Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Който има закупена играта и иска да се присъдени  към нашата група, която е с цел да караме заедно (Convoy) Ако искате влезте в групата добавете ме или колегите администратори за да се събираме и да ставаме все повече. Засега сериозните сме 5 човека и караме заедно, прочетете правилата на групата. http://steamcommunity.com/groups/ets2bgmp Моля хора, които ще се лигавят и не могат да карат не ги искаме. :) Вижте ми снимките в профила за да видите конвойте. 

до края на месеца ще си я купя и аз и ще се вляза в групата  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

до края на месеца ще си я купя и аз и ще се вляза в групата  ;)

Пропуснахте голямото намаление, а даже можех да ви я намеря за 2 euro а вие сега чак сгрявате, че ще си я купувате. Нищо лично може човек да няма възможностим, макар че всеки 2 има интернет на телефона, та телефона му е от скъпите и  пуши скъпи цигари и пие кафета, но това е друга тема... Вие си знаете. За проблема над този пост искам да, кажа че след намалението в Steam малоумните поляци направи слота 3500 човека и развалиха сървъра, вместо да пуснат eu2, както преди, че да не товари толкова, и веднага се появиха големите бъгове, крашове, ремаркетата изчезват, та като ви изчезнат трябва да влезете в single и да влезете в някоя фирма и да ви се видят ремаркетата, другия вариант наново инсталирате клиента за мп-то.... Също има 1 друг странен проблем отивам да зареждам нафта, то ми отваря гаража.... Вярно е мега яко е с повече хора, но да го оптимизират, че тогава да ми блъскат повече слотове, сега като отидеш в rotterdam или amsterdam и 5 фпс не качва..... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Пропуснахте голямото намаление, а даже можех да ви я намеря за 2 euro а вие сега чак сгрявате, че ще си я купувате. Нищо лично може човек да няма възможностим, макар че всеки 2 има интернет на телефона, та телефона му е от скъпите и  пуши скъпи цигари и пие кафета, но това е друга тема... Вие си знаете. За проблема над този пост искам да, кажа че след намалението в Steam малоумните поляци направи слота 3500 човека и развалиха сървъра, вместо да пуснат eu2, както преди, че да не товари толкова, и веднага се появиха големите бъгове, крашове, ремаркетата изчезват, та като ви изчезнат трябва да влезете в single и да влезете в някоя фирма и да ви се видят ремаркетата, другия вариант наново инсталирате клиента за мп-то.... Също има 1 друг странен проблем отивам да зареждам нафта, то ми отваря гаража.... Вярно е мега яко е с повече хора, но да го оптимизират, че тогава да ми блъскат повече слотове, сега като отидеш в rotterdam или amsterdam и 5 фпс не качва..... 

Намеквате да не я купувам така ли  :D  :ohmy: За това намаление разбрах, но късно..Не бях влизал в стиима от много времеП.П Нито пия,нито пуша  ;)

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не съм намеквал да не я купуваш, това е нормално за alpha да има проблеми, напротив купувай, обаче се нерва на такива, явно ти не си от тях щом не пушиш и не пиеш. Та взимай multlayer-a е жесток

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С новият ъпдейт, проблемът с краша след доставяне на ремарке при свободни поръчки е решен. :) Преди малко един глупак яко ми блъсна камиона при изпреварване на двулентов път, като и двете ленти са заети и пуснах сервиза, но там се получи тотално бъгясване с камион в/у камион и гледах само как демижджа ми расте и расте, и накрая доставката се провали. :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С новият ъпдейт, проблемът с краша след доставяне на ремарке при свободни поръчки е решен. :) Преди малко един глупак яко ми блъсна камиона при изпреварване на двулентов път, като и двете ленти са заети и пуснах сервиза, но там се получи тотално бъгясване с камион в/у камион и гледах само как демижджа ми расте и расте, и накрая доставката се провали. :shock11:

Съвет в такива ситуации върнете автоматичния save.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казват, че като си вземаш играта трябва да си вземаш и Going East.... Защото си оставал без ремарке вярно ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казват, че като си вземаш играта трябва да си вземаш и Going East.... Защото си оставал без ремарке вярно ли е?

НЕЕЕЕ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо! Going East е допълнение към оригиналната ETS 2.

Going East! add-on expands the original Euro Truck Simulator 2 map with new destinations for cargo delivery across Poland, Czech Republic, Slovakia, and Hungary.

Съвсем случайно с натъкнах на голямото намаление и за € 4,45 си взех Gold Bundle. :) Добре, че е петък и довечера ще мога по-сериозно да разцъкам мултиплеъра.

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо! Going East е допълнение към оригиналната ETS 2.

Going East! add-on expands the original Euro Truck Simulator 2 map with new destinations for cargo delivery across Poland, Czech Republic, Slovakia, and Hungary.

Съвсем случайно с натъкнах на голямото намаление и за € 4,45 си взех Gold Bundle. :) Добре, че е петък и довечера ще мога по-сериозно да разцъкам мултиплеъра.

Аз днес или утре ще си я взема чиста игра, без DLC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така имам два въпроса,вчера докато карах по магистралата с около 90км,на прав път изведнъж камиона подскочи все едно някой ме блъсна,а нямаше никой,на някой случвало ли му са е,и бъг ли е,и втория ми въпрос е - как пишат в чата,и има ли начин за автоматично паркирване на ремаркето,тъй като не съм мн добър в него,а в сингъл с ентер е авто,но в мултито няма,и се налага да излизам,да минавам в сингъл да паркирвам,и чак тогава в мулти,но всеки път след направата,тря да свалям файла за мултиплеяр на ново :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Evgeni Bogdanov, В милтиплеър ( за в момента, не знам как стои въпроса за в бъдеще ) няма автоматично паркиране, което на моменти се оказва голямо неудобство, защото ми отнема по 5-10 мин., докато наглася ремаркето с камиона с десетки маневри. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ви ги казва тези простотии не знам, това е DLC главно с повече градове в Полша, а колкото до изчезването на товарите във фирмите съм писал как се оправя. В по горните мнения. 

Така имам два въпроса,вчера докато карах по магистралата с около 90км,на прав път изведнъж камиона подскочи все едно някой ме блъсна,а нямаше никой,на някой случвало ли му са е,и бъг ли е,и втория ми въпрос е - как пишат в чата,и има ли начин за автоматично паркирване на ремаркето,тъй като не съм мн добър в него,а в сингъл с ентер е авто,но в мултито няма,и се налага да излизам,да минавам в сингъл да паркирвам,и чак тогава в мулти,но всеки път след направата,тря да свалям файла за мултиплеяр на ново :)

Ще ти отговоря на въпросите, та първия е, защото някой е спрял в платното, а не в аварийното и точно когато ти си минавал  той е влязъл в сървъра и се spawn върху теб. За 2 ти въпрос само мога да, кажа че от опит глава не боли. Ще се научиш, но ако опиташ само. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а как се пише в чата ? преди го набарах по няква случайност,но така и не разбрах кое е копчето дето се натиска да се пише :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз днес или утре ще си я взема чиста игра, без DLC

Навит за драг ? :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а как се пише в чата ? преди го набарах по няква случайност,но така и не разбрах кое е копчето дето се натиска да се пише :D

" Y " 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Commands:
• /pm <message> - Пишете лично на даден ник. Няма значение къде е той и къде сте Вие.
• /players - Информация за колко хора има в сървъра.
• /report - Да репортнеш даден човек, който те блъснал или блокирал.  
Keys:
• [Y] - Отваря чата
• [F9]  - Спираш, пускаш чата
• [TAB] - Гледаш около тебе колко хора има.
• [F11] - За никовете над камиони, които ви се показват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора защо като карам с ремарке ми изчезва вече се случва за 3-4 път ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора защо като карам с ремарке ми изчезва вече се случва за 3-4 път ? 

Предполагам, че си с пиратска версия и си със стара версия 1.8.х.х или по стара, помня че имаше такъв бъг, моя съвет е да минеш на най-новата или поне на новите версии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, не мога да си активирам играта защото ми иска продуктов ключ а не знам какъв е. Може ли някой да ми помогне. Благодаря ви предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как успяхте да пуснете мултито?

Какво точно имаш в предвид?

Сваляш файла от тук, инсталираш го и след това стартираш играта от новата иконка:

Публикувано изображение

И след това избираш сървъра:

Публикувано изображение

* Steam клиентът трябва да е стартиран!

* Европейския е винаги пълен (2000+ играчи), а в американския са 100+. Това разбира се е статиската от последните ми няколко влизания.

* Също така имай в предвид, че често пускат нови версии на мултито, но са го измислили много добре, например, след като си стартираш мултито ако версията ти е остаряла, то тя не се поддържа и те препраща към сайта им да си свалищ последната с бъг фиксове.

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...