Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Тъй като скоро ме изнервиха VIVACOM със следното:

Бяха изкрали кабелите и срока беше ДО 4 дена... 2 дена не се работише (таблото е до нас), следващите два дена се седеше на "скара" и ан приказки, чоплене на семки... Интернет и телефон нямаше... Обаждам се в 20:30 и питам, защо още няма интернет... Отговор:

- Съжеляваме за неудобството техниците работят (явно VIVACOM) имат друга дума за чоплене на семки...

След няколко пиратки, псувни' и много оплаквания, дойде "техник" отвори таблото, обади се на някакъв и започнаха да псуват...

И интернета дойде.. :cool:

Сега отностно логото на VIVACOM...

Тоест става въпрос за ето това лого: Публикувано изображение

Така... това го знае всеки ;) Дори има тема във форума.. Но нека да продължим

Но... Знаете ли, че това е традиция ан VIVACOM...

Публикувано изображение

Как да синаправим логото на VIVACOM за 0,30 минути: [Tutorial]

Намирате си шрифта ЕART ТУК за скромната цена от $ 0,00 PayPal

Отваряте Paint, избирате оранжево и написвате VIV после копирате едното V -> Flip,rotate -> 180 и го поставяте близко до другите букви.. Posle написвате в сиво COM и го слагате до " VIV(V)" и влизате във vivacom.com -> Prt Scr -> логото, после му копирате едната част -> Flip Horizontal -> и го поставяте до другата част, малко го "rotatвате"

Е... готово :)

Как да си направим логото на мобиком

Взимате логото на MasterFile, което си има знак и му давате Invert Colors, контраст смалявате го и със шрифт Arial написвате МОБИКОМ

Хубаво, това е за логото.. Но нека да видим отношението на VIVACOM към своите потребители..

След като и обясних, че без абсолютно ниаква основание ми е увеличена сметката, тя остана без думи и ми затвори телефона.

Еми това ми се е случвало, но нека да продължим

Все пак запазих самообладание и се обадих и пожелах да говоря с мениджърката. Една друга служителка ми вдигна и ми отказа. Тогава се разкрещях и естествено ме свързаха.

Типично за VIVACOM... Пълен текст

И акто заключение мога да кажа, че сме принудени (по някакъв начин) да използваме VIVACOM, но въпреки всичките съдебни заседания... VIVACOM не се отказаха от логото си!

:P Е... България

И интересното е, че могат да ти кажат PIN code срещу ИМЕ и НОМЕР... <-- Проверено от мен

Е.. Всички се нервим.. Някой да споделя :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като скоро ме изнервиха VIVACOM със следното:

Бяха изкрали кабелите и срока беше ДО 4 дена... 2 дена не се работише (таблото е до нас), следващите два дена се седеше на "скара" и ан приказки, чоплене на семки... Интернет и телефон нямаше... Обаждам се в 20:30 и питам, защо още няма интернет... Отговор:

- Съжеляваме за неудобството техниците работят (явно VIVACOM) имат друга дума за чоплене на семки...

След няколко пиратки, псувни' и много оплаквания, дойде "техник" отвори таблото, обади се на някакъв и започнаха да псуват...

И интернета дойде.. :P

Сега отностно логото на VIVACOM...

Тоест става въпрос за ето това лого: Публикувано изображение

Така... това го знае всеки ;) Дори има тема във форума.. Но нека да продължим

Но... Знаете ли, че това е традиция ан VIVACOM...

Публикувано изображение

Как да синаправим логото на VIVACOM за 0,30 минути: [Tutorial]

Намирате си шрифта ЕART ТУК за скромната цена от $ 0,00 PayPal

Отваряте Paint, избирате оранжево и написвате VIV после копирате едното V -> Flip,rotate -> 180 и го поставяте близко до другите букви.. Posle написвате в сиво COM и го слагате до " VIV(V)" и влизате във vivacom.com -> Prt Scr -> логото, после му копирате едната част -> Flip Horizontal -> и го поставяте до другата част, малко го "rotatвате"

Е... готово :)

Как да си направим логото на мобиком

Взимате логото на MasterFile, което си има знак и му давате Invert Colors, контраст смалявате го и със шрифт Arial написвате МОБИКОМ

Хубаво, това е за логото.. Но нека да видим отношението на VIVACOM към своите потребители..

Еми това ми се е случвало, но нека да продължим

Типично за VIVACOM... Пълен текст

И акто заключение мога да кажа, че сме принудени (по някакъв начин) да използваме VIVACOM, но въпреки всичките съдебни заседания... VIVACOM не се отказаха от логото си!

:angry: Е... България

И интересното е, че могат да ти кажат PIN code срещу ИМЕ и НОМЕР... <-- Проверено от мен

Е.. Всички се нервим.. Някой да споделя :)

Е ти направо ме изуми. Значи аз доста си изпатих от тях, но това вече минава всякакви граници. Да ти затворят телефона? Ама те наистина обучават персонала си да се държи кофти и невъзпитано с клиентите си... Жалко, че не може по бързата процедура да се разделим с тях... :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно, като толкова напирате да се разделите с този или онзи оператор, къде ще идете после ? Какви съдебни заседания за логото на VIVACOM е имало ? Ако става дума за искове, от кого са били заведени ? И последно : Не се нервирайте - нервирането е вредно за вашето здраве !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно, като толкова напирате да се разделите с този или онзи оператор, къде ще идете после ?

Какви съдебни заседания за логото на VIVACOM е имало ? Ако става дума за искове, от кого са били заведени ?

И последно : Не се нервирайте - нервирането е вредно за вашето здраве !

хи, абсолютно вярно е това за нервирането, споделям. А много хора видях да пишат, че ще прекратят всякакви взаимоотношения с който и да било оператор.... Наистина ми е интересно в днешно време, когато толкова много зависим от технологиите и връзката между хората, как по-точно ще се справят? Гълъби? поща.... телеграми може би? :white flag:

Аз лично след като прекратих договора с виваком, подписах с мтел, и (да чукан на дърво) не съм се сблъскала досега с нито един от проблемите, за които масово се пише в интернет, а и не само.... Е, забавиха ми 2-3 фактури, ма не е болка за умиране ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност е така, в крайна сметка работят хора - те грашат по някога, и системи, направени от хора, които грешат. В смисъл - очакваме хипер качество, и то безкомпромисно. Много сме нападателни, не говоря да не си гоним правата, но ако съдя по това което се случва в момента - хората по-скоро имат негативи за изливане, и телекомите, както ги наричат, са доста удобна за момента мишена... :white flag:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всички оператори, понякога има проблеми с част от потребителите.

Предполагам, че и в чужбина е така.

:P

Проблемите са малки и съм склонен да ги преглътна(имам предвид издънката на Мтел със смяната на системата)

Мен ме дразни друго плащал съм им такси в продължение на 10-11 години и сега като искам да си КУПЯ телефон от тях те се опитват да ми го продадът на тройно по висока цена.

Подчертавам телефона ще си го платя в борой но за да си купя телефон с някаква отстъпка.

1. Трябва да подпиша договор за 2години с някакви безумни и напълно излишни такси за мобилен Интернет които ми е излишен.

2. Трябва да съм нов абонат, но и тук е в сила точка едно.

И какво постигнаха със всичко това? Имам две карти едната ще стане прима за да и запазя номера а другата ще бъде на 4,90лв.

При друг оператор няма да отида ползвал съм им услугите и са доста зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Това за логото и аз не го бях забелязал. Случайно попаднах на темата, но ми се стоеи интересна. Мен пък ме дразни, че като ползвам рутър на Виваком, трябва да им плащам наем. Не знам и в другите европейски страни ли е така? Защото като ползвам цифрова ТВ, ползвам с техен приемник и нищо не им плащам. Като си приключим взаимоотношенията и си взимат приемника и пито-платено. В Мтел ако си купиш само телефон излиза скъпо, но ако го вземеш с план е доста изгодно :P А за услугите - не мога да твърдя на 100%, че е от Виваком, обаче кумата ми е на Виваком и като ми звъни, не знам от апарата ли е от връзката ли е, обаче я чувам много лошо - все едно през фуния и гласа и е като ехо...Не знам от Виваком ли се получава така или от апарата й.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме дразни, че като ползвам рутър на Виваком, трябва да им плащам наем. Не знам и в другите европейски страни ли е така? Защото като ползвам цифрова ТВ, ползвам с техен приемник и нищо не им плащам. Като си приключим взаимоотношенията и си взимат приемника и пито-платено.

А за услугите - не мога да твърдя на 100%, че е от Виваком, обаче кумата ми е на Виваком и като ми звъни, не знам от апарата ли е от връзката ли е, обаче я чувам много лошо - все едно през фуния и гласа и е като ехо...Не знам от Виваком ли се получава така или от апарата й.

Това за наема го чувам за първи път :eek: а за второто иди на ушен лекар :) ....- сигурно е от апарата / ако е всеки път/ ако е случайно - може би от връзки , уплътняване , случвало ми се е с чужбина
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване