Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Здравейте,как мога да си боядисам камиона като българското знаме ?

Да

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах.

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Публикувани изображения

Да

Може ли малко по-ясно ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли малко по-ясно ?

с бои..Избираш си пейджоб с 3 цвята и ги правиш бяло/зенено/червено

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този DLC , който е 15 евро струва ли си? не гоинг еаст а другия, на мен множко ми се вижда, обаче пък го хвалят много, че бил детайлен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този DLC , който е 15 евро струва ли си? не гоинг еаст а другия, на мен множко ми се вижда, обаче пък го хвалят много, че бил детайлен

Scandinavia DLC това е най-доброто от играта :) грях е да го нямаш е все още го нямам :D :D :D но съвсем скоро ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЦЪК Ето това определено надмина всички модове....даже кученцето с мърдащата глава има анимация :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЦЪК Ето това определено надмина всички модове....даже кученцето с мърдащата глава има анимация :D

Да като изключим, че е DLC и трябва да се купува

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте много искам да играя играта euro truck simulator 2 multiplayer  но незнам как. Бихте ли ми казали как да играя мултиплеър? Аз я имам инсталирана но не ми е мултиплеър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, emo_9228 написа:

Здравейте много искам да играя играта euro truck simulator 2 multiplayer  но незнам как. Бихте ли ми казали как да играя мултиплеър? Аз я имам инсталирана но не ми е мултиплеър.

Като за начало трябва да си я купиш. Ако си я купил си теглиш мултито от тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emo_9228 написа:

Нестава ли без да я купувам? Аз съм я изтеглил от замундата тая дето я играя сега, с нея не става ли?

Не,в сайта g2a я има за 11лв и 19лв с гоинг то еаст,като искаш да я играеш Мулти,си я купи и ще играеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, трябва да си я купиш. И аз също искам да пробвам мултито, но аз нито имам купена играта, нито имам кредитна/дебитна карта и не мога да си я взема по-евтино от g2a/fast2play/kinguin например а трябва от магазин в брой.....:16:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Дрифт_Маниак написа:

Не, трябва да си я купиш. И аз също искам да пробвам мултито, но аз нито имам купена играта, нито имам кредитна/дебитна карта и не мога да си я взема по-евтино от g2a/fast2play/kinguin например а трябва от магазин в брой.....:16:

А ако се беше загледал че в  сайтовете като g2a приемат webmoney можеше да имаш друго мнение. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко дена го гледам това и един приятел(CSGO маниак) каза, че от това WebMoney си вкарвал пари през Cashterminal и си купува игри в Steam. А като вкарам пари в акаунта в WebMoney в евро ли са или в рубли? То така или иначе в Steam като се отвори прозореца за плащане ги дава в евро. Сега около Коледа сигурно ще има доста намаления и може и да намалят ETS2 и ако стане това с WebMoney ще е супер. :) Попринцип CashTerminal имат опция и директно в Steam Wallet-a да вкарат парите, но там при първоначално зареждане са в рубли и трябва да се пише на съпорта да ги обмени а това отнема 1-2 седмици :( 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да ти отговоря на въпроса имам си карта и Paypal и ползвам тях. Но предполагам че трябва да става цаката със Webmoney при G2A както става и при Steam с Cashterminal. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Например ако взема играта Euro Truck Simulator 2 от сайта на g2a, която струва в момента 7,10 евро и я купувам, чрез WebMoney, колко ще ми излезе ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Blue_Hulk написа:

Например ако взема играта Euro Truck Simulator 2 от сайта на g2a, която струва в момента 7,10 евро и я купувам, чрез WebMoney, колко ще ми излезе ?

Ами аз не съм ползвал Cashterminal и не знам дали има такса там. Но от G2A принципно взимат такса 1$ за щит ( Ако примерно си купиш играта и ключа не става ти връщат парите) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вкарах 2лв от кеш терминала и в Steam ми дойдоха 0,97 евро

2 Български лева =
1,01986257 Евро

.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, D71149 написа:

Аз вкарах 2лв от кеш терминала и в Steam ми дойдоха 0,97 евро

2 Български лева =
1,01986257 Евро

.

А таксата къде я буташ ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте! Търсих с гугъл, търсих из мненията тук, но така и не откривам отговор на въпросите си. Става дума за ETS2 версия 1.21.1s и за това, че не откривам как да разширя картата за цяла европа. Има само малка част, която е непълна т.е. северната част на Франция, нагоре до скандинавските държави, но също не целите. Малка част от Англия, като на изток стига до Полша, а надолу е само най-северната част от Италия. Няма Унгария, Чехия, Словакия, а да не говорим, че няма и балканските страни. Много бих искал да има карта на цяла Европа, но всички, които намерих в нета дори и активирани не виждам начин да се изберат и играят. Та това е и единия въпрос: Как да добавя карта на цяла Европа (най-много ме интересува няшата страна)? Другия въпрос е как се добавят бусове, автобуси, коли и т.н., и как се зареждат, за да може да се играе с тях? Надявам се, че има отговор на въпросите ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждаш цяла Европа, защото я няма официално. Също, не можеш да играеш бусове, автобуси, коли и т.н. ТОВА Е ИГРА ЗА ТИРОВЕ!

Ако искаш да караш с всевъзможни неща, отиди и си играй GTA.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване