Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

хахах,scs никога няма да направят това. :D

Защо си толкова сигурен?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах.

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Публикувани изображения

Нали знаеш бързата работа срам за майсторите, а сега се очаква тия седмици новото DLC с нови градове, нови пътища и май държави даже. Също 2 нови камиона актроса и новия даф ^^ Също има снимки на новите пътища, няма да е зле да прегледате, а това дали ще добавят и България никой не знае, може би 1 ден ще стане това, защото трябва да запълнят целия мап, нали е eu :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаеш бързата работа срам за майсторите, а сега се очаква тия седмици новото DLC с нови градове, нови пътища и май държави даже. Също 2 нови камиона актроса и новия даф ^^ Също има снимки на новите пътища, няма да е зле да прегледате, а това дали ще добавят и България никой не знае, може би 1 ден ще стане това, защото трябва да запълнят целия мап, нали е eu :)

А дано да направят и мап на България :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новият Даф изобщо не ми харесва.  :nono: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора . Ъпдейтнах си версията на 1.10.1 , но ми изисква някакъв код , за да я активирам ( тъй като не съм с купена ,а с пиратска версия ) .. Таа , да ви попитам някой има ли код , защото не намирам код , който действа .. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквайте скоро новия голям update 1 от новите функции ще са мисля, че от тази снимка ще се сетите за какво говоря. http://1.bp.blogspot.com/-7qz3XLH0UVY/U5Wt6AMEcwI/AAAAAAAAAyw/EQCN-ovRDf0/s1600/seat.jpg Също така ще има 3 нови града, а именно ето тези, http://1.bp.blogspot.com/-LNnVkvsXVdg/U5WumxlyilI/AAAAAAAAAy8/LBpZWv9Pnzc/s1600/map.jpg      ( Тези нови градове ще са безплатни, а отделно ще има още много в новото DLC) 

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не можа ли просто да пусеш линк към блога?
а многото нови градове едва ли ще са толкова много предвид факта че dlc е вероятно да е базирано само на скандинавия...ето а това не дава особено големи възможности

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм ще има ще има.. Над 10 града ще са сигурно, а дано има и държави... Макар, че трябват още градове например за Франция, като цяло очаквам от този "Голям update" 2-та нови камиона и най-вече очаквам да пуснат workshop в Steam също и постижения. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Пуснали са го на светкавична разпродажба в Steam, който не го е купил сега е момента.

Базата е 3 евро, със Going East е 4.45 евро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам ако сега имам Euro Truck Simulator 2 пиратска версия,трябва ли да я трия преди да си купя оригиналната?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам ако сега имам Euro Truck Simulator 2 пиратска версия,трябва ли да я трия преди да си купя оригиналната?

Купуването няма нищо общо, но е желателно да изтриеш всичко от пиратската за да няма

търкания със версията и ъпдейтите на лицензираната когато я инсталираш и играеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах. :D
Публикувано изображение

Редактирано от BalioFVFX (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах. :D

Публикувано изображение

Rotterdam , Europort ? :D Има даже stream как се блъскат и летят на това пристанище :D Няма минаване от там без да се блъснеш дори леко ;):D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кАСТАСТРОФА  :D

Забелязал съм ги,че изобщо не могат да шофират.Дават пълна газ и на завоите влизат в тревата.Вчера спрях на светофара в лявата лента.В дясно беше спрял един друг,който веднага щом светна зелено пусна левия мигач и ми сече пътя...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязал съм ги,че изобщо не могат да шофират.Дават пълна газ и на завоите влизат в тревата.Вчера спрях на светофара в лявата лента.В дясно беше спрял един друг,който веднага щом светна зелено пусна левия мигач и ми сече пътя...

Пълна трагедия.... :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как може да се играе мултиплеър?

Ако имаш играта купена в Steam можеш да играеш мулти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пичове днес купих играта и имам два въпроса,мога ли да използвам сейфа си от старата за тази купената,и как да влезна да играя в тоя мултиплеяр ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко се бъгнах.. :D
Публикувано изображение

пичове днес купих играта и имам два въпроса,мога ли да използвам сейфа си от старата за тази купената,и как да влезна да играя в тоя мултиплеяр ?

Трябва да можеш да подкараш сейфовете. А иначе multiplayer можеш да изтеглиш от тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който има закупена играта и иска да се присъдени  към нашата група, която е с цел да караме заедно (Convoy) Ако искате влезте в групата добавете ме или колегите администратори за да се събираме и да ставаме все повече. Засега сериозните сме 5 човека и караме заедно, прочетете правилата на групата. http://steamcommunity.com/groups/ets2bgmp Моля хора, които ще се лигавят и не могат да карат не ги искаме. :) Вижте ми снимките в профила за да видите конвойте. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който има закупена играта и иска да се присъдени  към нашата група, която е с цел да караме заедно (Convoy) Ако искате влезте в групата добавете ме или колегите администратори за да се събираме и да ставаме все повече. Засега сериозните сме 5 човека и караме заедно, прочетете правилата на групата. http://steamcommunity.com/groups/ets2bgmp Моля хора, които ще се лигавят и не могат да карат не ги искаме. :) Вижте ми снимките в профила за да видите конвойте. 

Присъединих се :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера поцъках малко мултиплейър, в US сървъра нямаше хора, нито трафик, докато европейския беше пълен и ставаше мазало на излизане от гаража. :D След като завърша курса и паркирам ремаркето в очертанията, и се появи прозорчето, в което ми се показва заплащането с допълните възнаграждения от скиловете, играта крашва. Пробвах няколко пъти, но без резултат. И се налага да завърша доставката в сингъл. Core.dll ми изписва, че е крашнал... :huh: Някой друг с този проблем и евентуално решение?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване