Премини към съдържанието
Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Добре ли е ? 

Публикувано изображение

Фукльо :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още няма мултиплейър за новата версия на играта 1.11.1s.Скоро ще бъде пуснат и ще може да играеш мулти.

Всъщност може да не е скоро защото бяха написали че направо ще го правят за новата версия 1.12 ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам при другите как е,но при мен след ъпдейта ми изчезнаха фаровете който бях инсталирал,и при опит да ги сложа пак,цялата игра ми забива... някой срещал ли го е тоя проблем (волво камион става въпрос) и някой има ли си на идея,как да оправя това http://puu.sh/azii2.png

Toва благодарение на ъпдеита им понеже играя вече само мулти видях че на всички им ги няма фаровете след този ъпдеит и след повторното поставяне на фаровете играта забива няма оправия за сега поне при мен дори и след последният ъпдеит :/За тези които не им тръгва мулти-то да си отворят стеам и от там опцията за ъпдеити те след това да изберат бета версии и да си изберат версията която им я иска ETS2 Multiplayer mod-a дате ок изчаквате да се обнови на стара версия и играте :)

Редактирано от Gazara Gazarov Gazara (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заедно със 6 тона. Публикувано изображение Публикувано изображение

От къде свали мапа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой не знае как се печелят по много пари без модове и без да кара камиони пишете може да ви кажа така бях направил 10 милиона веднъж  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем нямам банка, т.е. тегля заем от 100 000 и след това колкото и да играя не дава повторен, проблем ли е или е от новите версии и в мултито има ли банка? Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем нямам банка, т.е. тегля заем от 100 000 и след това колкото и да играя не дава повторен, проблем ли е или е от новите версии и в мултито има ли банка? Благодаря предварително!

Е то си е така като си навземал много заеми така става изплати някой или всеки ден като ти се изплаща и ще ти даде споко не е никакъв бъг това си е просто част от играта ;)

От къде свали мапа?

Мапа се  пуска със F5 ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не знам дали вече сте разбрали, но утре излиза ново DLC, което мисля, че си струва и ще е доста яко !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че си струва 9-те лева за 7 нови товара и 1 скин. :(

Euro Truck Simulator 2 - High Power Cargo Pack

Expand the cargo range in Euro Truck Simulator 2 by seven new optional High Value cargoes:

• [*]
Helicopter [*]Driller [*]Yacht [*]Air conditioners [*]Tracks [*]Gas Pipeline Parts [*]Tractor

Extra bonus: special Heavy Duty customizable paint job.

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой не знае как се печелят по много пари без модове и без да кара камиони пишете може да ви кажа така бях направил 10 милиона веднъж  :D

Е то не е трудно да се сетиш :) Е първоначално трябва да караш за да купиш 5-6-10 гаража и после само се телепортнеш от един в друг гараж и парите идват сами :D То това е малко тъпо , защото  се обезсмисля да прекарваш товари за пари, а остава само за забавление ... сега имам 20 гаража (38 ниво) ... и като се телепортна от Манчестър до Будапеща печеля 1.3 милиона :D

Редактирано от Yeap (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не мисля, че си струва 9-те лева за 7 нови товара и 1 скин. :(

Euro Truck Simulator 2 - High Power Cargo Pack

Ами сега са публикували цената (аз като прочетох още нямаше цена). Не забравяй, че като има намалениеможе да си го вземеш доста по-евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то не е трудно да се сетиш :) Е първоначално трябва да караш за да купиш 5-6-10 гаража и после само се телепортнеш от един в друг гараж и парите идват сами :D То това е малко тъпо , защото  се обезсмисля да прекарваш товари за пари, а остава само за забавление ... сега имам 20 гаража (38 ниво) ... и като се телепортна от Манчестър до Будапеща печеля 1.3 милиона :D

Да разменяш камионите и така се печелят ама аз във единият акаунт пробвах така но си имам други направен профил във който си играя без такива тактики както и хакове  ;)

Ако може да препоръчате някое работещо модче за някой нов камион няма да откажа да го тествазм :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сега са публикували цената (аз като прочетох още нямаше цена). Не забравяй, че като има намалениеможе да си го вземеш доста по-евтино.

Докато не падне до 1.99 € като останалите DLC-та (с изключение на Going East), не мисля да го купувам. Аз като се замисля от лятното намаление си купих играта с експанжъна за 9 лв. Мисля, че (?)70-75% беше намалението. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ме спира да си го купя, защото няма как да го има в multiplayer-a... Иначе досега да е купено. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да има мод за трафик ? Аз искам да има повече трафик в играта, защото карам със 170 и няма кво да ме спре :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Мен ме спира да си го купя, защото няма как да го има в multiplayer-a... Иначе досега да е купено. :)

Ами след време ще го вкарат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да има мод за трафик ? Аз искам да има повече трафик в играта, защото карам със 170 и няма кво да ме спре :D

Не съм ги пробвал дали работят на новата версия, но ако ти се занимава, сподели след това за резултата.

http://ets2.info/?p=207

http://www.ets-2.com/more-traffic-with-parked-ai-fix-mod-v1-2/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами след време ще го вкарат.

Казаха, че ще го добавят, така че скоро ще го купя, а също да ви съобщя, че в първия update ще слагат задължителен ограничител, което е супер тъпо, но какво да се прави, от 1 страна ще е реално, но от друга няма да можем да виждаме волвото и другите мощни камиони как вървят.. Също като добавят новите товари, тези които нямат DLC ще виждат друг товар, класически.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха, че ще го добавят, така че скоро ще го купя, а също да ви съобщя, че в първия update ще слагат задължителен ограничител, което е супер тъпо, но какво да се прави, от 1 страна ще е реално, но от друга няма да можем да виждаме волвото и другите мощни камиони как вървят.. Също като добавят новите товари, тези които нямат DLC ще виждат друг товар, класически.

пуу ей тва са значи гадове,няма да можем да се състезаваме с приятелчетата :D мен лично мн ми беше кеф да си правим състезания с товар с еднакъв тонаж и да видим кой ще изпревари другия :D, някой случайно да знае кога ще пуснат нова версия с поддръжката за новия Ес симулатор,че не ми се обновява до бета,за да играя в момента

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че по добре да ограничена скорост, защото става много катастрофи. Публикувано изображение Публикувано изображение

Редактирано от skiper_88 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да ви попитам как да включа тези фарове че не работят мъчих се и нестава ето "Снимки" Публикувано изображение

Редактирано от skiper_88 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора здравейте. Искам да попитам понеже съм нов, как мога да играя мултиплеар ако съм с пиратска версия 1.11.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване