Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

че кво му беше на клавиатурното управление? супер си беше/е във всички серии на SCS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ахахха, даааа, ние сега едвам с AI-то на количките едвам свикнахме, та тепърва и пешеходци... хахахах ми ко вземат да ги направят като в бг, да притичва по някоя бабичка из Берлин (примерно)? ша са пукна да са смея въх не ми се мисли тва на снимките какъв хардуер ще иска ако не видим оптимизация....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да вземат да оправят управлението с мишката и това рязко биене на спирачки от другите превозни средства, че направо не се търпи. Те тия както си карат със 130 и изведнъж ми убият скороста на 30, как да не го отнеса тоя пред мен? Също съм забелязал, че като отбия в аварийната лента и пусна аварийните, цялото движение в мойто платно спира...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LATEST NEWS:

Euro Truck Simulator 2 will be released on 23rd of March 2012 in Poland only! Rest of Europe will get it in 28th of March 2012! So that means, Polish people will be the first one to get their hands on the game!

Да се надяваме, че наистина ще я видим на 28 март тая игрица. Много я забавиха... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Управлението с клавиатура е отвратително, в сравнение с rig'n'roll. Добре че мишката компенсира. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Friday, January 6, 2012

We are putting finishing touches on the truck models for Euro Truck Simulator 2. The next stage now will be obtaining the final green light from truck manufacturers on the quality of the 3D models.

It is one thing to obtain the "legal blessing" to be able to officially use a truck and the associated brand, but before we can even think of shipping the game, we need to get our art signed off after a review of the fidelity of the final model. The review process largely depends on images, on screenshots, but we are also usually creating a short video to better demonstrate what kind of impression the vehicle makes.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма ли да излиза вече ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силно се надявам във 2ката да са намалили до минимум монотоността и сивото еднообразие. Да има повече диманика и разучпеност /освен този КЪСТЪМ имидж/ като полиция, митница, проверки, хора закъсали, колеги на които да помогнеш на пътя, по-тъмни нощи и променливо време, по качествен звук от машините и качествено създадена околната среда.... Само на едни детайлни модели ако разчитат, значи не са никак сериозни тия разработчици ! :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не мисля че някой от развойния екип въобще е мислил за подобна функционалност О.о

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана с играта ? Излезе ли вече ? Защото гледам вече има доста клипове в ютуб с нея. :):)

Редактирано от PaLMaL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И аз го чакам с нетърпение да излезе !

Редактирано от Цветослав (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Намерих някакъв торент, но незнам дали ще работи че все още го тегля :D и бързам да напиша коментар :D :D

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колко време ще ти отнеме да погледнеш маааааааааааааааааааааалко по-нагоре и да видиш кога излиза ETS 2? че ми стана интересно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключително много, очаква се до края на март

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

датата е отложена за първата седмица на Август

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

датата е отложена за първата седмица на Август

Даже и по-късно,до колкото разбрах началото на Август ще пускат "мини игра" подобие на T & T но ще се казва Truck Scania Driver,което според мен е ужасно глупаво :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ае някой от вас прави ли си труда да чете из блога на SCS? или ви е труден английския? не само че не е тъпо да се пускат мини заглавия като Т&Т ами е даже много полезно за голямата картинка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...