наблегнал повечко на игрите с кървища и/или на азиатските екшъни, създадени да развличат децата от детската градина. Или си мислиш, че някой ще те остави да вадиш нож? А сигурен ли си, че "хората с теб" няма да се обърнат срещу теб? Учил си бойни изкуства - че на 13 г много бързо ги изучи, бре, че и си готов да ги прилагаш! На това ли те научиха?

Ако не можеш с думи да предотвратиш проблем, то със сигурност нещо не е в ред - дали ти, дали опонента ти, дали средата ти, дали нещо друго, не знам. Но агресията поражда агресия, докога мислиш, че ще изкараш така?

Предлагам модераторът да се намеси - темата подтиква към насилие и следва да се заключи незабавно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една приказка: "Който нож вади, от нож умира!" Замисли се дали може да го изкараш и готов ли си да понесеш последствия, евентуално! И не забравяй, че порязания човек е по-бесен от бит! Психиката на порязания изключва и той започва да се брани като животно! Затова, ако стане нещо, примерно, плюй си на петите и бягай колкото можеш! Не се занимавай с ножове, особено като си на 13 години!

Като искаш средство за самозащита, колегите по-горе са ти предложили спрейове! Пръскаш и бягаш, за да не те настигне спрея, че иначе горко ти!

Помисли си, гледай по-малко филми и играй по-малко екшън игри!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разкажи по-точно за какво става въпрос.И забрави за тези ножове.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си най-добре телескопична палка поне няма вероятност да те накълчат със собственото ти оръжие. Също така щом си тренирал такива работи предполагам го знаеш това което ще ти кажа, ама все пак нека ти го кажа. Никога не вади нож, ако не си сигурен, че си готов да го използваш и да живееш с последствията след това от твоя или чужда страна и също така, ако влезеш в бой с ножове почти е сигурно, че ще бъдеш порязан освен, ако не си адски добър в боя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но не съм сам а съм с хора!!!

то и това става мс

Така! Ти преставаш да пишеш тук такива глупости. Следващата ти изцепка и ще си баннат. А ако ми паднеш, никакво тайкундо няма да те спаси. Просто ще ти откъсна ушите, защото не чуваш. Разбрахме се, нали?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам какъв точно е проблема, защото начините за нормална реакция са много, като се почне от тел. 112 , през жалба в съответно РУ и т.н. Точно сега на подобен род насилия се гледа с особено внимание и всяка подадена жалба ще бъде разгледана под лупа. Иначе в духа на по-предните постове мога да ти предложа "нас*ране" като средство за самозащита :yanim:....няма човек, който да има желание да ти причини нещо, след като си напълнил гащите и му е замирисало :) Айде....и умната, забрави ножове, палки и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване