Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Отиваш в библиотеката цъкаш с десен бутон на играта, свойства, после бета и цъкаш на e98acc06f2fb257f.png

Извинявай, но ми стана много интересно каква е тази червена икона в steam-а ти, горе в дясно, където пише, че имаш съобщение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах.

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Публикувани изображения

Това е опция за семейни настройки. Когато си споделил игрите си с познат си слагаш код, който ако го знаеш този код и го активираш няма да има достъп само до библиотеката ми, ами до целия ми акаунт, това е направено с цел, когато си споделяш игрите дори на познат да не ти бара настройките и си слагаш код, който без него няма как да използваш всички опции ако не го знаеш. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни как става внасянето на пари в Стийм чрез Cashterminal?Пъхам парите в апарата и си въвеждам ника и паролата на Стийма? 

Редактирано от incredibl3 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни как става внасянето на пари в Стийм чрез Cashterminal?Пъхам парите в апарата и си въвеждам ника и паролата на Стийма? 

Не му е мястото в тази тема, но все пак ще ти помогна, пишеш си името, с което се логваш в Steam. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори за спама, ама Cashterminal работи ли вече със Steam? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента работя над сайт за ETS2MPBG... Дръпнах темата от сайта на MP-то, но е на PHP... Някой ако разбира може да ми помогне..  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента работя над сайт за ETS2MPBG... Дръпнах темата от сайта на MP-то, но е на PHP... Някой ако разбира може да ми помогне..  :)

Дръпнал си Source кода..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам още едни хора, които работят по такъв проект. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Тая тъпа игра не качва сейфа в облака и сега като преинсталирах съм 1 ниво.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая тъпа игра не качва сейфа в облака и сега като преинсталирах съм 1 ниво.

Представи си не е от "Тъпата" игра. Няма облак, защото излезе в Steam от Зелената светлина, затова няма облак.... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Представи си не е от "Тъпата" игра. Няма облак, защото излезе в Steam от Зелената светлина, затова няма облак.... 

Значи супер, поне да бяха я направили сефа да се качва в World of Trucks. До тука беше с тая игра, няма пак да дигам нива. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

https://www.youtube.com/watch?v=uFaMh5puk08&feature=youtu.be някой играл ли го е тоя мод,и дали ще тръгне на последната версия ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте приятели имам проблем с курсовете не ми излизат. Като натисна пазар на товари не ми излизат никакви товари. Това ми се случи като бях изтеглил един мод за скъпи курсове,

сложих го и влязох в играта да го пробвам и като натисна за пазар на товари не ми излиза нищо след това го махнах и пак не ми излиза. А ако си направя нов профил ми излизат.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели имам проблем с курсовете не ми излизат. Като натисна пазар на товари не ми излизат никакви товари. Това ми се случи като бях изтеглил един мод за скъпи курсове,

сложих го и влязох в играта да го пробвам и като натисна за пазар на товари не ми излиза нищо след това го махнах и пак не ми излиза. А ако си направя нов профил ми излизат.  

Премахни мода, или влез преспи в някой хотел и ще се оправи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Една дума! КЕФ!  :P  Това бяха най-добрите прекарани 3 часа в ETS2 MP!

Видеото утре ще го кача...

gMXlvUeh.jpgQLWo3zBh.jpgeANxM1Ih.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конвоите са страхотни, гадното е, че понякога много насича играта. Помня един път, когато организирах един, бяхме трима българи, имаше и германци. Българите не спряха да се заяждат с германците и станах нещо като посредник, тъй като им превеждах постоянно. :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конвоите са страхотни, гадното е, че понякога много насича играта. Помня един път, когато организирах един, бяхме трима българи, имаше и германци. Българите не спряха да се заяждат с германците и станах нещо като посредник, тъй като им превеждах постоянно. :D

хахаха Ich spreche Deutsch  :D Аз пък ката си карам с никой не се заяждам, но днес караме (някъде до Франкфурт бяхме и някакъв с мерцедес караше в насрещното и разбира се се блъснахме.. А толкова ме хвана яд.. ОТ Абердеен до Братислава бях до Франкфурт с 0% и тоя ми наби 10%  :shock11: )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , имам въпрос ако играта е закупена от Steam могат ли да се слагат модове от нета :) ? например winter mode ? и още един въпрос , ако имаш Scandinavia закупен там какво е по разично :):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване