Премини към съдържанието
Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дано поне са си взели поука от ехтреме и са сложили опция за спиране на AA и AF аз лично не очаквам и този път "оригинални" камиони освен МАN-а, въпреки снимките но пък за сметка на това модове ще има почти веднага офф: какво им беше на градовете? о.О

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дано поне са си взели поука от ехтреме и са сложили опция за спиране на AA и AF

аз лично не очаквам и този път "оригинални" камиони освен МАN-а, въпреки снимките

но пък за сметка на това модове ще има почти веднага

офф: какво им беше на градовете? о.О

поне лично на мен ми бяха малки по площ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

First Euro Truck Simulator 2 movie!

The presentation video is ready, and we couldn't wait till Monday to post it on YouTube and mention it here in the blog :-).

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=pOjXYtiq3HU&feature=player_embedded

You can see that we still have a lot of work to do ahead of us to polish everything, but we hope that you will find the work in progress to be promising.

The intro part of the movie is not renderered in-engine, it's a quick grab from Maya. It represents the artistic direction we have in mind for presenting the trucks in the game's user interface screens - to tease the player with the cool high-detail models.

In the second half, we are showing an in-development Scania tractor in 4x2 and 6x4 axle configurations. Proper support for multiple steerable axles is introduced, and perhaps you can also appreciate the hint of working cabin suspension (still needs tweaks to the physics constants) and light & shadow play in the new 3D engine.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр чак в края на Март ли ше излиза,много време.Какво ще е по-новото от старата игра,ще има ли Англия и другите страни,Балканския полуостров и т.н.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр чак в края на Март ли ше излиза,много време.Какво ще е по-новото от старата игра,ще има ли Англия и другите страни,Балканския полуостров и т.н.?

Чакай бе човек, те SCS сигурно не знаят още какво ще правят...Ето ти блога на SCS Soft: http://blog.scssoft.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

одеве докато гледах видеото в мен припламна лееекия пламък на надеждата да няма повече swift-ове и valiant-и а истински марки а в scs най-вероятно са доста наясно какво правят, щом се смята че до месец (и малко) ще са готови вай вай вай, множествени оси, ах ах ах всеки път ми е странно как всички игри от серията имат адски високи изисквания за 6 дървета и тук-таме отражения (образно казано)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

одеве докато гледах видеото в мен припламна лееекия пламък на надеждата да няма повече swift-ове и valiant-и а истински марки

а в scs най-вероятно са доста наясно какво правят, щом се смята че до месец (и малко) ще са готови

вай вай вай, множествени оси, ах ах ах

всеки път ми е странно как всички игри от серията имат адски високи изисквания за 6 дървета и тук-таме отражения (образно казано)

Здр и аз се надявам да има истинските марки а да не се налага да си ги слагаме ние с модове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр и аз се надявам да има истинските марки а да не се налага да си ги слагаме ние с модове.

Както виждате - ще има. А за тези, които не разбират Английски - преведете си го в гугъл преводач (до колкото е възможно, ха-ха). Аз ще копирам всичко ново, което излиза в блога на SCS...Значи ще има 4х2 и 6х4 видове Scania и до колкото разбрах Mercedes и Volvo 6x4. За любителите на камионите и симулаторите... http://trucker.darkbb.com/ .Ако имате въпроси - търсете в блога на SCS. Ох...Да излиза по-скоро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както виждате - ще има. А за тези, които не разбират Английски - преведете си го в гугъл преводач (до колкото е възможно, ха-ха). Аз ще копирам всичко ново, което излиза в блога на SCS...Значи ще има 4х2 и 6х4 видове Scania и до колкото разбрах Mercedes и Volvo 6x4. За любителите на камионите и симулаторите... http://trucker.darkbb.com/ .Ако имате въпроси - търсете в блога на SCS. Ох...Да излиза по-скоро.

Може ли да ми кажете този сайт който сте дали как мога да си изтегля някой симулатор,трябва ли регистрация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми кажете този сайт който сте дали как мога да си изтегля някой симулатор,трябва ли регистрация?

Симулатори от тук: Euro Truck Simulator, German Truck Simulator, Austrian Truck Simulator, 18 WoS: Extreme Trucker, 18 WoS: Extreme Trucker 2

Всякакви видове модификации и прочие: www.trucker.darkbb.com :ph34r:

Разбира се не е задължително да свалите игрите от официалните им сайтове, защото са платени, ако ме разбирате какво искам да кажа... :yanim:

Редактирано от Defacto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Симулатори от тук: Euro Truck Simulator, German Truck Simulator, Austrian Truck Simulator, 18 WoS: Extreme Trucker, 18 WoS: Extreme Trucker 2

Всякакви видове модификации и прочие: www.trucker.darkbb.com :ph34r:

Разбира се не е задължително да свалите игрите от официалните им сайтове, защото са платени, ако ме разбирате какво искам да кажа... :baby:

Мерси за отговора а има ли Nederland Truck Simulator?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ябааа, за австрииския за пръв път чувам за холандски не знам, но има UK TS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ябааа, за австрииския за пръв път чувам

за холандски не знам, но има UK TS

Има линк изтегли си го много е як.За UK знам ама е гадно с десен волан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ябааа, за австрииския за пръв път чувам

за холандски не знам, но има UK TS

Същата карта на GTS, добавена Австрия с няколко града и като гледам и ремаркетата са пипнати тук-там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дано я пуснат за конзоли ....

Nope. Компанията не е чак толкова голяма и играта не е чак толкова известна, че да я пускат за конзоли...

Редактирано от Defacto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Примерно газта - нищо общо с истинския камион. Завиването - много гадно поднася като завъртиш малко повече волана. И звуците не са много реални.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Примерно газта - нищо общо с истинския камион.

Завиването - много гадно поднася като завъртиш малко повече волана.

И звуците не са много реални.

Наистина завиването е много гадно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано верно са пооправили управлението и звука,защото са много нереални!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...