Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

• Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах.

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Публикувани изображения

На мен тая игра много ми харесва.Много е готина само едно нещо не ми харесва това,че като караш в града не са е направили така че да има хора които да ходят по тротоарите да пресичат по пешеходните пътеки.Това само не ми харесва че като отидеш в някой град е пусто няма хора и всички градове са еднакви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една опция в настройките "пешеходци"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе..Ще се прави ли фирма? :D Да знам колко човека ще са евентуално  :) ще пиша на лс на тези които ще са в фирмата и нека има TeamSpeak 3 :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много сте назад момчета, ние вече си имаме, редовните сме 2 засега. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=257663758 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе..Ще се прави ли фирма? :D Да знам колко човека ще са евентуално  :) ще пиша на лс на тези които ще са в фирмата и нека има TeamSpeak 3 :)

Ще се прави, само кажи какво се изисква от нас. Имай в предвид, че играта ми е пиратска ! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се прави, само кажи какво се изисква от нас. Имай в предвид, че играта ми е пиратска ! 

Моята също... 1.Не може да се играе мулти с него... Да ме добавят всички които искат да си направим фирма на скайп Djani_9892 ще ви дам сайт в който ще си качвате инфото... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ги вдигате тея скорости ? Аз съм със новото волво ФХ 16 - 750 коня, най-добрата скоростна кутия, и най-доброто шаси всичко ми е на макс, и едвам дигам 150. В тази игра има най-ши*аните магистрали, тъкмо да се засилиш и трябва да намалиш. 

Моята също... 1.Не може да се играе мулти с него... Да ме добавят всички които искат да си направим фирма на скайп Djani_9892 ще ви дам сайт в който ще си качвате инфото... :)

Пратих ти покана в Skype.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ги вдигате тея скорости ? Аз съм със новото волво ФХ 16 - 750 коня, най-добрата скоростна кутия, и най-доброто шаси всичко ми е на макс, и едвам дигам 150. В тази игра има най-ши*аните магистрали, тъкмо да се засилиш и трябва да намалиш. 

Пратих ти покана в Skype.

Я ми кажи колко % си открил от мапа. че да говориш, че били шибани.... Толкова прави пътища има, но не е там работата, ти изобщо не гледаш какъв ти е товара. Имай 1 на ум, че товара се гледа колко T е, нормално е като си с 23-25 т да не можеш да развиеш повече от 150, лично аз съм с новото волво и съм 43 левел, говоря save ми за мултито и съм развивал 171 повече от това не съм дигал, а може би и повече не помня. А за фирми и такива работи няма как да стане. Освен, както ние с тия фр-та сме направели и както всичко останали в мп-то правите си 1 и същ цвят на камионите или шарка и карате заедно търсите товари от 1 и съща точка, както ние правим. :) Също това не ти е f1 като са ти шибани магистралите ходи играй f1 ;)

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това за товара ми е ясно, не ми се пуска играта, за да ти кажа колко % съм открил от мапа. 17 левел съм. Пътувам често за Полша и Германия, а във Англия не щъ да стъпя. За мен магистралата в играта е много смотана, тъкмо да се засиля и трябва да набия спирачки за да завия без да се блъсна. В играта най-обичам двупосочните пътища :)

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

17 левел..... Имаш да ядеш много хляб, че да разбереш какви пътища има. Също зависи много от настройките ти на завиване, направи си да завиваш плавно с мишката, така имитираш волан, ако нямаш разбира се. И ще взимаш плавно завоя.. Защото ако си с клавиатурата пак може да се нагласи плавно ама зор..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Той по принцип е автоматиченвижте в настрйките на бутоните с коИ бутони се увеличава и намалявамисля че намалението беше с точка

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж контролите, защото са разменени на всяка версия, мисля че беше с някой от тези копчета. ; [ ] ' но не съм сигурен, гледай таблото ако е пуснат има знак, че е активиран и се чува как свири.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора има ли мод за българска карта ? Смисъл да си карам товари в България и околните държави евентуално ? И ако има и ако си я сложа дали ще продължа от моя левел или ще започна наново от 1ви левел ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора има ли мод за българска карта ? Смисъл да си карам товари в България и околните държави евентуално ? И ако има и ако си я сложа дали ще продължа от моя левел или ще започна наново от 1ви левел ? 

Все още няма, но за напред мислим да правим. Чакаме някой ден scs да направят към България и нататък...

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен Волво са най-добрите камиони в играта на каквото и ниво да си.

А от къде мога да си взема Волво ? Защото не съм открил магазин за Волво ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от къде мога да си взема Волво ? Защото не съм открил магазин за Волво ..

http://euro-truck-simulator-2.wikia.com/wiki/Truck_Dealers

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още няма, но за напред мислим да правим. Чакаме някой ден scs да направят към България и нататък...

хахах,scs никога няма да направят това.:D

Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване